Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

jello

Guru
22. sep 2008
10.046
3.785
113
A ni to oni hepan, ki so mu zaupali promocijo cepljenja? Glede na uspešnost cepilne kampanje, bi si skoraj upal trdit, da ga trenutno plačujejo zagovorniki sprememb zakona o RTV.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Odklonilno ločeno mnenje Rosvite Pesek o referendumu.


Kadar so vsi na eni strani čolna, se največkrat prevrne. Trenutna podoba je, kot da je tudi pri opredeljevanju o novem zakonu o RTV tako. Veliko mojih kolegov, sploh v Informativnem programu, se je javno izpostavilo v prid spremembi, torej glasovanju ZA novi zakon. Obsedela bom na drugi strani čolna. V koristnost in splošno dobrobit novega zakona namreč NE verjamem. Z njim bomo dobili novo vodstvo, to že. A to je daleč premalo.

V 35 letih novinarskega dela se nekaj znanja pač nabere. Poskus, da bi postala odgovorna urednica Informativnega programa se je pred 20 leti klavrno končal, čeprav sem po znanju in izkušnjah gotovo prednjačila. Takrat sem dodobra spoznala vse politična vplive na TVS. Dva mandata članice v svetu RTVS (izvolili so me zaposleni z veliko večino) sta mi omogočila tudi jasen vpogled v to, kaj je civilna družba in kakšni so njeni zgolj partikularni interesi. Poskus, da bi postala predsednica Sveta RTV v tekmi z Janezom Kocijančičem, ki je bil politik par excellence – a je obveljal za predstavnika civilne družbe, tudi. Čeprav sva prvotno dobila oba 11 glasov, kar je bilo zame enako pohodu na Luno, so me na vnovičnem glasovanju po 6 mesecih zmleli. V resnici je to zanj opravil pač nek 'medij'.
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
320
118
43
received_662182788830108.jpeg
 
  • Haha
Reactions: piagolo

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.920
10.325
113
Kaj to ona veštica-ono na VAL202, ko ne more harat po studio city zdaj pa tu jamra..., popizdiš, kere traume.

14:45 Kolumna Jajca Anje Zag Golob

wtf.... kaj so morala moja ušesa slišat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.376
3.833
113
Ljubljana
hmpg.net
Sodeč po podatkih aplikacije Erar, ki omogoča vpogled v transakcije javnih institucij in družb, je vodstvo nakup umetnin v vrednosti devet tisoč opravilo v ljubljanski galeriji Ažbe. Vsaka slika je torej stala 600 evrov. Na Kolodvorski so nam nakup potrdili. "Grafike se nahajajo v različnih pisarnah v stavbi Televizije Slovenija, v vseh teh pisarnah sprejemamo tako notranje kot zunanje goste. Nobena od teh pisarn v tem stoletju ni bila prenovljena in jih je zob časa že načel. Nakup grafik, s katerimi smo prostore osvežili, je bil stroškovno veliko bolj smiseln ukrep kot obnova prostorov," so pojasnili.

Podatki iz aplikacije Erar denimo kažejo, da je družbi Mix Media oktobra nakazal skoraj 46.848 tisoč evrov. Po naših informacijah naj bi šlo za plačilo zunanjemu izvajalcu, ki pripravlja Strategijo razvoja RTV Slovenija. Družba Mix Media na svoji spletni strani sicer navaja, da je specializirana za organizacijo dogodkov in video produkcijo.

vir:Zurnal
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi
27. jan 2022
5.783
2.269
113
Mogoče zato, ker to ni bila Tarča pač pa soočenje!

V soočenju bodo o argumentih za Zakon o vladi oziroma proti njemu govorili predstavniki političnih strank in posamezniki, ki uradno sodelujejo v referendumski kampanji. Predstavili bodo svoje poglede na zakon, o katerem bomo odločali 27. novembra.
Soočenje bo vodila Erika Žnidaršič.
https://365.rtvslo.si/arhiv/referendum/174916480
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: brane_new