Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

jest5

Guru
18. avg 2007
25.750
-8.632
113

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.313
3.372
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.782
113
Je Urbanija že kje delal, da ni bil v konfliktu s praktično celotnim kolektivom? Ali vsaj z vsemi, ki jih ni zamenjal ali pripeljal s seboj. Kot sem že večkrat napisal, privat firma s takšnim direktorjem bi crknila v prvem mesecu. V JS pa lahko opleta vsak whatthefuck.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.782
113
No sikiriki z moje strani. Je pa več kot očitno, da kilava RTV ustreza vsem političnim opcijam. Bolj je kilava in manjša kot je gledanost, manj jim lahko škodi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.782
113
Zakaj bi rušili nekaj kar ustreza obojim? Zato, da se bodo spet hodili zagovarjat k tečnobi v studio city? Boljše reklame za leve, kot je Možina, ki gosti Tomašiča ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
36.302
10.118
113
Ksz
Jutri je nek protest v Ljubljani, ampak na tv ni bilo nic... se za ta protest tudi placuje, da se pride ali ne? Zna li se sta?
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.885
1.271
113
Nisem bral te celotne teme, niti zadnjih nekaj sporočil...
Ampak. Ali se je že kdo vprašal zakaj RTV predvaja reklame, če plačujemo prispevek?
V kolikor prispevek ni dovolj pa optimizacija za boljšo učinkovitost. Aja, potem se pa zbudimo...
RTV kot ustanovo rabimo, ker to ni zgolj radio pa TV, samo rabimo učinkovitost in 3/4 manj zaposlenih in brez jebenih reklam. Ali pa naj se postavijo na trg in ukinejo obvezno naročnino. Pa bomo videli v koliko tednih bo prišel stečaj firme.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Nisem bral te celotne teme, niti zadnjih nekaj sporočil...
Ampak. Ali se je že kdo vprašal zakaj RTV predvaja reklame, če plačujemo prispevek?
V kolikor prispevek ni dovolj pa optimizacija za boljšo učinkovitost. Aja, potem se pa zbudimo...
RTV kot ustanovo rabimo, ker to ni zgolj radio pa TV, samo rabimo učinkovitost in 3/4 manj zaposlenih in brez jebenih reklam. Ali pa naj se postavijo na trg in ukinejo obvezno naročnino. Pa bomo videli v koliko tednih bo prišel stečaj firme.
V zadnjih 12 letih, kar je isti prispevek, pa ni bilo nobene inflacije in zvišanja plač ter stroškov, ali ne? Se je morala RTV že prekleto optimizirati, da shaja z istim denarjem.
 
Je Urbanija že kje delal, da ni bil v konfliktu s praktično celotnim kolektivom? Ali vsaj z vsemi, ki jih ni zamenjal ali pripeljal s seboj. Kot sem že večkrat napisal, privat firma s takšnim direktorjem bi crknila v prvem mesecu. V JS pa lahko opleta vsak whatthefuck.
no sej kaundc je tud opletal pa privat firma bi verjento pod njim tud bolj kot ne hirala pazačuda nisi trpel kot pod trenutno šibo
 
V zadnjih 12 letih, kar je isti prispevek, pa ni bilo nobene inflacije in zvišanja plač ter stroškov, ali ne? Se je morala RTV že prekleto optimizirati, da shaja z istim denarjem.
stari si videl njihove službene voze? dej ne o optimizaciji, malo si poglej služben vozni park, žure, ko je šel kdo v penzijo (plačani s cekini davkoplačevalcev), pa recimo oni celjski novinar (, sicer to je že leta nazaj) se je vozu z enim navadnim cugom, potne stroške je pa uveljaval s tisto malce dražjo vozovnico ....
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.885
1.271
113
V zadnjih 12 letih, kar je isti prispevek, pa ni bilo nobene inflacije in zvišanja plač ter stroškov, ali ne? Se je morala RTV že prekleto optimizirati, da shaja z istim denarjem.
Morda so pa reklame podrazili? Ali pa jih vrtijo pogosteje. Lahko da so rezali kvalitetni program namesto fikusov v pisarnah?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.782
113
no sej kaundc je tud opletal pa privat firma bi verjento pod njim tud bolj kot ne hirala pazačuda nisi trpel kot pod trenutno šibo
Ne trpim niti malo. Odkar vemo za RTV so še ves denar, ki so ga dobili tudi porabili, kar je falilo pa so poflikali s prodajo "srebrnine". Da pa ne bo treba na pamet o tem kako je in kako ni hirala pa si poglej podatke o gledanosti. Do trenutne garniture se nekako ne spomnim, da bi kdo konflikte (s praktično vsemi) zaposlenimi reševal v javnosti. Urbaniji pa je to uspelo ne samo v trenutni službi, ampak tudi v vseh preteklih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in zakon