Policist na njivi povozil pobeglega motorista

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:Primer nima niti ene skupne tocke. Berisha je bil iskan. Berisha se je v temni ulici obrnil, nekaj izvlekel iz zepa in zagrozil da bo streljal. Policist ga je ubil s strelnim orozjem in se branil, da ni kriv za storjeno kaznivo dejanje uboja zaradi dejanske zmote.

To da je nekdo "iskan" ni nalog za odstrel. To da nekdo ima "nekaj" v roki ni dovolj da ga odstrelis. Sploh ce je pri tem na ograji in obrnjen. Btw, kdorkoli pri razdaljih sedmih metrov ne loci GSM od strelnega orozja nima kaj delat v policiji. Da se je slo pri v tem primeru besedne igrice dokler zadeva ni zastarala je pa sploh bruh.

Ker je kaznivo dejanje lani po 10 letih od pričetka obravnave zastaralo, zoper Bobero ni mogoče izreči sankcij

samo zate, eazy...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
In smisel tvojega posta je kaj tocno? Da je mozno izdelati nekaj zelo neprakticnega in v tem primeru neuporabnega?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Če bi ti kdaj dejansko držal pištolo v roki, bi vedel, da se da 9 krogel izstreliti precej hitreje kot v nekaj sekundah...in verjemi, da v taki situaciji nihče ne strelja kot na strelišču 'preciznjaka'...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
In smisel tvojega posta je kaj tocno? Da je mozno izdelati nekaj zelo neprakticnega in v tem primeru neuporabnega?

Mislim, da je vsak bralec z IQ vsaj 90 pogruntal, kaj sem hotel povedati s prikazom pištole, prikrite v mobilni telefon...berisha, GSM, pištola.
cool-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Če bi ti kdaj dejansko držal pištolo v roki, bi vedel, da se da 9 krogel izstreliti precej hitreje kot v nekaj sekundah...in verjemi, da v taki situaciji nihče ne strelja kot na strelišču 'preciznjaka'...

Einstein, v vsakem primeru je slo za nekaj sekund. Policijska Beretta 92 ima practical rpm 40. Za 9 metkov je to dobrih sekund. Ta, fizicno je mozno brezglavo izstreliti vec krogel ampak to bi bilo neodgovorno pocetje policista, kajne? V 9 sekundah na sedmih metrih (lahko cifro tudi prepolovis) bo vecina slovenskih srednjesolcev indentificirala znamko in model telefona kaj sele locila telefon od orozja. Ce ti ze ne kapne po tisini na drugi strani. Bi bilo zanimivo videti na kateri strani so telesa so bile vstopne rane
crazy1.gif


p.s.: ce v taksni situaciji nisi sposoben normalno streljati nimas kaj sploh streljati, cemu vsa leta solanja in vaj
smirk-1.gif
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Pa dobro no, saj se to ni zgodilo včeraj, ko bi res še novorojenček v delčku sekunde vedel ali tip vleče iz žepa iphona, galaxya ali pa pištolo ampak lep čas nazaj, takrat ko je že sam mobitel bil zaradi svoje teže praktično smrtonosno orožje. Tako da pištola ali pa star erricson, grožnja je bila
evil.gif
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.194
41
48
Sam eno vprašanje... Kaj ti zdej vlečeš dogodke izpred 10-ih let???? Sploh glede da tisti dogodek nima nič s tem. Drži se teme ali pa odpri novo.

LP
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
no, koliko sekund???
confused-1.gif
podatek ti manjka...potem ko napiše, se ti bomo pa zopet smejali...

Ti nisem gor dovolj jasno napisal? Beretta 92 ima practical fire rate 40rpm, to pomeni da je 1,5sec na metek, 9 metkov =13,5 sec
Seveda je mozno izstreliti tudi vec metkov ampak bi to bilo nekako neodgovorno. To stevilko lahko tudi poljubno zmanjsas, tudi ce ti je 4x manjsa stevilka (in streljanje) bolj vsec je to se vedno NEKAJ SEKUND oziroma 3.375sec.

p.s.: katero tiho mnozico predstavljas?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
no, koliko sekund???
confused-1.gif
podatek ti manjka...potem ko napiše, se ti bomo pa zopet smejali...

