Klicanje duhov - kako in to,...

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Prosim, če lahko pustimo komentarje ala "to je lari-fari", "ne obstajajo" bla bla,...

Kdo nekaj vrjame, misli da neka paranormala obstaja se naj pridruži, ostali pa pač ignorirajte,
vsaj tolk da tema ne skrene...


Torej na nek način me paranormala zanima, nekaj smo poskušali "klicat" ampak ni nikol vžgalo...

Je kdo od vas imel kako izušnjo, ve za kako "verodostojno" štorijo,...

Sam nekaj (da bi sam sebi dokazal da se je dejansko nekaj zgodilo "čudnega") še nisem izkusil.
Nekaj najbolj čudnega kar se mi je zgodilo so bila vrata ki so se v popolnoma zaprtem prostorom (stanovanju)
zaprla in odprla (20cm swing), ampak sem pol po kaki uri ugotovil da je bilo odprto okno na drugi
strani stanovanja, tako da možno da,... Vsekakor je blo freaky, ker sem bral knjigo, bilo eno poglavje,
v katerem sem se zelo poglobil in se spomnil na dogotke z otroštva z dedkom in nato sem videl swing,
in čez par sekund še swing nazaj. Spreletela me je mrzlica (pač ko se človek vstraši) tako da sem začutil
super nelagodje,... Ampak kot pravim zarad okna na "kiper" si nimam kaj samodokazat, tako da realno
še nisem imel izkušnje,...

Zdaj pa me zanima če ima kdo kako izkušnjo,...

Štorija ki je hudo fascinantna je ta od hčerke moje sestrične. Torej sestrična je dobila hčerkico in mama (teta)
je bila naravnost zaljubljena v njo, jo pazila, učila inštrumente, skratka se z njo ukvarajla maximalno.
Zdravje je tako naneslo, da je teta umrla za srčno boleznijo in par tednov zatem je tamala potožla da nebo
več igrala klavirja... So jo prepričevali, pa mala ni hotela več za klavir pa da so se na glavo postavili...
Morali s sobe klavir (pianino) odselit,... Nato jo je dedek nekako po ovinkih vprašal zakaj se je zato odločla
(bla je za 4 leta resničen talent) in nekak ni hotla izustit, po podkupovanju in prilizovanju z kinderbonboni
je pa nato povedla, da ko začne igrat, zraven nje sedi babica,...
Zadevo so nato predali bioenergetiku (tut teta je bila delni oz. neprof) in ta je nato zadevo uredil, sedaj
mala pri 7mih letih rastura na klavirju.
Vse to bi mi delovalo lari-fari (ne da ne vrjamem, rad mam dobre dokaze), ko so jo vprašali kako je bila
oblečena, je punca opisovala belo obleko, katere teta nikoli ni imela. Je pa stric pred kratkim gledal stare
slike, in na potočni sliki je dobro razvidno kaj je punca do ponatankosti dobro opisovala, ampak seveda
se obleke izpred 40ih let ni nihče spomnil, in niti stric neve, kje bi sedaj lahko bila,...

Zdaj al je to samo otroško namišlevanje in veliko naklučje s sliko je pa odvisno kako daleč človek upa razmišljat....

Jaz bi zadevi kr vrjel, sploh ker vem da je teta, nebom rekel čudna, ampak je bila tako malo (dobre) "čarovnice"...


Torej izkušnje, katere naprave,... Jaz umiram po želji z nekim stikom z onega sveta :D
 

FoxyLady

Pripravnik
7. jun 2008
436
0
16
Maribor/Ljubljana
Imam izkušnje, ampak jih ne razlagam, ker se mi ne da ljudem, ki v to ne verjamejo dopovedovat in zatrjevat in dokazovat kaj in kako je bilo. Je pa res, da mi je ob teh dogodkih vedno bilo neprijetno, me je bilo strah in nikoli nisem želela da bi se mi še kdaj zgodili.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Uh, jaz imam cel kup takih dogodkov, naša hiša jih je polna. Prikazovanje umrle deklice, vklopljene luči, energijska točka v centru hiše... To očitno pride s lastništvom 350+ let stare hiše.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.629
232
113
ja no pa povejta. mene pa to ful zanima...

Foxy, sej prepričevat ne rabiš nobenega. če kdo ne verjame, pač ne verjame...

Malcom: prvo kot prvo - zakaj tamala ni tekmovala na talentih???
wink-1.gif



jest se spomnem, ko smo enkrat (6-7 razred) na enem rd "klicali duhove", pa mi je v spominu ostalo le toliko, da vem, da nekaj se je dogajalo, kaj natančno pa ne vem. Zdej ne vem, če bi se šel te igrice. Men je to kar mal preveč spooky!

vsekakor pa mislim, da ko telo umre, ni vsega kar konec.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Hja, ne vem če bi ravno pisal o tem tak ''javno''.

No lahko napišem, da sem par let nazaj imel pester teden - sam doma, torej sem dobro vedel katera vrata sem pustil odprta, katera zaprta, kje luč ugasnjeno itd. Pa je bilo vse ''narobe'', recimo vrata kopalnice odprta in luč prižgana, pa vrata čisto vedno zapiramo.

Sam pa čutim, da nas hiša varuje oz. nam vrača ker lepo skrbimo za njo.

O tem, da po smrti ni konec, pa sem tudi sam začel malce verjet, ko sta se sestri rodila otroka. En je poln življenja, razlaga zgodbe, ki so se mu lahko zgodile samo v prejšnjem življenju, ker pripoveduje s takšno natančnostjo in dobi čisto drug izraz na obrazu. Drug otrok je pa kot prazna knjiga, ki šele spoznava svet (oz. kot rečejo temu sveža duša).
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.629
232
113
a pa se je v tej hiši kaj zanimivega dogajalo v vseh teh letih?

pa zakaj (če) bi nam puščali take znake prisotnosti, to mi ni jasno...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.629
232
113
ja... sej verjetno je to stvar odraščanja in prepričanja... men, če je nekaj nenaravno, mi je že itak odvratno in se nočem ukvarjat s tem!

Kje pa piše, da bo stik prijazen? kaj če naletiš na enga psiho duheca?
smile-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.629
232
113
a pol to ni samo v filmih? da se žrtve izspostavljajo in poskušajo pokazati pravega krivca?

Foxy... nehi sam ovinkarit, pa povej kej sočnega raje.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ajde posebi zate en vprašanje.

si nekje zuni, brez prevoznega sredstva, gsm je crknu, v žepu maš kak evro..ni druge kot peš domov. noč je črna k v riti. tebe, mrtu pijan, lovi utrujenost. kje zalegneš in se spočiješ in ne tvegaš, da te oropajo, nabutajo...

mX, kaj praviš ti
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Jaz sem že tvoj uvodni post raje spustil, da ne bi česa takšnega prebral.
smile-1.gif


Me že od scrolanja po tej temi obhajajo čudni občutki.
grin1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.629
232
113
no ja... v črni temi, bi bilo res isto, kot če bi te duh napadel, sam tako ne gre, ker tud napadalec nič ne vidi...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik FoxyLady pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Vidiš meni pa ne, da se mi nekaj prikaže ziher nebi zbežal ampak bi probal navezat stik,...

To jih večina govori... ampak ko se znajdeš v tem, ponavadi sredi trde teme in čiste tišine...

Odvisno kok si za take zadeve dovzeten. Ko sem bil mali recimo 5 let, seka 15 in sma
ko sma bila sama spala skupaj, in ko je seka "nekaj slišala" sem jaz kr vstal in šel
čekirat flat v temi. Take zadeve me nena odbijajo, mam pa rešpekt.

Nevem, da nekaj vidim, probam pač na nek način spregovorit z njim, al zakaj se model prikaže meni.
Če naletiš na kaj neugodnega, pa poskrbiš za strokovno pomoč. Načeloma se te zadeve dajo hitro rešit...