Revolut bančni račun

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Mah kake imate. Menda je ja normalno, da je žena pooblaščena na mojem in jaz na njenem računu. Kaj pa če se kaj s kom zgodi? V najslabšem primeru čakati na zapuščinsko in plačevati potem še davek.

Denar je najmanj. Če ni zaupanja niti za to zakaj bi bil potem poročen s takim človekom?
meni je to vse jasno.
kot sem rekel, ko pa vidiš kaj vse hodi po svetu oz živi skupaj, pa vidiš, da po 20letih skupnega življenja še vedno ne vodo koliko ima drugi plače in svojih stroškov... Omara nabito polna kar odenkrat. Ženske najemajo poštne predale da tja dobijo naročeno robo in se potem čudežno pojavi v omari...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Dokler sta bila moja znanca navzkrižno pooblaščena, je ona svojo in tri četrt njegove plače zagonila za cote in šuhe. Potem ji je on začel dajati svoj del za stroške, do ostalega pa ni več imela dostopa. Potem je pa tudi ona morala dajati svoj del, ker je drugače stradala.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Naredil sem možnost konverzije UPN QR kode v EPC QR kodo (skeniranje preko kamere ali naložitev QR kode):

V beti.

Razmišljam, da bi dodal še možnost pošiljanja zgenerirane kode na mail.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kakšna je prednost slikanja QR kode, če moraš za konverzijo vnesti vse podatke? Ali ni štos QR kod, da so vsi podatki v kodi in podatkov ni treba ročno vnašati?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Naš UPN QR v EPC QR - ta pa na mail. Scan s Revolutom - voila …

SvetIdej
Da ne iščem, to verjetno veš iz prve - zna Revolut “prebrati” iz datoteke QR kodo? Da ni treba na drugi napravi odpirati datoteka in skenirati iz zaslona.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Kaj od tega dela na n26 android. Ven da nasih kod ne bere, bi tako konverzijo znal?
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Nova verzija. Dela pošiljanje na mail: Najprej vpišite email naslov in poskenirajte kodo.

VIdim, da QR kodo težje prebere. Samo to je to za ta dnar :) Pa seveda še enkrat preverite podatke če so pravilni. Vsaj na začetku.
 
Nazadnje urejeno:

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Intesa tudi, sem bil prav vesel, ker sem pri prejšni banki to pogrešal, če je bila treba kak račut plačat iz maila.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
A kdo ve kakšne so omejitve za plačilo s kartico na POS terminalu? Nikjer mi ne uspe najdit.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Jaz pri vsakodnevnem plačevanju uporabljam samo Revolut, čisto nič drugega. Primarni račun, kamor dobivam plači je NLB, potem si pa vsake toliko časa nakažem malo več denarja na Revolut, da imam za vsakodnevno porabo.

Do sedaj se mi že nikoli ni zgodilo, da ne bi mogel plačati, razen na avtocesti v Italiji. Potem pa sem že pred tremi meseci na Portugalsko na dopust. Strošek hotela cca. 4k EUR in je bila transakcija zavrnjena (Revolut kartica). Probam, plačati z isto kartico samo preko Apple Pay, zopet zavrnjeno.

Grem gledat razlog zavrnitve in piše "Transaction was deckined by location-based securiry". S tem, da sem imel telefon s seboj. Ko sem to funkcijo izklopil se normalno plačal. Potem sem to vklopil nazaj v nekje po Portugalskem brez problema plačeval. Od časa do časa pa spet zavrnitev, isti razlog. No potem sem pač to izklopil in je bil mir.

Potem za za foro včeraj v Italiji spet plačam cestnino z Revolut (ugasnjena zgoraj navedena funkcija) in sem lepo normalno plačal cestnino.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Location based pomeni, da preverijo lokacijo telefona in “sedež” tistega, ki bremeni - če je sumljivo dobiš prst - tisti srednji …

Se je dostikrat dogajalo meni v Srbiji v normalnih (no - dajmo rečt superdiskontih), da minje zavrnilo - razlog: faktura preko Cipra …