Covid-19 Robert Malone - THE OG INVENTOR OF mRNA TECHNOLOGY

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ti si objavil 1000nogo kačo. Poleg tega si objavil "avtobiografijo". Tip se na veliko, dolgo in široko hvali. Tip očitno ni neki posebnega, da mora sam sebe hvalit (no ok pa še ti), vsi drugi ga ne štejejo 5%.

Lastna hvala, cena mala.
Raje napiši, če kaj od tega, kar sem objavil, ne drži in kaj ne drži.

Pripopani so linki, dokumenti, dejstva.

Tip se ne hvali. Tip se brani zaradi točno takih obtožb, kot jih je objavil crashedandburned. In objavil je sam tekst. V moji objavi so linki na vse ostalo, kar podpira njegovo plat zgodbe.

Če vam je tega preveč, pa pač vaš problem.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.220
9.458
113
kod Džej-Zija
I am an internationally recognized scientist/physician and the original inventor of mRNA vaccination as a technology, DNA vaccination, and multiple non-viral DNA and RNA/mRNA platform delivery technologies
Prvi (!) odstavek njegove "predstavitve". Po tem sem nehal brat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in novaa

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ker dvomim, da bi se diht znanstvenik/dohter izpostavljal na tako negativn način. Kdo ga bo še resno jemal kdaj v znanstvenih krogih?
Čez 13.000 znanstvenikov in zdravnikov podpira njihov trud:


 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Ja včasihbje to dovolj da nehaš brat. Al če je začetek mimo bo pa pol vse ostalo ok?

Andy čas je, da začnes s tistim mehkim želatinastim tkivom v lobanji mislit.

Glede dometa: boljše je imeti nič kot bedarijo na bedarijo. Če nimaš nič te noben nima za norega. Če pa bedarijo na bedarijo že eno leto pa....
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Andy čas je, da začnes s tistim mehkim želatinastim tkivom v lobanji mislit.
Žal ga tudi vi ne uporabljate.

Od nobenega od vas še nisem prebral, da kaj, kar sem copy-paste-al, ne drži. Od nobenega. Vse kar pišete je, 'ne da se mi brati'. To je vaš domet.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Si ti prebral. Prosim... Ne seri.
Jaz sem začel bral in ko sem zaznal samoreklamo in pravljice sem nehal. Kaj ma smisel dalje.
Že podpis na koncu.... Ful nepristranski avtor teksta.

Pol pa tiste tri celice vklopim in mi je jasno, da strokovnjak takega kova nekak ne potrebuje takih hvalospevov o sebi če je res taki strokovnjak. In če je res taki strokovnjak si ne bo zbijal svojega ugleda bri Roganu in podobnih. Raje kot, da cajt zapravla na yt in resnih znanstenih straneh, ki jih andy bere bi delal v labu in bi izboljševal tehnologijo, ki ima po njegovem tolko slabosti.

Ni res?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Ja čaki, hočeš reči, da ne bi smel objaviti odgovora na dolgo kačo, ki jo je objavil crashednburnt?

Da se ne sme predstaviti še plati Roberta Malone-a?
crashednburnt ti je lepo razložil v tisti temi....da je Malone dosegel svoj "peak" v 80s.....in da je potem nebroj drugih znanstvenikov izpilila njegov "know how" v 30ih letih razvoja....

Ti tega dela nisi dojel....da je Malone (za)ostal v 80s in pridiga iz tistega stališča.....znanost je pa vmes šla dalje....mimo njega....ker je trmast egotrip in si želi prisvajat vse sako zase....!
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Ja včasihbje to dovolj da nehaš brat. Al če je začetek mimo bo pa pol vse ostalo ok?

Andy čas je, da začnes s tistim mehkim želatinastim tkivom v lobanji mislit.

Glede dometa: boljše je imeti nič kot bedarijo na bedarijo. Če nimaš nič te noben nima za norega. Če pa bedarijo na bedarijo že eno leto pa....
Bo kar že dve leti.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Lahko lahko.... Ti si kar daj duška... Saj crashandburntovega tudi nisem celega bral ker je veter v drugo skrajno smer.

Oprosti, ampak to, kar sem jst prilepil ni noben veter v drugo skrajno smer, ampak povzetek, ki ga je spisala zgoraj omenjena slovenska znanstvenica. Gre za povzetek članka iz ugledne revije Nature.

Namen te teme je pa osveščanje splošne javnosti in ne AndY1, ker njemu tako ali tako ni več pomoči.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Spodaj so recimo pomembnejši mejniki v razvoju mRNA tehnologije cepiv (slika iz članka). Že iz te slike je razvidno, da nikakor ne gre za zadevo, ki bi jo odkril en sam človek. Ravno tako ne gre za tehnologijo, ki bi jo razvili v par letih, kar je tudi pogost očitek na račun mRNA cepiv.

d41586-021-02483-w_19660718.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Spodaj so recimo pomembnejši mejniki v razvoju mRNA tehnologije cepiv (slika iz članka). Že iz te slike je razvidno, da nikakor ne gre za zadevo, ki bi jo odkril en sam človek. Ravno tako ne gre za tehnologijo, ki bi jo razvili v par letih, kar je tudi pogost očitek na račun mRNA cepiv.

d41586-021-02483-w_19660718.png
Tega nihče ne zanika, da je razvoj šel naprej in tega tudi on ne zanika.

