Polpenzion po koronsko ?

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
tisti konci so kar zasedeni te dni.
bi to kaj športal? v tistih koncih že skoraj moraš imet nekaj s sabo. kolo, padalo, gojzarje, kajak,...
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
September. Iščem prenočišče.
Padalo=samomor.
Kajak=samomor
Le kaj 60 letnikom ostane?

September je kul. Če je vreme.
Prenočišče - hotel al kaj bl domačega.... Čist v Bovcu al kje ven?

Kaj ti ostane, cel kup stvari, če si vsaj malo fit.
Recimo:



Lahko poiščeš tud Heldenkeller...

a0133.jpg


Mal več povej, kaj bi, pa bo hitro dost idej... :)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.257
5.813
113
pri taščici
V Posočju imaš dovolj spominov na prvo svetovno vojno.
Če ti že adrenalin diši na samomor.

Tudi kakšen peš izlet zna biti lep. Slap Boka, Lepena, Krn, Mangart, Korita Soče....
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.266
113
Ogled, zanimivosti NIKOLI(!) ni bil problem.
Gre za spanje + Zajtrk! Draga 'nima'' zajtrka. Sam se kar napokam.
 

Ss304

Fizikalc
31. jul 2020
114
138
43
Izkoristil kdo glamping za vavcerje?iscem zase ter boljso polovico konec oktobra..kaksen predlog?savna obvezno :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.283
5.325
113
Mora biti glamping? Gres v Dolenjske Toplice, vzameš ta hudo suito, imaš privat savno (privat za vse, ki vzamejo tako sobo, kar v praksi pomeni, da si najbrž sam tam), turška, finska ni da ni... Na masažo se tudi splača iti.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Tole sem pozabil vprašati že ob otvoritvi teme..kako je s klimami ? Klime v hotelih ,apartmajih lahko delujejo ,oziroma se uporabljajo ?? Nekaj mi je govoril na recepciji ,da se klime uradno ne smejo uporabljati ?? Je to res ? Nekako mi ni jasno ,ker greš v trgovino ,se mi zdi da povsod klime delajo.

Sicer bom v živo videl kmalu ,a me vseeno zanima.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.283
5.325
113
Klima, ki mesa notranji zrak, naj bi bila prepovedana. Hlajenje kjer se zunanji zrak ohladi in gre potem "ponucan ven" pa je ok. Ne vem kam spadajo klime s prve alineje, ki se v prospekti ponašajo s filtri ki poberejo vse bakterije in viruse z zraka, preden zrak vrnejo v prostor.

To teorija, v praksi vse po starem...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
In kako to izgleda v praksi ? Kje je finta ,da v apartmaju nebi smel uporabljati klime ,če je recimo že problem v hotelu ? Termin bivanja si itak notri ali sam ,z družino... Ob odhodu pa s kakšnim sprejem malo pošpricat in je to to..
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.283
5.325
113
Sej v hotelu si tudi sam v sobi, se bolj sigurno kot v apartmaju. Ne moreš nobenega povabiti, nimaš niti prostora niti ta pravega hladilnika. V praksi, kot rečeno, je enako kot leta 2019 in prej. Itak je prižgana... Sej je vse enako kot je bilo + maske, če se spomniš
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.266
113
V glavnem so domače klime take, da mešajo NOTRANJI zrak! Za doma ne poznam klime, ki bi jemala zrak od zunaj in ga uporabljala notri.
Hotelske so mogoče take, da uporabijo zrak od zunaj.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.283
5.325
113
centralno hlajenje je daleč od neobičajnega tudi že v stanovanjskih hišah. takrat ni v bivalnem prostoru nobenega mešanja zraka.

kot rečeno se pa lahko recimo teli tudi, ki so si dali namestiti kaj takega, najbrž po jusu izgovarjajo:

panasonic pač temu reče nanoex, kdo drug kako drugače najbrž.

kakorkoli pa... debata je arbitrarnega pomena, kot je arbitrarnega pomena verjetnost, da ti bo tista klima virusek notri potegnila in potem pihnila v obraz, ker seveda s ksihtom stojiš tik pred loputo. seveda prižgeš klimo, če je vroče...
 
Nazadnje urejeno: