Predogled Garmin Nuvi 765T

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
Ima basemap nalozenega na Nuviju. Saj, ce ga ne bi imel, mu ne bi dovolilo prekljapljanje med kertami.
 

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
Garmina dobil, gre za model 350. Problem resen, dela vse. Ta model podpira 4 giga kartico, ne podpira pa datoteke vecje kot 2 giga. Samo sem zmanjsal CNE pod 2 giga in problema ni vec.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Uporabnik TUPLI nam je zrihtal neuradni FW 4.10, ki si ga lahko potegnete iz tega linka:

https://rapidshare.com/files/457893679/GUPDATE.rar

Datoteko razpakirajte in skopirajte na napravo v mapo garmin. Naprava bo ob zagonu samodejno izvedla update.

Zadevo sem preizkusil na mojem 765 in deluje.

Kaj točno je izboljšano ali popravljeno pa bo pokazal čas oz. naj pove TUPLI
smile-1.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Zahvala tudi . SNECER , POPOTNIK , TUPLI . Delo se porazdeli na 1/3 vsakemu od nas treh .Pošteno
cheer.gif

Uradni FW v4.10 za nove kupljene 765 in ki so že naloženi na system garmina in ga ni mogoče dobiti . Za nas stare uporabnike pa ne . Tako da smo ga tudi mi dobili .
Pa natančno se mi zdi višina prikazovanje , Zaenkrat lepša slika , zvok , v skritem meniju je zaznamoval software v4.10 , Bi se moral peljati in probati klicanje preko bluetootha in audio in klicanje več kot 100 Km/h na uro sprobano tudi to in dela lepo . Premikanje po menijih hitrejše , takoj ko klikneš gre naprej prej ni, si moral kar močno klikniti . TMC ostane vse kot prej . Malo hitrejše izrisovanje mape AR.
Dolgo smo težili in dobili ta update . na webupdater ga Ne BO .Tudi webupdater je napisal da je naložen najnovejši software .
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Star file GUPDATE.GCD odstrani in novega : Datoteko razpakirajte iz winrara in skopirajte na napravo v mapo garmin tam ki je bila prejšna noter .
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Ok hvala za info,sem namreč bolj bog kar se tega tiče,stari gcd pa spravim za vsak slučaj a ne,al vse beckap kopijo naredim?
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
saj mislim,da ga imam nekje spravljenega,ampak nimam pojma več kje,tako da bolje če naredim ponovno.