Policisti, ta mladi

I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, saj te ne obsojam ... sploh ne vem, kako zdržiš. o_O
Zastopim da je treba vmes tudi malce zadihati in iti malce ven na čvek, toda - izkoristi tiste minutke. Pri tebi so že več kot en teden Caple, pa Miflo, pa Stricodstrica, pa .... kakor kaže zadnjih par dni še Gato ... :eek:

Od hudimana si! Saj vemo da miš pod kopico marsikaj zdrži, toda - tole ... :aplauz:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Torej, Demz, kaj si mislil pod "evgenika", saj je jagababa s postom pravilno nakazala, kar evgenika pomeni prav to...izboljšanje genov z mešanjem ras.
Morda je v ozadju nazadovanje rojstev po celi Evropi in s privabljanjem se bodo ta rojstva povečala, ampak.....oni niso pomislili na to, da je največ rojstev tam, kjer je ljudstvo obubožano...višje, kot je ljudstvo izobraženo, manj rojstev je in kaj oni mislijo, da se bodo oni prišleki sedaj kar razmnoževali...ja, nekaj časa, dokler ne bodo prišli na tako stanje, kot ga imamo mi sedaj in rojstva bodo zopet upadla, ampak, saj govorijo, da nas je že preveč na Zemlji...kak je torej cilj elit?
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

A - potem ti tudi ne veš, kwa je to? :oops:

Potem pa bi šel malce na gugl ... in NE, Jagababa ni prav nič pravilno nakazala. In bojim se, da smo zadeli v bistvo in zadeve ne bodo več tako sproščene.
Pravzaprav bodo postale kisle.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aha, sedaj vidim da si dopisal.
Guglaj še naprej. Ali pa počakajmo še na ostale fante, ki vedo ...
Zelo kontra je, da veš!
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
...ja, sem dopisal, da ne bo dvojnega posta...ampak, dej, povej, kaj imaš v mislih. Sej se samo pogovarjamo...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Da naredim še malo dodatne zmede - Churchil npr. je bil izpričan evgenik ...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

...ja, sem dopisal, da ne bo dvojnega posta...ampak, dej, povej, kaj imaš v mislih. Sej se samo pogovarjamo...

Bi počakali na naše izkušene fante. Saj bodo prilezli počasi iz šihtov ...
Konec koncev sem samo en ubogi šlosar, ki zahteva od svojih fantov tudi znanje recitiranja Sonetnega venca ...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

... Ups, kako smo se znašli pri policajih?
Daj, Ibica, preseli nekam če imaš čas.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A - potem ti tudi ne veš, kwa je to? :oops:

Potem pa bi šel malce na gugl ... in NE, Jagababa ni prav nič pravilno nakazala. In bojim se, da smo zadeli v bistvo in zadeve ne bodo več tako sproščene.
Pravzaprav bodo postale kisle.

Torej, "Evgenika" je več kot sto let staro gibanje med intelektualci, kjer zagovarjajo neizprosno tezo, da je Zemlja (Zemlja kot planet) dovolj velika za zgolj okoli 500 milionov ljudi ... torej toliko prostora za njihovo primerno kvaliteto življenja. Vse kar je več - je dren !

Iz tega mirno povlečeš vse možne svetovne in lokalne vojne na svetu v zadnjih 100 letih, ki so jih v glavnem zakuhale elite, plačali pa ljudje iz spodnjega in srednjega razreda.

Podpis : Demz, sranjeslojaš, tako kot Caple, ki je trenutno na futru (bi rekel da bolj na tlaki) nekje pri Jagibabi.

P.s. : In tako smo zajadrali v malce bolj resne vode ...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, torej, za 500 mil. ljudi sem že slišal, celo plošča s tem napisom obstaja.

Vojne, kot vidimo, niso uspešne pri iztrebljanju ljudi, kajti vse več nas je, kljub nešteto vojnam, torej to ni cilj vojn...no morda lokalne. Si morda pomislil, da so vojne ustvarjene z namenom širjenja ekonomije pod pretvezo " demokracije" in kraji naravnih surovin, ter strateškega položaja pa tudi osvajanju ozemlja v zgodovini.
V novejši dobi so vojne tudi vzdrževalec dolarja, saj so se pojavile določene težnje in nevarnosti proti njemu, ampak, kljub temu mislim, da dolar ne bo večen, saj nobena stvar ni in se samo podaljšuje umetno stanje, v katerem se nahaja.

Beseda evgenika pa po mojem mnenju nikakor ne pomeni tega gibanja med intelektualci o 500 mil. ljudi...lahko le v prenesenem pomenu, direktno pa ne.

Torej, sedaj pa, kako vezo ima tale "tvoja" evgenika s priseljevanjem migrantov, saj nas s tem ne bo nič manj...drvimo proti 8 miljardam ljudi na svetu.Tele migracije tega sigurno ne bodo ustavile.

