Policisti, ta mladi

I

Izbrisan uporabnik #9334

Nisem vedel ... niti predstavljam si ne. To pač ni delo mestnega redarstva.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Še nisi dobil kazni za prehitro vožnjo iz kakega medobčinskega redarstva? :)

Še tega mi je treba, ja ! :mad: Imam še tistih 5 pik za skurit, ki sem jih lani nabavil, ko me je policaj dobil z laserjem v Rimskih, ob pol sedmih zjutraj ... :bonk: , pa še pihat mi je dal, mona, da se je mularija zadaj potem še cel teden režala in norce delala ( :valjamse: ). Poln avto punc sem imel, ko sem jih peljal na evropsko tekmovanje ...
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Še tega mi je treba, ja ! :mad: Imam še tistih 5 pik za skurit, ki sem jih lani nabavil, ko me je policaj dobil z laserjem v Rimskih, ob pol sedmih zjutraj ... :bonk: , pa še pihat mi je dal, mona, da se je mularija zadaj potem še cel teden režala in norce delala ( :valjamse: ). Poln avto punc sem imel, ko sem jih peljal na evropsko tekmovanje ...
Policaj je mona, ti pa si poln avto otrok vozil in divjal po cesti pa se tvoji niso bili vsi verjetno. Daj bodi rajsi tiho pa se ne hvali s takimi stvarmi, ker si izpadel kot navaden primitivec za sankom v gostilni
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.658
6.054
113
pri taščici
V bistvu bolje da ne vem. Vem pa, da je material moj in da ga moram na "pas - mater ! " prepeljat domov, ker če ne uspem, bo šel posel v maloro, za njim pa še posledice, merljive za vsaj pol leta, ali pa kar firma.

Torej - prepeljati domov, pravočasno, nikakor se pa skantat nekje med potjo. Zato me pač v takem primeru "boli kjuratz" za zakonodajo. Ne morem drugače :confused:. Pa - vsi bodo imeli nekaj od tega, recimo - podviga. Tudi policaj na koncu. Ki je samo preverjal, če legalno vozim svoj material in ne kakih migrantov ali trave.

In to je v redu občutek. Fantje delajo in imajo nadzor. Jaz pa tudi smem delati, saj imam tudi jaz svoj nadzor. :fredi:
Imava iste grehe. Tudi jaz vcasih pozabim da ima zelezo 8t/m3. In imas dve paletki v kombiju, pa imas dve toni notri.
In ja tudi mene je na Sav ustavil. Pol km prej sem prehiteval kamion okoli 100 na 70 omejitev. Sem ga dvakrat vprasal koliko sem bil.prehiter. pa pravi da ne meruko hitrosti. Mu nisem verjel, dokler nisem odpeljal.
Vzel dokumente v svoj avto, cez nekaj minut pride nazaj, hotel videti kaj vozim in srecno voznjo.
Kasneje sem slisal po radiju, da so imeli akcijo tovornih vozil :preverjanja migrantov in privezanost tovora. Se pa na kombiju kar pozna da je na tleh ko je prevec nalozen. Jaz sem predlagal da bi se prikolico zapel zadaj, potem si ob pravi prikolici in usteeznem dodatku k B izpitu miren do cca 7t SDM.

Da bi se dolgo bil brez pik. Radar sem imel pa tudi samo en(po nemnosti, z motorjem). Je pa res, da imam zaenkrat se oci na pecljih za sumljive zadeve ob cesti.
Kar naj se tako ostane, sedaj se se nekoliko bolj drzim.omejitev kot nekoc , ko zame ni obstajal prakticno noben okrogel znak s stevilko notri.
Pa ce imam otroka s seboj, mi obadva na stevec gledata, prometme predpise s podrocja hitrosti pa poznata bolje od izpitne komisije.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, yamaha, ko ne veš zgodbe. Peljal sem zadnji v koloni, ko me je ven vzel in rekel, da sem imel ~ 75 na 50. Kako? , če pa vozim v koloni? - Ne, dohitevali ste jo!

Nimam pojma, dejstvo je, da sem peljal v koloni in to že vsaj en kilometer. Pol mi je dal pa še pihat :obesise:. Punce v avtu so imele cel dan polepšan :valjamse: . No ja, saj je tisti teden tudi nekaj medalj padlo, morda ravno skozi ta pripetljaj :D.
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, ... eno pokoro pa res ima vsak nad seboj :oops1: .

Drugače pa, kar se proračuna tiče, jaz precej vzorno skrbim zanj - da ni preveč prazen. :p . Takole na dve leti me obvezno dobijo, je že kak hudir kje.

