Prekleta RTV

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Selektivno objavljaš. Piše tuidi tole:

Na objavo se je odzvala Korez Korenčanova, ki je zapisala naslednje: "Danes me je zelo presenetil vaš naslov na Siol.net, češ da TVS ni pokazala interesa za objavo moje zgodbe. To ne drži, veliko me jih je klicalo in sočustvovalo z mano, vendar do zdaj nisem bila pripravljena spregovoriti o teh težkih izkušnjah, raje sem se odločila, da o tem napišem knjigo in v njej dam ljudem tudi določene napotke, do katerih sem se dokopala v času zdravljenja in po njem. Knjiga bo izšla pri založbi Forma 7 v petek, zato bom nocoj tudi gostja v Odmevih, prihodnji teden pa bo o tem tudi daljši intervju na MMC-ju.
Knjiga kot SCI-FI. Običajno izmišljeno.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Tisti, ki uporabljamo lastno glavo, ... Raje prisluhnemo znanosti.
dr. Youtube

Mediji ubijajo! Avdič. (Bog ne pride s palico kaznovati. T' n'rbol žleht ne samo enkrat!)

mediji se spravijo na burek prodajalno - Radio na burek Olimpija, ker ni po njihovo!

Darja Korez Korenčan. Simpatična. Zelo mi je pri srcu. Kao peršona.
Mislim, da je vse skupaj bilo po neumnosti.
Glede cepljenosti pa bo v knjigi iskrena. Mislim, če se je cepila.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Rdečuharski politični aktivisti, štrajkajo, ker jih nočemo gledat.

Dolgoletni rentniki in povzročitelji slabe gledanosti TV Slovenija protestirali proti nujni modernizaciji javne televizije!​





rtv-bergant.jpg

Foto: Bobo
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in BuDi

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Bergant in njegovi srednješolski strokovnjaki pri odmevih.

p.s. Bergant se sprašuje, kako je koalicija zbrala le 26 (28) glasov pri interpelaciji unega pravnika/odvetnik.
Takole je tole. ZA interpelacijo trenutna koalicija NE REBI NIČ (0) glasov za uspeh KATEREKOLI interpelacije. Preverjeno dejstvo!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113

Dr. Stane Granda: Informativni program na nacionalni televiziji je pod vsakim nivojem!​

https://demokracija.si/izjava-dneva...nacionalni-televiziji-je-pod-vsakim-nivojem/#
Dr. Stane Granda. (foto: Veronika Savnik)
Dr. Stane Granda, nekdanji predsednik programskega sveta RTV Slovenija, zgodovina, publicist:
Na televiziji imate vrsto izjemnih ljudi, izobražencev, težava pa je v informativnem programu. Tukaj so padli na vsakem nivoju. Ni samo problem v ideološkosti, saj so bili prej nekateri novinarji, ki so bili ideološko veliko bolj trdi, a so bili to ljudje kulture, svetovnega razgleda, si ga spoštoval, da si stvari bolje argumentiral. Danes vidite v informativnem programu, da se govori pol resnice, se laže, potvarja, zamolčuje … jaz bi to televizijo ukinil prav zaradi informativnega programa, ki je pod vsakim nivojem. Za veliko stvari sploh ne izvemo … Poslušamo samo, kako se na televiziji kregajo med seboj, to ni več poslušljivo.