Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Očitno še nisi slišal za kreativno računovodstvo. :evil: In pri tem "bajnem" dobičku predlaga dvig prispevka na 16€. Le zakaj?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.899
2.505
113
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran
27. jan 2022
5.780
2.268
113
Očitno še nisi slišal za kreativno računovodstvo. :evil: In pri tem "bajnem" dobičku predlaga dvig prispevka na 16€. Le zakaj?
Zato da bodo lahko njemu in ostalim podrepnikom izplačali odpravnine in odškodnine!
Čeprav so nas prepričevali da je povečanje prisilnih naročnin nujo, se kaže, da je ob pametnem vodstvu nepotrebno.

Prav to "pametno" vodstvo je takoj ob nastopu nove vlade poslalo zahtevo za povišanje naročnine.

Še 1500 jih odpustijo pa bodo take dobičke tolkli, da bo joj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in bizi

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.782
113
Eriko na cesto, tablete za odtoke na prvem programu in ginsen kapsule na drugem pa razširit še na prime time. Plus bo tak da bo rtv nam prispevek plačeval.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.729
6.158
113
Imaš tudi take zaposlene, ki opravijo svoje delo za katerega so plačani kot zaposleni na RTV, potem pa za to isto delo izstavijo račun lastnemu delodajalcu (RTV) preko svojega s.p..
Toliko o etičnosti in izkoriščanju.

Za 4x mesečno posneti Studio City so Marcelinotu nakazali več, kot bi porabili, če bi bil redno zaposlen za polni delovni čas.

Pa še toliko izvodov Mladine so imeli naročene, da so bili najmanj 4je v vsakem sekretu RTVja :valjamse:
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.885
1.271
113
Za 4x mesečno posneti Studio City so Marcelinotu nakazali več, kot bi porabili, če bi bil redno zaposlen za polni delovni čas.

Pa še toliko izvodov Mladine so imeli naročene, da so bili najmanj 4je v vsakem sekretu RTVja :valjamse:
Zakaj sem mislil da je on na rtv redno zaposlen? Wtf.. če želi nazaj pa naj dela kot zaposlen ali pa.. eto ti sredinec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.729
6.158
113
Kateri del se lažem? Da ni bil zaposlen na RTV? Zakaj je potem RTV nakazoval denar njegovem spju?

Ali da je imel RTV sklenjeno naročnino za cca 37 izvodov Mladine mesečno?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
a se ne greš kreativno računovodstvo ponavadi takrat ko hočeš prikazat manjši dobiček zaradi davka.

kak se te greš kreativno računovodstvo da prikažeš več ?

ah ja, tovariš s kloja ga spet serje :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
a se ne greš kreativno računovodstvo ponavadi takrat ko hočeš prikazat manjši dobiček zaradi davka.

kak se te greš kreativno računovodstvo da prikažeš več ?

ah ja, tovariš s kloja ga spet serje :D

pokvarjeni janšisti so vsega sposobni
še to si privoščijo, da delajo z dobičkom... zanalašč! :cool:
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.206
3.605
113
Marcelova hči je kot kaže tudi na RTV. Družini prijazno podjetje I guess?
Ofak... ...koliko jih je??? :zavijazocmi:
70 zaposlenih za urejanje enega spletnega portala in v 90 % google translate prepisovanje člankov iz tujih medijev:bonk::bonk:.
Pa še turizem Kaje Jakopič se verjetno tudi plačuje kar iz RTV proračuna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81, 8888 in BuDi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
a se ne greš kreativno računovodstvo ponavadi takrat ko hočeš prikazat manjši dobiček zaradi davka.

kak se te greš kreativno računovodstvo da prikažeš več ?

ah ja, tovariš s kloja ga spet serje :D
toj tisto ko se ti na stara leta možgani skisajo od janše in samo še to povsod vidiš
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5