Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.587
-216
113
mene samo zanima kdo je objavil en tak kratek post, da bo še ta teden odstopila... ga ne najdem... ampak vem, da je bil tko vmes objavljen, med vsem sranjem, verjetno ga sploh noben ni porajtal, v začetku tedna se mi zdi...

pa me samo zanima, če je imel avtor že takrat info tudi o tej aferi?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.476
1.044
113
Bo Roberto vodil še to ministrstvo... :evil: Se nam bo še wifi podražil... :valjamse:

Nikjer ni podatka za koliko je bila prekoračena hitrost... Koliko se je peljala? :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in 8888

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.843
5.627
113

Po besedah profesorja Sreča Dragoša, ki ga je Mladina opisala takole: “Sociologa s Fakultete za socialno delo sicer poznamo kot doslednega zagovornika ločitve cerkve od države”, bi očitno od države ločil le krščanstvo, ne pa tudi islama. Dejal je namreč, da “zelo verjetno ne gre za denarni problem”, ampak za pomanjkanje politične podpore politiki multikulturalizma, ki je v Sloveniji po njegovih besedah ni. Torej, če hoče Slovenija dokazati, da je res multikulturna država, bo morala ta finančna sredstva zagotoviti – kakor ve in zna.

Čisto mimogrede: Gre za iste sociologe religije, ki praktično pri vsakem javnem izražanju stališča katoliške Cerkve dvignejo obrvi in se hudujejo zaradi kršitve 7. člena ustave. Ta ustavni člen pa tudi trdi, da so verske skupnosti enakopravne. Kje je zdaj ta enakopravnost?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in BuDi

kemb

Majstr
7. okt 2018
776
792
93
Ker spoštujem ministrico, sem se tako kot nacek, tudi sam potrudil s google translate.
Hvala za idejo....

Konečno završuva sramniot period na ministerot koj ne znaeše da gi deli kompjuterite.
Za minister ja predlagam Tina, gaberot od koj raste grankata na koja sedi gospodin Golob. Zaedno, ḱe možete da se voshituvate na prirodata, životnite, luǵeto, elektranite... i da barate rešenija koi ḱe bidat najdobri za site nas. Zatoa dragi forumdžii bidete sreḱni i raduvajte se...
 
  • Všeč mi je
Reactions: spenstar

B81

22. jul 2007
36.303
10.120
113

Po besedah profesorja Sreča Dragoša, ki ga je Mladina opisala takole: “Sociologa s Fakultete za socialno delo sicer poznamo kot doslednega zagovornika ločitve cerkve od države”, bi očitno od države ločil le krščanstvo, ne pa tudi islama. Dejal je namreč, da “zelo verjetno ne gre za denarni problem”, ampak za pomanjkanje politične podpore politiki multikulturalizma, ki je v Sloveniji po njegovih besedah ni. Torej, če hoče Slovenija dokazati, da je res multikulturna država, bo morala ta finančna sredstva zagotoviti – kakor ve in zna.

Čisto mimogrede: Gre za iste sociologe religije, ki praktično pri vsakem javnem izražanju stališča katoliške Cerkve dvignejo obrvi in se hudujejo zaradi kršitve 7. člena ustave. Ta ustavni člen pa tudi trdi, da so verske skupnosti enakopravne. Kje je zdaj ta enakopravnost?
Zakaj pa bi pa mi morali bit multikulturna država, wtf, kje to piše? kaka multiukultura? tu je tako in tako...če ni ok, pač ne prideš.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
776
792
93

Po besedah profesorja Sreča Dragoša, ki ga je Mladina opisala takole: “Sociologa s Fakultete za socialno delo sicer poznamo kot doslednega zagovornika ločitve cerkve od države”, bi očitno od države ločil le krščanstvo, ne pa tudi islama. Dejal je namreč, da “zelo verjetno ne gre za denarni problem”, ampak za pomanjkanje politične podpore politiki multikulturalizma, ki je v Sloveniji po njegovih besedah ni. Torej, če hoče Slovenija dokazati, da je res multikulturna država, bo morala ta finančna sredstva zagotoviti – kakor ve in zna.
Dejmo realno pogledat...
Siptarjev, migrantov in istalih muslimanov je vsak dan več. Postajajo vse močnejši in glasnejši.

