Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113

"Želim povedati le, da gremo mediji včasih predaleč. Da včasih ne pomislimo, da obstaja meja, do kamor lahko gremo in to iz čisto človeškega vidika. V zadnjih mesecih sem to občutil na lastni koži. Plakati v dneh pred referendumom, na katerih je moja prekrižana slika, so na nek način posledica. Občutek, da poskušaš biti karseda korekten v svojih oddajah, korekten do ljudi, pa si kriv, samo zato, ker si si drznil sprejeti nekaj, kar po njihovo ne bi smel. Grdi pogledi na hodnikih, anonimni sovražni zapisi novinarskih kolegov na svojih blogih. Težko je včasih, priznam. Sovražijo te, ti pa si želiš, da bi ti dali priložnost, a je ne dobiš, ker si v njihovih očeh pač, "od onih drugih, ki jih ne marajo," je še zapisal Svetina in razkril, da ima zdravstvene težave. "Ljudje, ki me sovražijo, so me celo napadli, da sem si omislil očala, ki jih nikoli prej nisem nosil. Ker da poskušam posnemati kolega Berganta. Ker da skušam izpasti bolj pameten kot sem. Ampak, da mi to ne pomaga. Resnica je, da sem pred dobrim mesecem dni razvil resno očesno vnetje. Pozorni gledalci so opazili, da sem nekaj oddaj odvodil z rdečim očesom. Po napačni začetni diagnozi so nastopile hude bolečine in fotofobija, na desno oko po tednu dni nisem videl več ničesar." Nov obisk urgence je prinesel pravo diagnozo: uveitis. "Verjetno avtoimunskega izvora. Dodatni testi so pokazali, da sem pozitiven na antigen, zaradi katerega sem 10x bolj dovzeten za razvoj avtoimunske revmatske bolezni. Ni nujno, da jo bom razvil, a tveganje je tu. Oko še vedno zdravim s kapljicami, gre zelo na bolje in hvala zdravniški ekipi iz Očesne klinike za vso pomoč. Očala, ki jih nosim, so na mojem nosu iz dveh razlogov - zenica na desnem očesu je bila dolgo časa zaradi zdravila močno razširjena, z očali se je to pred kamero manj opazilo. Na oko kljub zatrtemu vnetju ne vidim več 100-odstotno dobro kot prej. Kljub vsemu mi ni žal, da sem omenjeni izziv na RTV sprejel."
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
...ker plačujem RTV prispevek pogledam tudi poročila in ko nova voditeljica Valentina napove odmeve in Berganta se le ta obnaša kot mozoljavi najstnik, jo ignorira, grdo gleda, zdrdra svoje in se dela ubogega, pa jih je jebeno več, a so sami neprofesionalni luzerji...starši jih bontona niso naučili...
 
27. jan 2022
5.783
2.269
113
...ker plačujem RTV prispevek pogledam tudi poročila in ko nova voditeljica Valentina napove odmeve in Berganta se le ta obnaša kot mozoljavi najstnik, jo ignorira, grdo gleda, zdrdra svoje in se dela ubogega, pa jih je jebeno več, a so sami neprofesionalni luzerji...starši jih bontona niso naučili...
ČESTITAM! Enkrat se strinjam s tabo; res izpade neprofesionalno.

Mi je pa smešno da Plaskanova vodi dnevnik 24/7, kot da drugega nimajo, pa mi je za razliko od onega mozoljavca čisto simpatična, pa celo govorit zna - no saj ima tudi izobrazbo v tej smeri. ;)
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: brane_new in B81

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
...ker plačujem RTV prispevek pogledam tudi poročila in ko nova voditeljica Valentina napove odmeve in Berganta se le ta obnaša kot mozoljavi najstnik, jo ignorira, grdo gleda, zdrdra svoje in se dela ubogega, pa jih je jebeno več, a so sami neprofesionalni luzerji...starši jih bontona niso naučili...
To sem tudi tudi jaz včeraj opazil, čeprav sem na Bergantovi strani se s takim načinom ne strinjam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.733
6.163
113
Mejduh!

Da spravimo na tekmovanje resno skupino in ne nekih slovenija ima talent pevcev.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
valentina.png