Predogled Garmin Nuvi 765T

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja vsi berejo
smile-1.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.513
4.471
113
49
Na sončni strani ALP
Bo treba uvrstit knof Translate nekam na stran.
hysterical-1.gif

Ali ta FW rešuje težavo z ugašanjem med navigiranjem, ko izbereš seznam križišč in potem nazaj na osnovno karto?
17758-icon_confused.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ta sindrom mi ni znan, ker sem "križišča" sila redko uporabljal če sploh kdaj.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Ne vem... Očitno imaš samo TI probleme...
Jst ne drkam po njem, pa ne brišem in formatiram vse povprek. Ne vem... Očitno imaš samo TI probleme... Meni deluje tako kot je treba!




Od kdaj pa imaš ti probleme . Do sedaj se nisi nikoli pritoževal ! Ko je bilo pa treba kaj napisat na garmin support se pa nisi oglasil ane !
 
Nazadnje urejeno:

qwert

Pripravnik
9. mar 2010
36
0
6
Spet je izginila ta povezava 4.10 kje naj jo najdem?
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Še zmer ni decimalk pri porabi bencina v in izven mesta. Ja pa pri prikazu križišča se še zmeri ustav za kratek čas. Sicer me to ne moti. Bolj me motijo tiste decimalke.
jezen.gif
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Sem opazil, da se mi je z novim FW 4.10 po končanem tel. pogovoru naprava ponovno zagnala. Zdaj ne vem, ali je kriv novi FW, ali pa zgolj naključje.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Dons probal simulacijo z radijsko povezavo na kuhinjski radio z vklopljenim predvajalnikom zvoka in bluetoothom. Sogovornika sem slišal on mene ne. Večkrat je tud prekinl radijsko povezavo (samo navigiranje in poslušanje glasbe). Brez radijske povezave pa dela BP. Očitno tale radijska povezava lih ni neka domena. Tud prej mi je to nekak čudn delal. Kokr kdaj.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Spet sem razočaran nad bluetooth povezavo. Včeraj sem bil dvakrat klican iz iste številke, na to sem klic vrnil. Vsakič sem sogovornika slišal, on pa mene ne. Kar se tega tiče, mi špila isto kot prej (FW). Kokr kdaj. Mogoč je pa fabrška napaka.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

A ni Snečer v eni temi testiral tajvanski FW za 765 - kjer je že bi splitscreen za jcv? Bom moral poiskati in naložiti ta FW in sprobati ali bi s jcv datoteko za 3790 delalo tudi na 765 - poročam!