Covid-19 Robert Malone - THE OG INVENTOR OF mRNA TECHNOLOGY

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Ni res in ves, da to ne drzi.

Lahko pa ven potegnem linke na tvoje objave zaradi katerih si bil banan pa bomo vsi videli, koliko je ura.
Komot. Ti še pomagam:
Še enkrat... Potegni glavo iz svoje usmrajene pizde in poglej, kdo trenutno polni intenzivne oddelke. Nato se znova oglasi. P.S. Hkrati te tudi zaprošam, da mi pokažeš, kako je zaradi kadilcev potrebna izolacija, ter postopki, ki jih imamo sedaj pri koroni.
Če Darjanu rečem(po pozivih v predhodnjih postih), da povleče glavo ven iz svoje ritne luknje in začne končno razmišljati, je to vsekakor vredno 2 tedenskega bana:zmaga:


In ja, laži se in se bo cenzururalo. Malone laže in zavaja na veliko.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Verjemi mi, da je moj prag tolerance za zaljivke, ki jih streljas, zelo visok. Nekje pac mora biti meja.
Ne mi rečt, da si dovoliš nekoga banat pri vsem sranju, manipulacijam in lažem, ki jih naserješ sem gor? Za eno tvojo laž še dons čakam stavek..."Se opravičujem, kar sem nalimal je bila čista anticepilska manipulacija, bil sem prehiter." Ti osvežim spomin, ali se spomniš kaj si nasral in potem pritlehno pobrisal in ignoriral nadaljno debato okoli tega?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Andy, daj prevedi vse to kaj si nalepil od melonu tukaj gor v slovenščino, obljubim da bom vse prebral.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Google oz. Alphabet sodi med trusted news initiative, skupaj s fb, tw, yt, BBC, Reuters , afp...
Na FB do maja 2021 nisi smel niti podvomiti, da c19 ni naravnega izvora...

Povezava


Ko politiki ugrabijo znanost
Covid-19: politicisation, “corruption,” and suppression of science
Science is being suppressed for political and financial gain. Covid-19 has unleashed state corruption on a grand scale, and it is harmful to public health.1 Politicians and industry are responsible for this opportunistic embezzlement. So too are scientists and health experts. The pandemic has revealed how the medical-political complex can be manipulated in an emergency—a time when it is even more important to safeguard science.

Suppression of science and lack of open debate has impinged enormously on three issues of fundamental significance. Firstly, public fear of Covid has been elevated to levels that are completely out of proportion to the actual danger. A recent peer-reviewed paper by one of the world’s most cited and respected scientist, Professor John Ioannidis of Stanford University, quotes an infection fatality rate (IFR) for Covid of 0.00-0.57% (0.05% for under 70s), far lower than originally feared and no different to severe flu [3]. This paper is published on WHO’s own Bulletin but ignored by UK mainstream media.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Govora je bilo o tem, da tudi v javnost pride podatek o tem, kako učinkovit je Ivermectin. Da razni Štruklji priznajo. Razen če so že tako globoko v dreku, da ne morejo več iz njega.

Samo še slamce vlečete. To je vse, kar vam je še ostalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen