Klicanje duhov - kako in to,...

B81

22. jul 2007
34.588
9.028
113
Mogoče jih ima ona tudi .....
grin1.gif
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Haha The_Red_Devil legenda.

btw vse o paranormalnem na http://www.taps18forum.com/ kjer je vsaj polovica skeptikov
tako, da so pogovori zanimivi. Se pogovarjajo o znanstvenih tehnikah "preučevanja" teh energij, kot je nekdo omenil, cold spots, emf, evp, termalne kamere, ipd. Če nič druzga zanimivo je brat.
smile-1.gif
 

Diabla

Zelenc'
25. avg 2012
15
0
1
34
Kranj, Šk. Loka
js bom pa tako rekla
wink-1.gif


P.S. in še nasvet ti dam.....če kličeš duhove jih kliči po 2gi uri zjutraj ker če jih boš prej je možno da se ti bo hudoben duh predstavil za prijaznega in ko se boš poslovil ti bo rekel da je šel ubistvu bo pa še zmeraj v stanovanju hiši al kar koli in ga boš težko ven spravu in še probleme boš imel z njim....
wink-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.358
113
A ki je koncno nasla travo ki je zadela? Sam je mogla bit mocna roba glede na duhove in paranormalo ki jo dozivlja.
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Jaz v te stvari niti malo ne verjamem, dokler se ne bom kdaj mogoče na lastne oči prepričal ...

Ampak o teh paranormalnih oz. nadnaravnih pojavih imaš na Investigation Discovery vsak petek in soboto zvečer polno tega sranja, od večernih ur, pa vse tja do jutra.

Sta pa brat od moje pa njen bratranec, pravla, da sta to enkrat poskusila. Mela bi naj neke sveče, bel prt, kulico privezano na vrvico pa list papirja, potem pa je en držal vrvico, da je kulica bila pokonci, tretja (nevidna) oseba pa je pisala vse kar sta spraševala ... Kar nekaj ...

Zame so to pravljice za lahko noč, spet drugemu mogoče resničnost.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.471
113
Citat:
Uporabnik Diabla pravi:
P.S. in še nasvet ti dam.....če kličeš duhove jih kliči po 2gi uri zjutraj ker če jih boš prej je možno da se ti bo hudoben duh predstavil za prijaznega in ko se boš poslovil ti bo rekel da je šel ubistvu bo pa še zmeraj v stanovanju hiši al kar koli in ga boš težko ven spravu in še probleme boš imel z njim....
wink-1.gif

13.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Niti slučajno!
ne-ne-1.gif

Sestavek je popolnoma brez ločil, kar pomeni, da se je nekdo prav potrudil, da je sestavil tako slovnično bogoskrunski post.
bonk.gif

Jaz sicer velik prenesem, kaj takega pa ne bi zmogla skupaj spravit, me preveč ušesa bolijo.....

Sicer pa, mena naj kar pride, aleluja, kajti tedaj se bo lahko šele brez zavor seksalo na polno
cheer.gif
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Citat:
Uporabnik Diabla pravi:

P.S. in še nasvet ti dam.....če kličeš duhove jih kliči po 2gi uri zjutraj ker če jih boš prej je možno da se ti bo hudoben duh predstavil za prijaznega in ko se boš poslovil ti bo rekel da je šel ubistvu bo pa še zmeraj v stanovanju hiši al kar koli in ga boš težko ven spravu in še probleme boš imel z njim....
wink-1.gif

Ti, a je možno, da se tak duh materializira in je že nekoč v preteklosti postal moja tašča
sprasujem se.gif