Počeno vetrobransko steklo

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.126
56
48
122
Imam AO zavarovanje ter delno zavarovanje po kombinaciji D(ZT) in počeno vetrobransko steklo. Ali pri uveljavljanju škode izgubim premijski razred?

LP
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Pri Triglavu.
Kombinacija D - steklo, divjad in domace živali
Zavarovanje krije škodo na standardno vgrajenem steklu
zavarovanega vozila zaradi razbitja ali poškodovanja

Če uveljavljaš škodo iz delnega kaska, bonusa ne izgubiš.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Saj drugega itak nima.
hysterical-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Nič, smejal sem se samo zato, ker so vsi "moji" zavarovalničarji pisali, da ne izgubiš bonusa.
hysterical-1.gif



Kakšnega le? Saj ga kombinacije ne nosijo. Čeprav sem včasih v dilemi, kaj pa če ti ga vseeno zmanjšajo, nič boš pa drugo leto več plačal. >>>>
evil.gif



Ker imaš pri ZT je itak fino,

opozorilo pa samo za Generalijevce, uveljavljanja neomejenega števila škod iz kombinacij ni, vsaka kombinacija ima baje število dopustnih uveljavljanj v enem zavarovalnem letu, nato pa je, ko se preseže limit, potrebno (če ŠE želite imeti kritje) kupiti NOVO zavarovanje do konca obdobja, baje z 50% diskontom.
Ne da bi jih šinfal, vsak ima svojo odločitev in usmerjeno pot do cilja, zgolj in le za tiste, ki so tam zavarovani pa na kakršen koli način tega niso vedeli.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113

<<< opozorilo pa samo za Generalijevce,

Tudi za tiste ABC tablice, ki jih je Generali podarjal ob sklenitvi zavarovanj, imetniki ne bodo dobili vračila neamortizirane vrednosti. Da ne bo kdo mislil.
smile-1.gif