Ti nisem gor dovolj jasno napisal? Beretta 92 ima practical fire rate 40rpm, to pomeni da je 1,5sec na metek, 9 metkov =13,5 sec
Seveda je mozno izstreliti tudi vec metkov ampak bi to bilo nekako neodgovorno. To stevilko lahko tudi poljubno zmanjsas, tudi ce ti je 4x manjsa stevilka (in streljanje) bolj vsec je to se vedno NEKAJ SEKUND oziroma 3.375sec.

p.s.: katero tiho mnozico predstavljas?

pa ti bereš za sabo? v zgornjem postu si napisal: ''Einstein, v vsakem primeru je slo za nekaj sekund. Policijska Beretta 92 ima practical rpm 40. Za 9 metkov je to dobrih sekund.''

Torej, manjkal je podatek, koliko je to 'dobrih' sekund.

Sicer pa že vse o tebi pove to, kako računaš...mogoče ti ni jasno, da ima standardni nabojnik berette kapaciteto 15 nabojev on če govorimo o praktični kadenci, je vsakomur, razen popolnemu bebcu jasno, da je po 15 strelih treba zamenjati nabojnik in v tem času se pa ne da streljati...jasno pa je, da se da prvih 15 nabojev izstreliti precej hitreje kot nam pove praktična kadenca, če pa veš, kaj delaš potem pa dobiš lahko zelo zanimive rezultate...
cheer.gif


5 strelov v slabi sekundi

https://www.youtube.com/watch?v=zQg1NV3WKhk

štej, eazid, štej!
smile-1.gif


https://www.youtube.com/watch?v=U55M0A05u60
Pa še malo za hec...(ampak dejansko se da)

https://www.youtube.com/watch?v=ELol1dHjHEE&feature=related
 
Nazadnje urejeno:

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
no, koliko sekund???
confused-1.gif
podatek ti manjka...potem ko napiše, se ti bomo pa zopet smejali...

Ti nisem gor dovolj jasno napisal? Beretta 92 ima practical fire rate 40rpm, to pomeni da je 1,5sec na metek, 9 metkov =13,5 sec
Seveda je mozno izstreliti tudi vec metkov ampak bi to bilo nekako neodgovorno. To stevilko lahko tudi poljubno zmanjsas, tudi ce ti je 4x manjsa stevilka (in streljanje) bolj vsec je to se vedno NEKAJ SEKUND oziroma 3.375sec.

p.s.: katero tiho mnozico predstavljas?

pa ti bereš za sabo? v zgornjem postu si napisal: ''Einstein, v vsakem primeru je slo za nekaj sekund. Policijska Beretta 92 ima practical rpm 40. Za 9 metkov je to dobrih sekund.''

Torej, manjkal je podatek, koliko je to 'dobrih' sekund.

Sicer pa že vse o tebi pove to, kako računaš...mogoče ti ni jasno, da ima standardni nabojnik berette kapaciteto 15 nabojev on če govorimo o praktični kadenci, je vsakomur, razen popolnemu bebcu jasno, da je po 15 strelih treba zamenjati nabojnik in v tem času se pa ne da streljati...jasno pa je, da se da prvih 15 nabojev izstreliti precej hitreje kot nam pove praktična kadenca, če pa veš, kaj delaš potem pa dobiš lahko zelo zanimive rezultate...
cheer.gif


5 strelov v slabi sekundi

https://www.youtube.com/watch?v=zQg1NV3WKhk

štej, eazid, štej!
smile-1.gif


https://www.youtube.com/watch?v=U55M0A05u60
Pa še malo za hec...(ampak dejansko se da)

https://www.youtube.com/watch?v=ELol1dHjHEE&feature=related

1. ugotoviti koliko je neznana oseba v nekem X momentu potrebovala da izstreli 9 metkov je NEMOGOCE
2. da se priblizno oceniti koliko potrebujes pri "normalni uporabi", angl. practical rate of fire ali streljati da kaj zadanes (za tebe in tebi podobne)
3. navedel sem koliko je dejansko prakticen realen rate of fire
4. napisal sem ti tudi da se DA hitreje (rekorde v tovrstnem streljanju so postavljali ze pred stotimi leti)
5. uradna oseba se zagotvo ni sla take igrice.... to bi bilo zelo neodgovorno... stekas?
6. on je izstrelil 9 metkov in kaj ima tuksna pavza za menjavo okvirja ves samo ti
crazy1.gif

7. ce bi sesul vse metke v sekundi bi bili zadetki na tej razdalji grupirani v nekaj cm, tako sta pa zadeli samo 2 krogli od 9
priden.gif

na ne ravno majhni tarci btw
 
Nazadnje urejeno:

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Množico? Hm, verjetno tistih, ki se smejijo tvojim neumnostim, in ta množica je vsak dan večja.

ti vedno govoris v imenu mnozice ali je tamo samo trenutni defekt?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
ne, vsi se ti smejimo, ampak se nam na da trolla feedat

+1

Zraven z raznimi synthmani, nekdoji, capli, jadoti, kolesaji, občasno se pa še kakšen stein prijavi v ekipo...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.103
6.914
113
pises svetovne neumnosti.

Ce izjemno hitro streljas bo ravno obratno. Zadetki ne bodo v grupi.

Kot drugo slovenska policija ima eno izmed vaj (ki jo moras uspesno opraviti) da v 2s izstrelis 5 nabojev in zadanes silhueto na 5m

Kot streljas v samoobrambi streljas instinktivno in hitro.

Policist ki je ubil napadalca na korytkovi leta 2009 je spraznil cel nabojnik.

pa se mal nazi grammarja. Metek je po slovensko naboj. Metka ne izstrelis, izstrelis kroglo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.950
5.632
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:Vecina zemljanov ne potrebuje vec kot delcek sekunde da pogrunta da ima nekdo orozje in se instinktivno skrije. Pa nimajo nekega posebnega izobrazevanja. In da, sem dozivel.
smirk-1.gif
Ce ti ze vizuelno ne klapne potem po zvoku zagotovo. Ce ne prvem "delcku" sekunda potem med streljanjem v nekaj sekundah po prvem "delcku".

Ce peljemo zadevo se naprej.... Glede na to da ocitno zelo slabo vidi bi lahko katerakoli od teh 9 krogel zadela koga za, poleg ali pred Berisho. Seveda bi bil Berisha kriv? Se pac ni ustavil. Da bi toca krogel bp lahko poskodovala se koga pa ni moc predvideti.

1) Nismo vsi doživel vojne....vsaj v obsegu kot si jo sam ne.....btw orožje sem prvič držal v rokah v bosni.......ne hodijo vsi v bosno da bi poznal "klik klik" sound....

2) Bolj kot te berem......bolj se mi dozdeva da zagovarjaš Berisho ker je musliman
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:Vecina zemljanov ne potrebuje vec kot delcek sekunde da pogrunta da ima nekdo orozje in se instinktivno skrije. Pa nimajo nekega posebnega izobrazevanja. In da, sem dozivel.
smirk-1.gif
Ce ti ze vizuelno ne klapne potem po zvoku zagotovo. Ce ne prvem "delcku" sekunda potem med streljanjem v nekaj sekundah po prvem "delcku".

Ce peljemo zadevo se naprej.... Glede na to da ocitno zelo slabo vidi bi lahko katerakoli od teh 9 krogel zadela koga za, poleg ali pred Berisho. Seveda bi bil Berisha kriv? Se pac ni ustavil. Da bi toca krogel bp lahko poskodovala se koga pa ni moc predvideti.

1) Nismo vsi doživel vojne....vsaj v obsegu kot si jo sam ne.....btw orožje sem prvič držal v rokah v bosni.......ne hodijo vsi v bosno da bi poznal "klik klik" sound....

2) Bolj kot te berem......bolj se mi dozdeva da zagovarjaš Berisho ker je musliman

nima pojma kaj je oziroma je bil, naceloma zagovarjam za kriminalce serijatske kazni ampak tole je pa narocevanje iz drzavljanov

lovil sem ga in sem... ko se je obrnil proti meni sem spustil rafal v njegovi smeri ,ker se mi je zdelo da vidim pistolo...... o really
crazy1.gif