Politika: Sramota Alterja

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik pediater pravi:

Oprosti, nismo več v komunizmu!
Obstaja tudi svoboda govora, do katere ima vsak pravico. Na žalost neargumentirane provokacije spadajo med svobodo govora.....
1. ne ločiš med svobodo in anarhijo
2. moderator naj bi tudi usmerjal pogovor in pazil, da tema ne skrene, ne samo opozarjal uporabnike


ON: Zakaj se ne oglasi kateri od ostalih moderatorjev? Zato je tema v "Predlogih..."!

Ali "subsidiarno moderatorstvo" obstaja v resnici ali je izmiđljotina tistih, ki jim je moč udarila v glavo.

Ta debata je potekala približno leto in pol nazaj, ko je bil eden od moderatorjev tega foruma hkrati eden največjih spamerjev v politiki.
Žal je v letu in pol novo le to, da se je moderiranje v politiki čisto ukinilo in, da lahko kdorkoli očitno piše karkoli.

Vsaka tema je zasmetena z izrazi "klerojanševisti", z vprašanjem cerkve in komunuzma, nestrpnost je izražana v 75% prispevkov (ali celo več).

In, če sem pred letom in pol predlagal spremembo funkcionalnosti sedaj predlagam uknitev tega podforuma li morda celo ukinitev uporabnikov, ki ga pretirano smetijo.

Pa pediater... ne mi zopet zasebnih sporočil pisat. Sva si glede tvojega moderiranja že vse povedala
wink-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Po moje bo tale smajli zgoraj narove razumljen, zato: (nisem sarkastičen)

Se res strinjam s tabo.

Več rešitev je.
Meni najljubša je, da se ukine ta podforum, ki je samo pokazatelj, na kakšni kulturni stopnji je resnično naša politika ter kako je ta projicirana na njene volilce. To je nasploh še edini medij/forum, kjer zadnje čase berem komentarje glede politike. To je postalo pravi fenomen v zadnjem času .
uf-1.gif


Druga je, da se najde vsaj pet moderatorjev, ki bodo vso nesnago v doglednem času odstranjevali. Najboljše da ima vsak kar alarm na tel., ko se na alter logira npr. 8888, Snečer, Suzica., Turbogoba, Reality, Kameleon... Ker kot smo že ugotovili, gumb opozori moderatorja itak ne dela v politiki.
smirk-1.gif


Glede odstranjevanja težkih uporabnikov bo pa težka, dokler se bo tvoj kolega javno spraševal, zakaj je bil Suzica BAN-an.
Če glavni moj kritik v kratkem pregledu Suzičinih postov ne opazi razloga, potem ta varianta odpade. Bodo Žigata zasuli s pritožbami.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.747
6.352
113
No jaz politike recimo sploh ne spremljam. Pa ne zato ker me ta tematika ne bi zanimala, ampak zato ker je stvar neberljiva. Žal pa se jeenako začelo dogajati s čvekom. Ne vem al naj se začnejo posamezni posti ocenjevat al naj se bolj striktno modirira itd... in ce se zacnejo zadeve ocenjevat se tiste avtorje ki v povprecju dosezejo oceno pod 2 naj se poste "zatemni" - pac se mu namesto belega ozadja nabije sivo barvo in tako obicajen obiskovalec ve, da naj tako nebulozo enostavno preskoci.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Najboljše da ima vsak kar alarm na tel., ko se na alter logira npr. , Kameleon....

Hvala bivši kolega
smile-1.gif


Tale Apollotova ni slaba
zmaga.gif
[/COLOR] )
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Ufff bolš da ne veš......gravitira že k celi gajbi piva
tongue-1.gif
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik pediater pravi:


Glede odstranjevanja težkih uporabnikov bo pa težka, dokler se bo tvoj kolega javno spraševal, zakaj je bil Suzica BAN-an.
Če glavni moj kritik v kratkem pregledu Suzičinih postov ne opazi razloga, potem ta varianta odpade. Bodo Žigata zasuli s pritožbami.

Dobro veš da jst nisem slab človek----------kar je bilo je pač bilo in me ne tukaj izpostavljat.
lp
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne vem al naj se začnejo posamezni posti ocenjevat al naj se bolj striktno modirira itd... in ce se zacnejo zadeve ocenjevat se tiste avtorje ki v povprecju dosezejo oceno pod 2 naj se poste "zatemni" - pac se mu namesto belega ozadja nabije sivo barvo in tako obicajen obiskovalec ve, da naj tako nebulozo enostavno preskoci.

..... torej, kar ne bo napisano po črki zakona, naj se zatemni. !!!
hysterical-1.gif

In kateri je običajen obiskovalec???
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Mislim, da je večini ljudi bolj ali manj jasno, kaj je bilo tu mišljeno.

Pač kvaliteta foruma s tovrstnimi provokatorji in spamerji pada. Tudi sam, ko vidim določene avatarje, spročilo samo ošvrknem, ker mi je popolnoma jasno, da je branje le tega ------ izguba časa ------- če ------ veš ---- kaj ----mislim.
bonk.gif


Komur to ni očitno, obstajajo forumi, kjer bodo lažje izražali svoje infantilne izpade. Svetujem komentarje na 24ur.com.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
jernej ne ga srat...

vso post-ego pubertetniško sranje prebereš...
Mogoče si samo ne priznaš...., med dežuranjem, druzga dela tko nimaš
smile-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.747
6.352
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne vem al naj se začnejo posamezni posti ocenjevat al naj se bolj striktno modirira itd... in ce se zacnejo zadeve ocenjevat se tiste avtorje ki v povprecju dosezejo oceno pod 2 naj se poste "zatemni" - pac se mu namesto belega ozadja nabije sivo barvo in tako obicajen obiskovalec ve, da naj tako nebulozo enostavno preskoci.

..... torej, kar ne bo napisano po črki zakona, naj se zatemni. !!!
hysterical-1.gif

In kateri je običajen obiskovalec???

Ne ampak to kar bo skupnost alter si označila za nepotreben balast se pač izloči. In če bo večina označila da si ti npr. balast se te bo zatemnilo. Verjetno razumes da enostavno nismo dolzni prenasati tega da nam novi uporabniki unicujejo nek dolocen nivo debate. Novi uporabniki pa se bodo ali prilagodili ali pa pac ne bodo sodelovali. lahko pa nadaljujemo po tej poti kjer smo sedaj in se bomo pobrali stran stari uporabniki, tule gor se boste pa lahko do onemoglosti zabavali z brezveznimi anketami, poplavo raznih ločil in medsebojni občevanjem z več deset smileyi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
, tule gor se boste pa lahko do onemoglosti zabavali z brezveznimi anketami,.

No roko na levo siso........ena ni bla tko brezvezna
grin1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ste pa zelo smešni če se vam zdi da je samo v tem podforumu debata na nizkem nivoju.