Klicanje duhov - kako in to,...

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Zimski ali poletni čas ali duhovi tudi premaknejo uro?

Nekatere sigurno.

In to iz Frankfurta.
grin1.gif
 

Diabla

Zelenc'
25. avg 2012
15
0
1
34
Kranj, Šk. Loka
na forumu o kajenju trave sem mogoče nardila slovnično napako drugače sem pa punca stara 23 let danes ne? tk da sem še mlada
wink-1.gif
mam pa iskušnje z duhovi moja prijateljica pa tudi doma se mi omara odpira sama od sebe in na zgornjem štuku se čujejo koraki gor pa nobenega tk da gdo je lahko ?????
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Diabla pravi:
js bom pa tako rekla
wink-1.gif


P.S. in še nasvet ti dam.....če kličeš duhove jih kliči po 2gi uri zjutraj ker če jih boš prej je možno da se ti bo hudoben duh predstavil za prijaznega in ko se boš poslovil ti bo rekel da je šel ubistvu bo pa še zmeraj v stanovanju hiši al kar koli in ga boš težko ven spravu in še probleme boš imel z njim....
wink-1.gif

ma ja....to je kao en duh nadlegoval mojo bivšo, pa sem samo vzel eno traverzo pa ga pričakal ob 01:59 pa mu jih toliko naložil, da so ga na uregnci celo noč skupi sestavljal pa itak so mel ful težav z njim, ker je imel ful čudno krvno sliko...

sam okej, vsakemu svoje, naj vsakdo verjame, v kar hoče, pa naj so to duhovi ali pa, da je bil tito prijazen striček


drugače je pa strokovnjakinja za paranormalno forumovka z vzdevkom nadi - 5 kil preveč, zelo simpatična
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Diabla pravi:
na forumu o kajenju trave sem mogoče nardila slovnično napako drugače sem pa punca stara 23 let danes ne? tk da sem še mlada
wink-1.gif
mam pa iskušnje z duhovi moja prijateljica pa tudi doma se mi omara odpira sama od sebe in na zgornjem štuku se čujejo koraki gor pa nobenega tk da gdo je lahko ?????

men so se tudi odpirala vrat od omare sama od sebe, pa sem potem duha vrgel na finto, ko sem dal kajlo pod omaro pa ni več visela...

drugače sme pa poznal eno kao ful v tem notr (pa ne nadi), una je pa tko k sem jo očitno zanimal, se je baje dematerializirala in potem iz Mb nekako pripavala kot oblak energije v Lj pa pol neki lebdela nad mano ko sem spal in me preučevala al kaj...sam po moje, da to ni bilo res, ker imam praviloma zelo rahel spanec in bi nad mano lebdeči energijski bolak s hokejsko palico kaj hitro dematerializiral...
evil.gif
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
ksz

eh tale mladina dons je čudna... mi smo včasih jelene klical, ne duhov...
 

Diabla

Zelenc'
25. avg 2012
15
0
1
34
Kranj, Šk. Loka
maš dobro energijo duhov pa maš slabo slabe varjante so tut te obsedenost demona itd....in od druge ure zjutraj maš samo dobre duhove na seznamu.....ker več let ko je duh ujet v naš svet bol hudoben ratuje in zato so tudi hudobni duhovi....bla sem tudi zraven ko se jih je klicalo po drugi uri zjutraj
wink-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Mislim, da je tale tvoja ura duhov bolj pogojena s tem, ob kateri uri nazadnje vzameš tablete.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Mislim, da je tale tvoja ura bolj pogojena od tega, kdaj nazadnje vzameš tablete.
Uf , jeb..., dober si me spomnu , zato sn pa dons tolk napizdjen...........
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.471
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
drugače je pa strokovnjakinja za paranormalno forumovka z vzdevkom nadi - 5 kil preveč, zelo simpatična

sprasujem se.gif
sam njena vera ne verjame v posmrtne zadeve.....