Rimac Nevera

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Enega je naročil Nico Rosberg. On bo zagotovo vedel kaj z njim.

Verjetno po malo reklamni ceni oz. niti to ne. Avti so zdaj že nekaj let odlična naložba za bogate in dejansko kupijo vse kar lahko dobijo.

Ti bolj redki avti/omejene serije so zagotovilo, da vsaj podvojiš vložen denar. DragTimes je prodal rumenega Ford GT za cca. miljon USD, dal je pa.. 400k USD? Pa jih je ford še nategnil in povečeval proizvodnjo na več kot so obljubili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in sajkek

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Moj fotr bi se v grobu obračal, če bi vedel, da bo "njegova" cesta (bil je vodja projekta na odseku do Žigljena) postala eden glavnih placov za snemat avte.

Je pa znanec tole čudo videl pred par tedni v Metajni.

1622754724248.png
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
Mah, sajkek je rahlo razočaran, ker se njegovo posmehovanje Rimcu izpred let ni uresničilo. K sreči vsaj zvoka ni, tako da ima čez kaj pizdakat sedaj pri tem polizdelku. Jeb… ga, ni dobro utečena dizel Mečka, ki ima top zvok.
Itak pa Rimcu Porš in Hyundai brišeta rit, sicer bi že bankrotiral.
Te pa itak vsak Alteraš zmore pripravit take luzere, da mu poknejo v podjetje par sto milj. Sam ta pravi Alteraš se ne proda. Ne bodo se mu s Porša vtikali v vodenje firme. Te pa jo raje cugrund spravi. Bugattija pa s pocket change kupi, ne enega, tri.

Video od Transport Evolved sicer vse pove.
kere osebne travme....

Tipu je ratalo, vsaj za zdaj, kapo dol nad proizvodnjo in organizacijo (ga spremljam in je car, ker mu je ratalo - mnogim ni), ta elektrika in 2000hp me pa ne gane.in ja z mojo dizelico se na AC pri 150 zagotovo lepše peljem kot s tem piskalom na elektriko. ..
drugo lepo bo nekaj s 2400hp, in tako dalje, vozit se pa itak nimaš kje. In potem ekologija.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.936
2.418
113
Dali so mu peljat naravnost, da pokažejo superiornost elektro pogona proti super, pardon, hyper Ferrariju, in se najde napaka v zvoku??? Za take je BMWz4 in ostale pokalice, ki imajo zvocnik al luknjo z membrano za brnenje v notranjosti. Kaj vse še zmore takšen pogon bomo zagotovo videli.
Jaz komaj čakam spopad električarjev z 4xmotor, 2x zadaj, 1xzadaj, 2xzadaj+spredaj, zadaj+spredaj, se kaj?
Koga briga skripanje pri super sportniku? Pogon, lega, krmiljenje, teža, edino skripanje, ki bi me skrbelo je v kolenu ko grem noter in v hrbtu ko grem ven.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
kere osebne travme....

Tipu je ratalo, vsaj za zdaj, kapo dol nad proizvodnjo in organizacijo (ga spremljam in je car, ker mu je ratalo - mnogim ni), ta elektrika in 2000hp me pa ne gane.in ja z mojo dizelico se na AC pri 150 zagotovo lepše peljem kot s tem piskalom na elektriko. ..
drugo lepo bo nekaj s 2400hp, in tako dalje, vozit se pa itak nimaš kje. In potem ekologija.
Malo poglej tam hitrosti na sovoznikovi strani. Ni 150km/h, ampak 250km/h, ko tvoja dizelca še do 100km/h ne bi prilezla. Pa računaj, da je to na letališču, ki ni tako čisto kot avtocesta. In da gre za predprodukcijsko vozilo.
Ampak ja, ziher se lepše pelješ v tvoji dizelci, ravno tako lažje vstopiš/izstopiš iz nje. Lažje tudi kupiš, pa v gostioni si tudi večji car s ključem od mečke, kot pa nekim zmazkom od kroata.
Sama zavist ti seka ven.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.119
867
113
Malo poglej tam hitrosti na sovoznikovi strani. Ni 150km/h, ampak 250km/h, ko tvoja dizelca še do 100km/h ne bi prilezla. Pa računaj, da je to na letališču, ki ni tako čisto kot avtocesta. In da gre za predprodukcijsko vozilo.
Ampak ja, ziher se lepše pelješ v tvoji dizelci, ravno tako lažje vstopiš/izstopiš iz nje. Lažje tudi kupiš, pa v gostioni si tudi večji car s ključem od mečke, kot pa nekim zmazkom od kroata.
Sama zavist ti seka ven.
Sicer mi gres vecinoma na organ, v nekaj zadnjih postih se pa strinjam. Tocno tko je, koga boli za cricke ko mas to pod sabo. Ce ni druzga za ocitat je ocitno tud to dobro... Drugo je pa kdo pa to rabi, sej ne mores tolk po cesti pelat in podobne. Kaj ne mores, vids da se da, pa tud ce ne, saj tih nej bo pa si sajtrgo kup, sej hitrej itak ne more. Za zjokat... od smeha :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.119
867
113
Zakaj nateg? A s svaboti, par jurjev kubicnimi, ne vem kolk konjskimi mocni pa to isto naenkrat ni nateg? Dej no, a s tud ti fous?

Za to kar pravis je navadn Yugo pol dost. Ampak ne, Rimac je prevec, 'premije' so ok? Zresni se, dvomim da vozis Yugota in sem preprican, da vozis avto, ki gre krepko nad 130. Glumac :)

Sicer pa, konc je z dizli in ostalo svinjarijo, navadt se bo treba ne vec frajerisat z rabljenim 'premijskim' krsem, to je tisto kar marsikoga tukaj RES pece. Sam priznat je tezko :)
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Zakaj nateg? A s svaboti, par jurjev kubicnimi, ne vem kolk konjskimi mocni pa to isto naenkrat ni nateg? Dej no, a s tud ti fous?

Za to kar pravis je navadn Yugo pol dost. Ampak ne, Rimac je prevec, 'premije' so ok? Zresni se, dvomim da vozis Yugota in sem preprican, da vozis avto, ki gre krepko nad 130. Glumac :)

Sicer pa, konc je z dizli in ostalo svinjarijo, navadt se bo treba ne vec frajerisat z rabljenim 'premijskim' krsem, to je tisto kar marsikoga tukaj RES pece. Sam priznat je tezko :)
nateg, kot da imaš Apollo raketo na vrtu...
to je samo za gledat, nevozno pozimi itd.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.830
726
113
www.jernej.org
Tisti, ki ga lahko kupijo, ga bodo tudi lahko vozili (na dirkališčih ali pa kak šejk na privat cestah v puščavi). Primarno je pa vsak nakup takega avta investicija... parkirajo v garažo poleg ostalih Ferrarijev, Mclarnov, Lambotov...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.119
867
113
To ni zate, zame ... alter avto. Ko 1x to sprejmes mogoce razumes. Se vedno pa drzi kar sem napisal v prejsnjem postu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Tisti, ki ga lahko kupijo, ga bodo tudi lahko vozili (na dirkališčih ali pa kak šejk na privat cestah v puščavi). Primarno je pa vsak nakup takega avta investicija... parkirajo v garažo poleg ostalih Ferrarijev, Mclarnov, Lambotov...
to da je invrsticija, pišejo drugi
prej fetiš
z dotrajanimi baterijami bo nevnovčljiv
ni to klasičen oldi

da se razumemo, naredili so vrhunski superšportnik

a neuporaben