Porušili bodo Tovarno Rog (končno)

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Tu je qrc, ker je te drhali veliko.
Drugače se take rukne ven, pokličejo policijo, le ta pa jih napoti na sodno pot.
 

gali

Pripravnik
17. sep 2007
123
9
18
Občina naj jim zaračuna NUSZ za 7200m2 poslovnih prostorov, pa se bodo hitro izselili. Zavezanec za NUSZ je uporabnik...
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Kaj se bodo... Ne bodo plačali, ker pa ničesar nimajo, jim tudi ne bodo mogli ničesar zaseči... Ven jih pa ravno tako ne smejo vreči. Začaran krog. Welcome to Slovenistan.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Sej ne da sem neki bluzil.....
Me prav zanima razplet zgodbe.
Keri debili, hodimo gledat Hollywoodske filme ko bi lahko snemali svoje in bi cel svet gledal naše.
hysterical-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik AndrejK pravi:
Kaj se bodo... Ne bodo plačali, ker pa ničesar nimajo, jim tudi ne bodo mogli ničesar zaseči... Ven jih pa ravno tako ne smejo vreči. Začaran krog. Welcome to Slovenistan.

Sigurno obstaja rešitev. Vsaj jaz sem jo za take vedno našel...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Jo že imam.

1. Lastnik je MOL.
2. Prostori niso oddani v najem, torej se jih lahko odda.
3. Najemnik mora biti nekdo, ki se bo ukvarjal z dejavnostjo, ki bo lenuhe pregnala.

Za kakšnega bolj kratke pameti - najemnik je lahko znan in dogovorjen z MOL-om.
 
Nazadnje urejeno:

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Če bi ta najemnik sploh lahko našel prostor med vsemi tistimi zadetki, da bi lahko opravljal svojo dejavnost
evil.gif


Oddaja ciganom, pardon romom, bi bila tipa "fight fire with fire", ampak od njih bi imel isto, če ne še slabše
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Npr. vzrediteljem kač,...
Strelsko društvo,...
Ali pa indoor paintball...
Marsikaj bi prišlo v poštev....
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.896
3.020
113
Obritoglavcem oddajo prostore v najem za njihovo društvo. Se bodo izselili v trenutku.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
No, me prav zanima, čigavo idejo bodo izbrali
grin1.gif


Skladišče starih gum. Nafilat do konca, pa ne bo prostora za mesečnike...
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Al pa da jih pustijo še naprej v prostorih, tako kot so jih zadnjih 10 al koliko let. Samo potem nekaterim priviligirancem ne bo nič v žep padlo, to je problem.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Če lahko vsak zasede, kar mu paše in si to zraven še lasti, je to anarhija.
Če želijo te "umetniki" ustvarjati, naj najamejo prostore. Od MOL ali privat.
Kot vsak normalen človek.
Ali so oni, ker so umsko nekaj "posebnega", oproščeni najemnine sredi centra Ljubljane?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.353
5.866
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
A to da cele dneve kiparis rišeš slikas etc. pomeni da se ti nič ne da in da lenariš?

Pa kaki brezdelnezi so to da skrbijo za ogrevanje. A si bil že kdaj v Rogu? Nekateri imajo prav super urejene prostore ki so si jih z veliko truda in tehničnega znanja uredili.
Mah, se bom preselil v rog. Obljubim da bom od 8-16 dosegljiv na alterju. Samo elektriko Wifi, hrano in posteljo mi zagotovite. In na alterju ne bo dolgocasna sluzba ob takih forumasih
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
A to da cele dneve kiparis rišeš slikas etc. pomeni da se ti nič ne da in da lenariš?

Pa kaki brezdelnezi so to da skrbijo za ogrevanje. A si bil že kdaj v Rogu? Nekateri imajo prav super urejene prostor ki so si jih z veliko truda in tehničnega znanja uredili.
Mah, se bom preselil v rog. Obljubim da bom od 8-16 dosegljiv na alterju. Samo elektriko Wifi, hrano in posteljo mi zagotovite. In na alterju ne bo dolgocasna sluzba ob takih forumasih

Čikov in bencina ne rabiš?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.958
3.250
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Npr. vzrediteljem kač,...
Strelsko društvo,...
Ali pa indoor paintball...
Marsikaj bi prišlo v poštev....
Mogoče lahko Seam d.o.o. ali pa Tošič odprejo lokal tam, pa kakšen diler z rabljenimi avti... te bi znali zrihtat zadevo 1-2-3.
Saj ni treba da jim dajo v trajni najem, za par let.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
A to da cele dneve kiparis rišeš slikas etc. pomeni da se ti nič ne da in da lenariš?

Pa kaki brezdelnezi so to da skrbijo za ogrevanje. A si bil že kdaj v Rogu? Nekateri imajo prav super urejene prostore ki so si jih z veliko truda in tehničnega znanja uredili.

Pa saj niso do smrti obsojeni na umetniško ustvarjanje.
bonk.gif
V kelnarjenju, selitvah in podobnih zadevah se vedno išče. Samo rokave treba zavihat.

Moja teorija, zakaj ta folk nima nobenega odnosa do (tuje) lastnine je ta, da prihajajo iz bogatih družin, razvajeni froci, ki jim je bilo vse dano na pladnju. Nikoli jim ni bilo potrebno delati, se mučiti, da bi si sami kupili svojo lastnino. Zato tudi nimajo odnosa do lastnine. Vse so dobili "zastonj" od staršev, večina še živi pri starših, zato tudi prostore v Rogu pričakujejo zastonj, oziroma nimajo prav nobenega odnosa do tuje lastnine. Vsak dan tam vidim macbooke, vsi so non stop na telefonih, pa twittajo itd... Daj no...

Drugi razlog, zakaj tam vztrajajo. Itak nimajo nobenega cilja v življenju. Končno so dobili nek cilj! Nekaj za kar se je kao fajn boriti! Zdaj so aktivisti.

Da ne bom pristranski...del Rogovcev je res revežev, ampak ti so povsem druga zgodba.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Npr. vzrediteljem kač,...
Strelsko društvo,...
Ali pa indoor paintball...
Marsikaj bi prišlo v poštev....
Mogoče lahko Seam d.o.o. ali pa Tošič odprejo lokal tam, pa kakšen diler z rabljenimi avti... te bi znali zrihtat zadevo 1-2-3.
Saj ni treba da jim dajo v trajni najem, za par let.

Tošič ima lokal par 10m stran.