Planet Golob

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.754
6.196
113
1000009101.jpg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.504
113
Kaj? Je sedaj covid ali ga ni ali a ne sme biti!

V nekaterih lekarnah so bili v prodaji covidni testi s pretečenim rokom uporabe, sta poročala portal N1 in Televizija Slovenije (TVS).
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Mene nima bit kej sram. Fokusa tud ne rabim prelagat, je Robi hitr pokazu da je ful of shit.

Kar sem pa napisal je pa dejstvo, katerega se ti in tebi podobni ne zavedate.
Dejstvo je da si zagret levičar, problem pa nastane, ker si sprevidel, da ti oevičarji bolj kradejo tistih dva jurja in tvoje premoženje pa si glasoval za pedrsko NSi. Gospodarski program je imela ta stranka enkraten ampak ostalo je daleč od tistega ki propagira.. Enostavno si eno revše ki ne ve kam bi šel . Za svoje potrebe si desničar srce imaš na levi
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.625
113

Se še spomnite obljub koliko šol in domov bodo zgradili za ceno boxerjev?
No zdaj berem da dobimo namesto 130 boxerjev za ceno 300mio, samo 80 oklepnikov za ceno 600mio.
Kje je plesišče da malo zaplešem?

Meni je bilo zanimivo v četrtek v Tarči....ko se je Žavbi (Svoboda) pohvalil kako so počrpali sredstva za NATO.....in kako bodo z delom teh sredstev porihtali bolnico Franja...kao neverjeten dosežek te vlade kako se stalno dela in gradi....

J***a jih bolnica Franja in njihove tekočine revolucije...
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.754
6.196
113
Meni je bilo zanimivo v četrtek v Tarči....ko se je Žavbi (Svoboda) pohvalil kako so počrpali sredstva za NATO.....in kako bodo z delom teh sredstev porihtali bolnico Franja...kao neverjeten dosežek te vlade kako se stalno dela in gradi....

J***a jih bolnica Franja in njihove tekočine revolucije...

Ti se kar zajebavaj. Ko bodo rusi napadli, jo bomo nazaj aktivirali. Kučana bomo skrili v sobo politkomisarja.
 
  • Ljubezen
Reactions: visek_izobrazbe

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Dejstvo je da si zagret levičar, problem pa nastane, ker si sprevidel, da ti oevičarji bolj kradejo tistih dva jurja in tvoje premoženje pa si glasoval za pedrsko NSi. Gospodarski program je imela ta stranka enkraten ampak ostalo je daleč od tistega ki propagira.. Enostavno si eno revše ki ne ve kam bi šel . Za svoje potrebe si desničar srce imaš na levi
Glej, dokler nisem farški ritoliznik sem še zmer boljši od tebe.
Hint, NSija nisem nikol volil...ups....
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj

Se še spomnite obljub koliko šol in domov bodo zgradili za ceno boxerjev?
No zdaj berem da dobimo namesto 130 boxerjev za ceno 300mio, samo 80 oklepnikov za ceno 600mio.
Kje je plesišče da malo zaplešem?

Plešemo

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N