Ima pa svoje zasluge. Kar je on naredil je podobno, kar sta naredila Wright brothers za letalstvo. Nihče ne trdi, da sta onadva dizajnirala Boeing 747, sta pa postavila temelje, na katerih je prišlo do tega, da 747 leti.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Mimogrede, ko pravite, da nima znanstvene podpore:

 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Tega nihče ne zanika, da je razvoj šel naprej in tega tudi on ne zanika.

Ima pa svoje zasluge. Kar je on naredil je podobno, kar sta naredila Wright brothers za letalstvo. Nihče ne trdi, da sta onadva dizajnirala Boeing 747, sta pa postavila temelje, na katerih je prišlo do tega, da 747 leti.

Ta situacijo z Malonom je kaj vem ... bom postavil raje boljšo analogijo z atomsko bombo. Kdo je "izumil" atomsko bombo? Uradno Oppenheimer? Recimo da se vse začne z Einsteinom in njegovimi teorijami, in on je tudi prvi dejansko spodbudil ameriški jedrski program v 2 s.v.! Pri razvoju atomske bombe namensko ni sodeloval in po napadih na hirošimo/nagasaki je javno izjavil da je ga je sram svojega dela, ki je prispevalo k a-bombi in se (po vojni) zavzel za prepoved jedrskega orožja.

Če bi recimo leta 44 on nastopil javno proti a-bombi bi bil popljuvan v enaki meri (kaj pa on pametuje o atomski bombi, sej ga niti zraven ni) kot nekdo ki je postavil osnove za mrna cepiva pa jih ne v popolnosti zagovarja. Sem prepričan da bi bil v sklopu vojne propagande izgnan nazaj v nemčijo in tam po hitrem postopku skurjen v dolfijevi peči.

BTW Malone ima kup masla na glavi in njegove izjave so precej konfuzne in ni ravno "diht". Ima tudi določeno komercialno ozadje za izvajanje svojega PR. Tako da precej bedarij, ki jih trosi naokoli so dejansko antivax bedarije. Ampak v delu kjer se tiče vsiljevanja mrnaja v celice je vseeno nekdo ki nekaj o temu ve in mogoče ima tudi prav. To da ni delal v znanosti in da je konfliktna oseba še mne daje ostalim pravice da ga na tem nivoju popljuvajo. Skratka prvi članek od crasha je totalni "ad hominem", kjer je edini namen da se Maloneja predstavi v luči idiota ki nima stika z znanostjo in mu zato ni nič za verjet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
V luči idiota se večinoma predstavlja kar on sam. Zame sicer ni idiot, daleč od tega, ampak ko prebereš nekaj njegovih koemntarjev se začnejo prižigat lučke za mnogo alarmov. Sicer pa je zgodovina polno primerkov, ko so po nekem plodnem cvetočem obdobju živlenja nato zabluzili v drugo skrajnost in ponavadi se ni dobro končalo.

Glede njegovega dela pa, zaspal je na lovorikah, kratko malo, zdaj ali hote ali nehote nima veze, je pa verjetno videl, da je prodajanje megle veliko bolj dobičkonosno kot neko resno ustvarjanje. Zato je tam kjer je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Tega nihče ne zanika, da je razvoj šel naprej in tega tudi on ne zanika.

Ima pa svoje zasluge. Kar je on naredil je podobno, kar sta naredila Wright brothers za letalstvo. Nihče ne trdi, da sta onadva dizajnirala Boeing 747, sta pa postavila temelje, na katerih je prišlo do tega, da 747 leti.

Definitivno ne. Vsekakor drži, da je imel pomemben doprinos pri razvoju tehnologije, ni pa pionir v stilu bratov Wright, niti ni "the inventor of mRNA technology", kot je ponavadi zapisano ob vseh prispevkih na sumljivih straneh, ki jih lepiš na forum.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Skratka prvi članek od crasha je totalni "ad hominem", kjer je edini namen da se Maloneja predstavi v luči idiota ki nima stika z znanostjo in mu zato ni nič za verjet.

Kot že napisano, je prispevek praktično povzetek članka, ki je objavljen v reviji Nature. Nihče ga ne predstavlja kot idiota, priznan mu je doprinos pri razvoju, vendar niti približno v taki meri, kot si ga sam pripisuje.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.220
9.458
113
kod Džej-Zija
Kot že napisano, je prispevek praktično povzetek članka, ki je objavljen v reviji Nature. Nihče ga ne predstavlja kot idiota, priznan mu je doprinos pri razvoju, vendar niti približno v taki meri, kot si ga sam pripisuje.
Pri čemer se tudi na veliko pozablja, da tistega, kar je počel in objavil l. 89, ni naredil sam, ampak v sodelovanju z mentorjem in kolegi.Tudi članki ne nosijo samo njegovega imena. In vendar se tip predstavlja, kot bi sam postavil vse od začetka. Vsekakor je tip pomemben del zgodbe, inventor pa niti slučajno.