Prekleta RTV

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Stardec
Da te ne izgubimo na alterju, te lepo prosim da cimprej izbrises iz seznama programov rtv in pop tv.
Nova TV je oo mojem mnenju odlicna alternativa.
Ko bodi rtv narocnino dodelili novi TV, bo pa se bistveno boljsa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in boc
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hja, potem pa že zmanjka. Avstrijci pa ne poročajo nevemkoliko o tekočih zadevah pri nas. Torej te bolj zanima tujina od Slovenije. Odseli se tja, da ne bodo tako živci trpeli.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Vsak kdor ima le kanček pameti, ne gleda proplus kanale ali rtvslo. Nova 24 pa tudi paše zraven.
Jaz sem zmeraj zagovarjal teorijo, da mora vsak poslušat obe strani, če hoče potem presodit s svojo pametjo. Ampak tale RTV in POP tv enostavno v svojem pretiranem pretiravanju nista več gledljiva. Ne da se to gledat. Jaz zdaj tud smučarjije in druzga športa nočem več gledat na RTV, ker komentatorji ne morejo da v svojih komentarjih nebi nekako pljuvali po Janši in SDS. Ne morejo da ne bi. . Je dost drugih kanalov, kjer ne vlečejo v vsako tekmo še Janše noter. .
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.783
6.069
113
Se mi zdi, da če gledaš Siol, je svet nekako lepši, pa so novice lahko enake. Pa na koncu živiš enako, le zvečer greš spat z manj stresnega hormona.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Se mi zdi, da če gledaš Siol, je svet nekako lepši, pa so novice lahko enake. Pa na koncu živiš enako, le zvečer greš spat z manj stresnega hormona.
Ma ja. Na planetu niso tako na hudičevo navijaški in se da gledat. Dočim RTV in POP, pa to je kot Korejska komunistična partija. In to za naš denar. Ne da se to gledat. Ker v današnji dobi interneta lahko vsak izbrska informacije, če le hoče in pol vidiš, da je na RTV in POP ena sama laž in komunistična propaganda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.106
297
83
2008 sem odjavil RTV in prodal televizijo. Včasih v kakšnem hotelu prižgem TV za 15 minut in enostavno ne zdržim. Pa kdo to gleda.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
RTV je amater v proticepilski propagandi v primerjavi s Kacinom, Janšo, Hojsom in strokovno skupino.
Toliko, kot so oni s svojo komunikacijo odvrnili ljudi od cepljenja, jih ni noben drug.
Ma daj ne seri ti s to komunikacijo. A res nimaš boljšega izgovora? Kaj pa ne zastopiš v Kacinovi, Janševi in Hojsovi komunikaciji? Kaj so ti tile nerazumljivga povedal da ne zastopiš? A boš zarad covida rajš crknu, ker ti komunikacija ni všeč?
A bi moral komunicirat tako kot komunicirajo/te levuharski rdečuharji ; Smrt Janši, Smrt Janšizmu, Fašisti, diktator, Izdajalci, Nacisti, ubi Janšu....da bi bla teb komunikacija všeč in bi pol upošteval covid ukrepe?
Kakšen šit prodajate levuharji za izgovor... komunikacija, kakopak.....vam je čist zmanjkalo domišljije
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ma daj ne seri ti s to komunikacijo. A res nimaš boljšega izgovora? Kaj pa ne zastopiš v Kacinovi, Janševi in Hojsovi komunikaciji? Kaj so ti tile nerazumljivga povedal da ne zastopiš? A boš zarad covida rajš crknu, ker ti komunikacija ni všeč?
Ni point, kar v Kacinovi Janševi in Hojsovi komunikaciji nisem zastopil, ampak tisto, kar sem zastopil. Da nas nategujejo, nam lažejo, nas žalijo....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Gonzo

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.711
4.198
113
RTV je amater v proticepilski propagandi v primerjavi s Kacinom, Janšo, Hojsom in strokovno skupino.
Toliko, kot so oni s svojo komunikacijo odvrnili ljudi od cepljenja, jih ni noben drug.
Ubogi so oni v glavi, ki se ne cepijo zaradi Kacina, Janše in Hojsa...

Ker kot pravijo, oni trije želijo imeti epidemijo čim dlje, a s tem ko se ti ljudje ne cepijo, podaljšujejo epidemijo in stem pomagajo HJK, da so na oblasti...

Po tem se vidi kolk so glupi :bonk:
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Ni point, kar v Kacinovi Janševi in Hojsovi komunikaciji nisem zastopil, ampak tisto, kar sem zastopil. Da nas nategujejo, nam lažejo, nas žalijo....
Ajde povej nam kje so te nategnili, užalili in te nalagali!
Da bom še jaz pol bojkotiral te grde covid ukrepe, tako kot ti in s tem zajebal to vlado.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113

Pretresljiva zgodba voditeljice nacionalke, ki je TVS ni objavila​




Darja Korez Korenčan
&
O svoji izkušnji in posledicah bolezni covid-19 je voditeljica Darja Korez Korenčan napisala knjigo. Foto: STA
Znana televizijska voditeljica oddaj o umetnosti in kulturi na Televiziji Slovenija Darja Korez Korenčan se je marca okužila z virusom covid-19 in pristala v bolnišnici na ventilatorju. 16 dni je bila v umetni komi, zaradi zapletov so ji amputirali vseh pet prstov desne roke. Od intubacije ima poškodovane glasilke in šibkejši glas. O svoji težki izkušnji in posledicah covid-19 je v intervjuju spregovorila za spletni medij N1, medtem ko na RTVS o pretresljivi zgodbi svoje zaposlene niso poročali.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si

Pretresljiva zgodba voditeljice nacionalke, ki je TVS ni objavila​




Darja Korez Korenčan
&
O svoji izkušnji in posledicah bolezni covid-19 je voditeljica Darja Korez Korenčan napisala knjigo. Foto: STA
Znana televizijska voditeljica oddaj o umetnosti in kulturi na Televiziji Slovenija Darja Korez Korenčan se je marca okužila z virusom covid-19 in pristala v bolnišnici na ventilatorju. 16 dni je bila v umetni komi, zaradi zapletov so ji amputirali vseh pet prstov desne roke. Od intubacije ima poškodovane glasilke in šibkejši glas. O svoji težki izkušnji in posledicah covid-19 je v intervjuju spregovorila za spletni medij N1, medtem ko na RTVS o pretresljivi zgodbi svoje zaposlene niso poročali.
Selektivno objavljaš. Piše tuidi tole:

Na objavo se je odzvala Korez Korenčanova, ki je zapisala naslednje: "Danes me je zelo presenetil vaš naslov na Siol.net, češ da TVS ni pokazala interesa za objavo moje zgodbe. To ne drži, veliko me jih je klicalo in sočustvovalo z mano, vendar do zdaj nisem bila pripravljena spregovoriti o teh težkih izkušnjah, raje sem se odločila, da o tem napišem knjigo in v njej dam ljudem tudi določene napotke, do katerih sem se dokopala v času zdravljenja in po njem. Knjiga bo izšla pri založbi Forma 7 v petek, zato bom nocoj tudi gostja v Odmevih, prihodnji teden pa bo o tem tudi daljši intervju na MMC-ju.