Ob tej vladi pa se zna zgoditi, da se bo Slovenija prilagodila njim in ne oni nam. Itak propadamo kot narod in država. Politika in kapital uvažata vse po spisku, namestom da bi poskrbela za plače in rodnost domačega naroda.

Zakaj pa muslimani ne upoštevajo nasvetov gabrove tine, katera bi imela vegetarjanske jedilnike povsod ?

Pa nej bodo oni še en dan več vegetarijanci... Ali bi tudi oni nam prilagodili jedilnike in dovolili svinjino jesti v šolah? Jok brate odpade...
V glavnem, sramota.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.395
9.360
113

Po besedah profesorja Sreča Dragoša, ki ga je Mladina opisala takole: “Sociologa s Fakultete za socialno delo sicer poznamo kot doslednega zagovornika ločitve cerkve od države”, bi očitno od države ločil le krščanstvo, ne pa tudi islama. Dejal je namreč, da “zelo verjetno ne gre za denarni problem”, ampak za pomanjkanje politične podpore politiki multikulturalizma, ki je v Sloveniji po njegovih besedah ni. Torej, če hoče Slovenija dokazati, da je res multikulturna država, bo morala ta finančna sredstva zagotoviti – kakor ve in zna.

Čisto mimogrede: Gre za iste sociologe religije, ki praktično pri vsakem javnem izražanju stališča katoliške Cerkve dvignejo obrvi in se hudujejo zaradi kršitve 7. člena ustave. Ta ustavni člen pa tudi trdi, da so verske skupnosti enakopravne. Kje je zdaj ta enakopravnost?
To so budale, ki ne razmišljajo. Kakšna multikulturnost neki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.728
3.459
113

Po besedah profesorja Sreča Dragoša, ki ga je Mladina opisala takole: “Sociologa s Fakultete za socialno delo sicer poznamo kot doslednega zagovornika ločitve cerkve od države”, bi očitno od države ločil le krščanstvo, ne pa tudi islama. Dejal je namreč, da “zelo verjetno ne gre za denarni problem”, ampak za pomanjkanje politične podpore politiki multikulturalizma, ki je v Sloveniji po njegovih besedah ni. Torej, če hoče Slovenija dokazati, da je res multikulturna država, bo morala ta finančna sredstva zagotoviti – kakor ve in zna.

Čisto mimogrede: Gre za iste sociologe religije, ki praktično pri vsakem javnem izražanju stališča katoliške Cerkve dvignejo obrvi in se hudujejo zaradi kršitve 7. člena ustave. Ta ustavni člen pa tudi trdi, da so verske skupnosti enakopravne. Kje je zdaj ta enakopravnost?
Prvi korak k enakopravnosti je ukinitev živil iz te umazane živali. Nato pa zamenjava vsega pribora in opreme, ki je kadarkoli prišla v stik s temi živili. Nato se gre k novim demokratičnim pridobitvam naproti.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.461
2.778
113
v lokalni ostariji
Zanimivo, zdaj je vedno bolj problem da je svinjina na meniju. Pa so govorili tukaj gor da to ni težava. Zanimivo a ne.

A zdaj je ministrica za kompjuter odstopila ali ne? Šofer je pa itak vsega kriv. To so Janševi ljudje na mestih. In so vsi nastavili past. Zihr sta grims in Hojs v Avstriji kolono naredila šofer pa potem zanalasc lučke vžgal. Tajnik, član SDS podmladka pa pisal veleposlaniku :))))
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.782
113
Ne. V šolah ni, ne v srednjih, ne v osnovnih, še manj pa v vrtcih. Govorim iz prve roke. V spletnih sralnicah pa je. Kaj pa zdaj.