rally saturnus 08

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.699
62
48
Še kaka slikca od stare impreze?
smile-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Neki se je pokvarlo, se modela ustavita, popravita, mrhovinarji od fotografov so pa letal okol k nori
grin1.gif

In pol je model še izpiske zgubu, ker je voznik prehitro speljal
hysterical-1.gif





Kako je tale zadeva letela
shocked-1.gif



Tale puntič je šel tut k sneta skira
evil.gif





Pa te slike so res neki meglene
bonk.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.600
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
men je blo tud full boljše na makadamu fotkat, čeprav je zarad prahu večja jeba delat, ampak so pa taki detajli, da dol padeš
grin1.gif


glede na to, da si verjetno fotkala s kakšnim kompaktom, so slike zelo zelo zgledne...
wink-1.gif


sm pa pr teh tamalih kitkarčkih lovil ogenj iz auspuha, sam ga niso dal... bemumilomater...
grin1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Canon PS A510
redface-1.gif

Sej včasih mi rata res presežek, če se fajn potrudim, tle so bli pa skoz motilni dejavniki. Žal mi je edino, da v Čečah nisem bla bližje onemu hudemu ovinku (ravno prehod z makedama na asfalt sredi ovinka), ker tam bi bile res hude fotke. Sploh ona, ko je en prletu skor direkt v rešilca
grin1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Tam se ni nič kadilo, je vse šlo v sosednjo hišo.
uf-1.gif


Pa nisem dolgo zdržal tam, je blo treba kar naprej hodit dol po nov pir.
nahrung002.gif

Drgač smo stali pa na škarpi pri gostilni, je kar fajn priletelo 20-30 cm mimo nas.
shocked-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Se spomnim, ko je folk stal čist ob kovinski ograji (tam od hiše naprej na levi strani), pa enkrat en prileti po moje enih 10 cm od ograje....kako so poskakali stran
evil.gif

In fotografi, eden je mal naprej od štarta v Trbovljah stal skor sred ceste (avtomagazinovec), kako je enkrat odskočil
grin1.gif
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.449
865
113
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
In fotografi, eden je mal naprej od štarta v Trbovljah stal skor sred ceste (avtomagazinovec), kako je enkrat odskočil
grin1.gif

no to sem tudi zamudil
confused-1.gif


le kam sem jaz gledal??