Kot sem rekel, so tele migracije ustvarjene zgolj zato, ker nas je zmeraj manj Evropejcev, delavcev primanjkuje, ker ljudje nočejo več delati usranih dela za mizerijo in oni so pač mislili, da pa bodo migranti tole delali, vendar začuda, vsi migranti so sedaj na sončni upravi...MA NEMOJ...delali, da bodo :valjamse:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Se ti morda nekje na koncu možgana ne ukresne neka iskrica, ... da je pa to zgolj umetno ustvarjanje novega žarišča?

- Brezveze, vidim da sem falil. Vprašal si, kako to da ... poglej tam, malce bolj gor. Tvoje vprašanje :fredi:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ja, Jagababa, o tem
Migranti se širijo v Evropo in ti napišeš evgenika, kar pomeni na kratko (citiram iz Wikipedije)
Pozitivnim - dobrim genom naj bi dopuščali oziroma jim omogočali večje širjenje, dednim genskim napakam pa naj bi širjenje omejili ali ga celo preprečili.
Se pravi po tvoje imajo migranti pozitivne oziroma dobre gene.
Točno to, kar sem napisala v mojem prvem zapisu.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz ti ne morem pomagat! Če si tolk butasta, ...

Gradi se novo krizno žarišče, spopad kultur.

Pred tisoč leti so Vikingi šli v osvajanje Evrope in predvsem Anglije, s svojo lastno filozofijo, da : "Boš gor vzet SAMO IN ZGOLJ takrat, ko boš umrl z mečem v roki!" Če te ubijejo brez orožja v roki - si pogubljen.

Danes imamo, dobesedno, okupacijo Evrope z migranti iz tretjega sveta in njegovimi kulturami, ki živijo enako kulturo : "Kdor ne veruje v našega Boga, ni vreden živeti, torej naj umre! Za ceno našega življenja!"

Ne razumeš, še vedno? Ne razumeš, zakaj ne dovoljujemo feminizma in tistih jajc?

Zakaj se sploh prepiram tule s tabo! o_O
 

stricodstrica

Fizikalc
17. dec 2011
140
43
28
Migranti se širijo v Evropo in ti napišeš evgenika, kar pomeni na kratko (citiram iz Wikipedije)
Pozitivnim - dobrim genom naj bi dopuščali oziroma jim omogočali večje širjenje, dednim genskim napakam pa naj bi širjenje omejili ali ga celo preprečili.
Se pravi po tvoje imajo migranti pozitivne oziroma dobre gene.
Točno to, kar sem napisala v mojem prvem zapisu.
Migranti so virus za uničenje dobrih genov. Relativno dobrih. Za elito vladajočih scenaristov te zgodbe so namreč dobri geni samo njihovi.
Končni cilj jim je polmiljardna rasa podložnikov in nekaj vladajoče elite. Rase se bodo že na prvi pogled močno ločile po zunanjosti in po inteligenci-zato so zaželjeni temnopolti migranti.
Zato uvoz najslabšega genetskega materjala kar ga premore planet med dobre gene. Rezultat bo človek nižje inteligence, vodljiv in ubogljiv sposoben se naučiti upravljanja s stroji.
Bogovi na Olimpu spodaj pa ljudstvo. Mogoče ti ta namig pomaga razumeti.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A mislis, da so sli v tako skrajnost? Sami sebe zjebat glede inteligence? Nazadovat pri razvoju in imet "trde ljudi". Pa saj smo ze sedaj ubogljivi in pridni, kaj se hocejo?
Demz, kaj bodo storili z novim zariscem in vojno med kulturami? Samo vec umorov bo in na splosno kaosa. Kaj s tem pridobi elita. Morda, da se se vec pokrade denarja, medtem, ko se bodo ljudje ubadali z drugimi temami. Pozabljajo pa, da so tile migranti bolj vroce krvi in ne bodo samo javkali po forumih, kot evropejci ampak bodo sli komu vrat prerezat, ko bodo ugotovili, da se jih krade od spredaj in zadaj. :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Migranti so virus za uničenje dobrih genov. Relativno dobrih. Za elito vladajočih scenaristov te zgodbe so namreč dobri geni samo njihovi.
Končni cilj jim je polmiljardna rasa podložnikov in nekaj vladajoče elite. Rase se bodo že na prvi pogled močno ločile po zunanjosti in po inteligenci-zato so zaželjeni temnopolti migranti.
Zato uvoz najslabšega genetskega materjala kar ga premore planet med dobre gene. Rezultat bo človek nižje inteligence, vodljiv in ubogljiv sposoben se naučiti upravljanja s stroji.
Bogovi na Olimpu spodaj pa ljudstvo. Mogoče ti ta namig pomaga razumeti.
Ti trdiš da so temnopolti ljudje manj inteligentni? Resno?