[PRIROČNIK] Pay Pal za telebane

B81

22. jul 2007
36.327
10.152
113
Monete? Nekak mi je to smešno pa ne vem zakaj
grin1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Če si študent lahko na Abanki odpreš osebni račun brez stroškov in brezplačno dobiš Viso Electron, ki je dovolj za Paypal.
 

__Res_ne_Vem__

Pripravnik
25. nov 2010
48
0
6
39
Hvala, to nucam :D Samo na A banki, ali mogoče tudi kakšen NLB, Sparkasse?
smile-1.gif


Ja tako sem slišal no, da si na PayPal z moneto denar naložiš al nekej..
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
visa electron ni več zastonj. 1€/mesec mislim, da stane vodenje računa.
če pa že imaš mastercard/eurocard pa lahko tudi preko tega
 

__Res_ne_Vem__

Pripravnik
25. nov 2010
48
0
6
39
Saj razmišljam, da bi si dal narediti Mastercard ali katero koli drugo kartico. Katero priporočate?

Koliko je limit, če je plača cca 1000€?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Jaz imam na SKB MasterCard, na Abanki pa Viso in ti povem da je popolnoma vseeno. Tudi kar se uporabe izven evrope tiče ni nobene razlike. Mogoče je pri Visi malo bolj ažuren prikaz prometa. Katero vzet? Tisto za katero imaš manj stroškov
wink-1.gif


Limit je vedno stvar dogovora na banki! Jaz sem pred potovanjem rekel za dvakratnik plače pa ni bilo nobenega problema, edino par € stroškov so mi zaračunali za spremembo limita.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
visa electron ni več zastonj. 1€/mesec mislim, da stane vodenje računa.
če pa že imaš mastercard/eurocard pa lahko tudi preko tega
Na abanki je še vedno zastonj. Na študentskem računu (akeš) je zastonj tudi vodenje računa in spletna banka.
 

BorutMaja

Pripravnik
23. jul 2008
97
0
6
44
jaz sem narobe vtipkal kodi, zdaj pa mi so ju zaklenili - Tako viso kot mastracard ... pa teden dni nisem dobil nobenega odgovora o kodi ... ko sem šel na drug račun, pa mi piše, da je kartica že bila uporabljena in da je blokirana ...za popiškat ... zdaj pa preko faksa treba iti to vse popravljat ..
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
en vprašanje... Nov sem pri Paypal-u pa me zanima "Status: Unverified". Kakšna je razlika, če si verified ali pa če ne pošljem 1,5€ pa ostanem unverfied?
 

emkey

Zelenc'
1. sep 2007
12
0
1
Ahem ... nisem na tekočem (in nisem vsega bral) ... zato vprašam, kako je trenutno z izplačili. Je izplačilo možno izključno na kartice z Visa logotipom (kreditna / debetna Visa Electron) ali tudi na katere druge kartice (Mastercard, npr.)?
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Če hočem kaj plačat prek paypal, ni treba da imam gor kaj sredstev? To avtomatsko bremeni mastercard? Sem nekaj kupil,, pa gledam prek spletne banke, in se še nič ne vidi da bi bilo plačano?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jp res je. Nč ne nalagaš na paypal. Je tut mene na začetku medlo, kak bom plačal, če ne nakažem nikamor:)
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
...zadnji....

dobil sem novi Maastercard, stari je blokiran...sem na Paypalu staro odstaranil in dodal novo....zataknilo se je pri kodi, saj je na kliku ne vidim....pri prejšnji je bila vpisana tam kjer je zavedeno kdo trga transakcijo, tokrat so same nule...
confused-1.gif
....transakcija je rdeče obarvana ves čas....

potem sem dodal American express, vse štima vse OK...samo prek spleta sploh ne vidim da bi mi kdo kaj odtrgal...
frown-1.gif
spet ne vidi mniti odtrgljaja niti kode....

aaammmm, kaj delam narobe?
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
...zadnji....

dobil sem novi Maastercard, stari je blokiran...sem na Paypalu staro odstaranil in dodal novo....zataknilo se je pri kodi, saj je na kliku ne vidim....pri prejšnji je bila vpisana tam kjer je zavedeno kdo trga transakcijo, tokrat so same nule...
confused-1.gif
....transakcija je rdeče obarvana ves čas....

potem sem dodal American express, vse štima vse OK...samo prek spleta sploh ne vidim da bi mi kdo kaj odtrgal...
frown-1.gif
spet ne vidi mniti odtrgljaja niti kode....

aaammmm, kaj delam narobe?

sem klical še na american.....so rekli da dobijo kodo čez par dni, takrat bo tudi vidno prek neta...