V Boxerja so mi naložili tri palete zadev, ki sem jih peljal na barvanje ... več kot dve toni je bilo :norec: . Občutljiva zadeva do amena, gradil se je hotel s 6 zvezdicami nekje v Franciji ... nekje na dolenjskem se je podrla paleta ! :bonk:

Nazaj domov, prepakirat, popravit, in sem šel nazaj na pot ... ZELO previdno, da ne bo spet kak hudič!
Čez dva tedna dobim pozdrav s sliko, kombi odzadaj skupaj z registrsko ter kako se je postrani držal :aplauz:, da so me izmerili Na obali 66 km/h ( :obesise: ) !

KAKO ??? Če sem moral pa tako previdno in lepo peljat - da se ja ne bi še enkrat kaj podrlo zadaj :obesise: .
Roko na srce - tam je čisto preprosto peljati malce več, tako lepa pot je.:p
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.781
5.704
113
Pijani kriminalist trčil v semafor, drugi naj bi mu pomagal nesrečo prikriti

Razkrivamo aroganco, ki naj bi si ju po naših zanesljivih informacijah privoščila dva slovenska kriminalista - eden z ljubljanske policijske uprave in drugi z uprave kriminalistične policije. Hudo pijani policist se je zaletel v semafor na eni od ljubljanskih vpadnic, drugi pa naj bi mu pomagal, da jima na kraj ne bi bilo treba klicati pomoči. Bosta zdaj vendarle odgovarjala?
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Pijani kriminalist trčil v semafor, drugi naj bi mu pomagal nesrečo prikriti

Razkrivamo aroganco, ki naj bi si ju po naših zanesljivih informacijah privoščila dva slovenska kriminalista - eden z ljubljanske policijske uprave in drugi z uprave kriminalistične policije. Hudo pijani policist se je zaletel v semafor na eni od ljubljanskih vpadnic, drugi pa naj bi mu pomagal, da jima na kraj ne bi bilo treba klicati pomoči. Bosta zdaj vendarle odgovarjala?
Zakaj pa bi klicala policijo, saj sta bila že tam :) Pravzaprav je bila policija prva na kraju dogodka :)

Spet napihujejo zadeve. V žaru po večjem kasiranju. Bila sta s svojim avtom, v prostem času.
Zakaj pa naj bi odgovarjala? Ker nista klicala policije? Za tovrstne nesreče jo ni treba klicat. pa saj sta bila že onadva tam.
Če ded pravi da ni pokodovan, da ne rabi prve pomoči, kaj ima zdej novinarka govorit, da je bil poškodovan. Al ded sam ve al ga kaj boli ali ne, ali to bolje ve novinarka, pa šefi na policiji, ki si mu želijo dat čimvečjo kazen? pa bi mu radi malce višjo kazen dali, kot mu gre?
In sploh kaj ima drugi za odgovarjat, saj ni bil udeležen v nesreči, tablice pa tudi ni prepovedano snemat.
Kaj pravzaprav točno je delal, kaznivega, da je "pomagal, da jima na kraj nebi bilo treba klicat pomoči" ????? Js jo na njunem mestu tudi nebi klical. In tudi jo nisem dolžan klicat. A če ne kličeš policije za nesrečo, kjer sam nisi udeležen, ni povzročena škoda na tujih stvareh, ni pokodovanih, je že prikrivanje nesreče? Pa itak za tovrstne nesreče ni treba klicat policije.
Ajd tisti, ki je povzročil nesrečo, je bil kar konkretno pijan, za to bi moral bit kaznovan kot vsak drug. 0,93 ni malo.
Kdo je pa klical policijo? Kaj se pravzaprav ima en tretji za vtikat v zadevo, kjer ni udeležen? Spet nekoga skrbi proračun.
Škode na tistem kandelabru pa tudi nista povzročila. kandelaber še stoji, sam mal več barve ima zdej.

Čeprav tisti drugi policaj je pa tud bedak, kaj se je tam nastavljal, da so še njemu dali pihat. A ni znal rečt, da ni bil udeležen v nesreči, pa da je pil šele po tem, ko je že ustavil avto? Al pa da je bil samo sopotnik. Saj ga ni policija dala v postopek kot voznika, ampak kot pešca, očividca, al karkoli, niso ga videli, da je on vozil. A zdej policija daje za pihat že očividcem nesreče? Pa ali bodo od sedaj kaznovani sostorilstva še tisti, ki so slučajno ali neslučajno vozili za povzročiteljem, če se slučajno poznajo?

Tale je tud močna :
Naši viri pa medtem trdijo, da je poškodovani pomoč odklanjal, pa čaprav je bil ves krvav po glavi. Menda - z razlogom: ker sta bila tako voznik kot njegov prijatelj kriminalista.
Kdo bi si mislil, da je zadosten razlog, da ne rabiš prve pomoči to, da si kriminalist. :)
 
Nazadnje urejeno: