Pozdravlanje policajev

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
brezveze, pozdravljate se kot da ste ena kasta. v resnici pa razsirjeni bolj kot cigoti po apeninskem polotoku. se kamionarji se vec ne med sabo. lastniki tastarih twingotov pa... malo v razmislek.

raje blendite za policaje in malo manj z dolgo lampo vozite pa bo...
write.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Spačkarji se še vedno pozdravljajo.

Pa v hribih tudi bi skoraj moral nositi majico z napisom "Dober dan".

Tako pač je, vedno več nas je.

Je pa bolje da ti pozdraviš pajkana, kot pa on tege s kakšnim nalogom.
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
In dokler se bomo pozdravljali, si bomo tudi signalizirali za radarje, policaje, etc. Pač smo še vedno kot ena družina.

Ko tega ne bo več, bo pa kot v avtih, ko noben več ne opozori, pomaga, etc. Samo še vsak za svojo rit.
evil.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Tusi pravi:

Ko tega ne bo več, bo pa kot v avtih, ko noben več ne opozori, pomaga, etc. Samo še vsak za svojo rit.
evil.gif

E, točno to! Peljem se parkrat z avtom, nobeden ni pokazal, da je policija in ne to 1x, ampak večkrat.

Čudno se mi je zdelo, da en drugemu ne blendamo na zasedo policajev. Jaz še vedno opozarjam nasproti vozeča vozila, tudi ko nimajo prižganih luči ... itd.

Zanimivo res! Pripravljen sem pomagat vsakemu, sem pa tudi krvodajalec saj nikoli ne veš, kdaj se ti kaj zgodi pa boš rabil pomoč.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Sem motorist, ampak dolge luči na motorjih me pa orto motijo! Sam jih nimam nikoli prižganih .. pa zato malo bolj pazim .. Sicer bi se lahk ovsi vozili tudi z dolgimi lučmi v avtih ..
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Vedno sem jih in jih še zdaj pozdravljam.

Ko še ni bilo avtoceste in so bile kolone na klancu Črnega kala, so nas - motoriste - policaji na motorju 'nabrali' na vrhu klanca in nas pospremili mimo vse avtomobilov, ki so stali (bila je polna črta, kakšni avtomobilist pa so znali biti nesramni (verjetno vsi vemo kako)).
Na dnu klanca so se umaknili k cesti, smo si pomahali, policaj pa se je obrnil in šel nazaj na vrh klanca po naslednjo skupino.

zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Citat:
Uporabnik tony pravi:
No, to je pa pohvalno...
zmaga.gif


(Pa sploh nisem motorist...
tongue-1.gif
)
Hehe, samo je treba to avtomobilistom povedat. Ti bi najraje vrata odprli, ko greš počasi mimo.
grims-1.gif
 

halls

Zelenc'
11. nov 2010
25
0
1
koroška
Vedno!
Enkrat pozdravim na Golici,tip gre za mano in mi napiše položnico za 25 evrov,ker nisem mev dB kilerja not. Sam kriv! :)
 

matjazg

Zelenc'
6. feb 2011
1
0
1
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Jaz pozdravim vsakega motorista, tudi policaja.

Sem veliko na cesti in ugotavljam da so policaji na motorjih daaaaleč najbolj normalni od vseh "prometnikov". Se vidi, da policaj na motorju ne more bit vsak lolek, medtem ko dajo Skodo in radar v roke tudi največjim bebcem...


Nič nimam proti tem fantom na motorjih, pa če prav so v službi. Eni so zelo prijetni, eni pa imajo slučajno slab dan.
Motoristi se med seboj pozdravljamo. Motorist, ki zbira tip motorja ali faco, kerga bo pozdravil, naj pri sebi pospravi po dilah.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Pozdravim vsakic z izjemo kakšnih čudnih ovinkov,zjebane ceste, etc...tudi možje v modrem pozdravijo nazaj,edino za reševalca se mi je zgodilo že 2x da ne odzdravi.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Včeraj sem se umaknil policaju na motorju ker smo se vozili v koloni (bil je za mano) pa me je pozdravil z nogo :D