Planet Golob

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.024
813
113
Mater, enega stavka ne znaš dat iz sebe brez da bi sral po vseh in vsem okoli sebe, vsak šipac je pa bolj pismen od tebe. Mal se zamisli nad tem, ker pisana beseda je bila prva stvar, ki nas je definirala kot narod. Pa tak patriot. Mi ni jasno kako taki čez lajf pridete, da se v lastnem dreku ne zadavite.

Nimam jest nikakršnih težav, očitno si pa ti tok omejen v svoji ubogi glavi, da si šel srat z vazektomijo v temo, kamor niti pod razno ne sodi. Seveda ti pa zaradi zavor v glavi nikakor ni jasno, da si usral totalno bedarijo. Torej po tvojih postih sodeč si naštepal dva otroka, , prej in potem si pač streljal v prazno, kot ves civiliziran svet in nisi ti prav nič drugačen kot nekdo, ki se je v srednjih letih odločil za trajni način kontracepcije. Ampak ti si pač polpismeni sero, ki serješ po vsakem in vsem.

O pismenosti bi se lahko mogoče pogovarjali v drugi temi, ker gradiva je v tem tvojem zapisu precej.

Ne "šimfam" samo nimam pojma kaj sem prebral :).
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

koliko

Guru
21. avg 2007
4.334
2.315
113
SV SLO
Ne, v praksi ni to nobena težava. To je težava samo v spletnih dixijih. Kamor sodi tudi tale tema.
Zakaj? Ker tukaj večina vidi stvari kot so, ostali zamaknjenci ti si eden od tistih pa visijo da vse štima zaradi tega, ker ni Janša. Zbudi se!! Kje vam je logično to kar počne vladajoča elita. Sebi dviguje že tako velike plače za 50 % takoj tistim, ki delajo zares delajo in imajo mezde pa 25% v nekaj letih. Ljudje antijašisti KAJ za vraga je z vami narobe, da še zmerom plešete. Vlada se zadolžuje v času velike recesije in s tem razprodaja državo. Vi pa samo kimate in si govorite vse je v redu samo da ni JANŠA. Bolniki ste res!!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek in Kamele0N

Piton

Guru
11. apr 2022
1.716
-181
113
Je že dala odstopno izjavo:


Ni vplivala na modre luči, niti ni lobirala da se kazen odpiše. Presneti šofer globoke države!
sam je pa treba priznat, da je odstopla like a boss :)
smo že kdaj prej gledal kašnega ministra, k se mu je glasek mal tresel,
ta pa oddrdrala svoje, k da je šla kupit štruco kruha, z nasmeškom. boli jo (jih) krščen duš
 

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.014
-245
63
Na žalost smo na poti v propad. S to nesposobno vlado smo dobili neustavljiv zagon.
Muslimani bodo pa naredili tako kot sem že napisal.
Sedaj naprošajo, sestankujejo, opozarjajo.... kmalu bodo zahtevali in dobili.

S tem tempom priseljevanja in razmnoževanja nas bodo prevladali v 20 letih
Kdo je že napisal, za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.413
9.364
113
bejž nism vedu....
vidm, da si expert na več nivojih... Bravo klanjam se....

a to si zborno napisal, sam sprašujem?
Jah pol pa ni problem, si kot šipci, otrok kolikor jih mati narava da.

Ne pišem zborno, lahko pa, če želiš. Si se pa v zadnjih par postih mal bolj potrudil, tko da si pismen, če želiš. Še manj kakanja po ljudeh, pa bo mogoče možna celo debata.