Pozdravlanje policajev

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Dejte mi povedat kako prakticirate pozdravljanje policajev na motorju
grin1.gif


ker jaz načeloma pozdravim vsakega motorista..razen policajev...ker se mi vedno zdi da me gledajo tako, kot da bi me najraje od prilike kje ocurili...pa potem ne vem a dvignem roko ali ne
tongue-1.gif


moram sicer kdaj pozdravit, pa bom videl če sploh odzdravijo..pa vseeno...jih ostali pozdravljate?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Jaz jih pozdravljam... Največ teh polcajarjev je itak tudi privat še motorčkarjev.

Je pa hudič z njimi lahko to, da ko te ustavijo takoj vedo, da imaš odprt aufspuh, itd., ker so motorčkarji in to takoj vedo. Drugi itak pojma nimajo... Potem je pa vtis, dober/slab dan,... In že si lahko na tehničnem
bonk.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Jaz jih pozdravljam in še VEDNO so mi odzdravili. So v redu fantje, motoristi tudi v civilu, slabih izkušenj nimam, res pa je, da na cesti (načeloma) ne delam štale.
Ti jih kar pozdravi brez strahu.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ti samo pozdravljal, pa ko majo kak dan odprtih vrat pejt pogledat, pa ti dajo na poligonu morda celo bmwjčka za peljat

moj kolega je bil na takem, pa ga je čez 14 dni isti motorist ustavil (on tud z motorjem, krepko prehitro), pa ga je spustil
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
ti samo pozdravljal, pa ko majo kak dan odprtih vrat pejt pogledat, pa ti dajo na poligonu morda celo bmwjčka za peljat

moj kolega je bil na takem, pa ga je čez 14 dni isti motorist ustavil (on tud z motorjem, krepko prehitro), pa ga je spustil

Je kar za pogledat, ja. Enkrat smo bili tam celo skupaj z Lostom.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Od začetka jih sicer res nisem, kakih deset let nazaj pa sem jih začel kar lepo pozdravljati. Večina jih lepo odzdravi, nekateri res ''bolj težko'', ampak odzdravi. V Avstriji sem pa doživel, da me je celo prvi pozdravil. Ko je z radarjem meril na Golici. Mogoče je imelo kaj veze to, da sem pripeljal lepo po predpisih...?
 

Steen

Zelenc'
14. nov 2007
29
0
1
Pozdravim vedno in večina jih odzdravi, sem bil pa tud jaz v dilemi na začetku... vsi smo motoristi.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Jaz pozdravim vsakega motorista, tudi policaja.

Sem veliko na cesti in ugotavljam da so policaji na motorjih daaaaleč najbolj normalni od vseh "prometnikov". Se vidi, da policaj na motorju ne more bit vsak lolek, medtem ko dajo Skodo in radar v roke tudi največjim bebcem...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Jaz pozdravim vsakega motorista, tudi policaja.

Sem veliko na cesti in ugotavljam da so policaji na motorjih daaaaleč najbolj normalni od vseh "prometnikov". Se vidi, da policaj na motorju ne more bit vsak lolek, medtem ko dajo Skodo in radar v roke tudi največjim bebcem...

Se podpišem pod to izjavo.
Tudi sam jih pozdravim .... motorist je motorist, pa naj si bo policaj ali ne.
Bil pa sem presenečen v hrvatiji. Ko sem se spuščal proti trajektni luki Prizna me je celo policaj prvi pozdravil.
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
ksz...

s policajem na motorju sem se lepo menil, tačas, ko so mu na centrali preverjali, ali imam reg. motor, saj sem prometno pozabil doma
tongue-1.gif


na centrali so bili počasni, in sva kar lepo debatirala skoraj 10 minut...

zakaj jih torej nebi pozdravljal?