Planet Golob

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.461
2.779
113
v lokalni ostariji
Ne. V šolah ni, ne v srednjih, ne v osnovnih, še manj pa v vrtcih. Govorim iz prve roke. V spletnih sralnicah pa je. Kaj pa zdaj.
Dnevnik in delo nista spletna sralnica ampak časopisa. Na papirju. In pritiski so na šole da se svinjina ukine. Iz prve roke.

Sedaj poizkušajo tudi preko "nezdrave" hrane izsiliti ukinitev svinjine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.608
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
vecina otrok ne je svinjine ker enostavno ima svoj vonj in jim ni všeč, fakt.
To ni res, šunko na pici vsi jejo, pa suh meso tudi, da ne rečem o ostalih svinjskih delih. Je pa res da je nekaj takih kot si ti, kjer ste omejili meso ampak tistega našpikanega piščanca z vsem živim pa goltate kot za stavo.
Pri nas se je doma domača svinjina, domač pišcanc, domača govedina, domači kozliček pa mulci vse pojejo.
Da pa se v šolah zmeče ogromno hrane o tem se naj govori. Otroci so ratali izbirčni, ker imajo nesposobne starše, ker je znajo doma kuhati in podobne stvari
In ja musliman ima vedno na izbiro tudi ne mesni meni pa če se gremo ločitev države in cerkve naj se gremo tudi tukaj. Zato levičarjev ne razumem kako lahko tako zagreto podpirajo take zahteve
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.478
5.661
113
vecina otrok ne je svinjine ker enostavno ima svoj vonj in jim ni všeč, fakt.
Potem imam jaz zelo posebne otroke, ki me prosita za rebrce iz webra, pohano svinjsko ribico, kotlete, suhe domače salame, ter kračo izpod peke.
Očitno jima manjka nekaj iz šolskih jedilnikov, da se jima med vikendi lušta prav to.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.157
113
Dejmo realno pogledat...
Siptarjev, migrantov in istalih muslimanov je vsak dan več. Postajajo vse močnejši in glasnejši.

Ob tej vladi pa se zna zgoditi, da se bo Slovenija prilagodila njim in ne oni nam. Itak propadamo kot narod in država. Politika in kapital uvažata vse po spisku, namestom da bi poskrbela za plače in rodnost domačega naroda.

Zakaj pa muslimani ne upoštevajo nasvetov gabrove tine, katera bi imela vegetarjanske jedilnike povsod ?

Pa nej bodo oni še en dan več vegetarijanci... Ali bi tudi oni nam prilagodili jedilnike in dovolili svinjino jesti v šolah? Jok brate odpade...
V glavnem, sramota.
Na žalost smo na poti v propad. S to nesposobno vlado smo dobili neustavljiv zagon.
Muslimani bodo pa naredili tako kot sem že napisal.
Sedaj naprošajo, sestankujejo, opozarjajo.... kmalu bodo zahtevali in dobili.

S tem tempom priseljevanja in razmnoževanja nas bodo prevladali v 20 letih
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajn in MrDaco