Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.439
-116
113
Vesel za odstop bo dobil kaj?
Prst u rit, rako kot Slovenci v času vladavine Dr. Goloba!

zakaj bi pa kaj dobil?

Denar že je, če je sila ampak žal so opolnomočenja nekaterih institucij in neracionalni nakupi ter dodatki za povečan obseg dela na prednostnih listah. Je pa svojevrsten kriminal, da si 20 let nazaj hišo spravil pod streho za enak denar, kot te danes stanejo samo papirji, pa sploh še lopate nisi kupil. Za kar pa je spet kriva država, ki je napisala take zakone, ker kljub vsem takim in drugačnim papirjem tudi nove hiše očitno lahko odnese voda, torej so papirji, ko ti hišo odnese voda ali plaz vredni ravno toliko, da lahko z njimi nekaj časa kuriš, da te ne zebe, ker jih je pač precej.

kaj vse je bilo 20 let nazaj drugače... časi se spreminjajo, cene pa tudi. Če bi se pa država šla bolj strogo politiko, bi bil pa spet jambr, "Kaj težijo, sej tukej ni poplavilo že 45 let. Jest hočem met hišo tukej in pika.". In zdej se je pokazalo, da je pa poplavilo 52 leto.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.432
2.871
113
zakaj bi pa kaj dobil?



kaj vse je bilo 20 let nazaj drugače... časi se spreminjajo, cene pa tudi. Če bi se pa država šla bolj strogo politiko, bi bil pa spet jambr, "Kaj težijo, sej tukej ni poplavilo že 45 let. Jest hočem met hišo tukej in pika.". In zdej se je pokazalo, da je pa poplavilo 52 leto.
Glede na to, da sedaj rabiš nadzornika skorajda že za pasje ute težko temu rečemo nestroga politika.
Karte poplav obstajajo, na naših koncih so možne poplave vrisane tudi tam kjer še nikoli ni bilo vode, pa vendar tam ne stoji nobena hiša. Kako je uspelo drugim ob vseh zahtevanih in dragih dokumentih?
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.002
3.777
113
A ne bo, če boš sam kaj dodal to smatrano kot dvoumje?

Oprosti, ker debatiramo o stvareh, ki tebi niso všeč, vsem nam je izjemno žal za to.
Debata ja. Gnojenje alterja z linki tebi ljubih obskurnih portalov ni nobena debata. Ker vedno ostane pri gnojenju, ker nihče ni toliko nor da bi polemiziral s tem kar npr. dnevno iztrebi požar. Iztrebek na iztrebek je kup dreka, ne pa debata. Ko rečem da nehajte gnojit sem pa komunajzar alkajže.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.720
777
113
toti Maribor
Jaz nisem nikdar razumel Požarjevega pisanja. Najprej udarni naslov, potem pa v nadaljevanju govori se, naj bi, po neuradnih informacijah....WTF:valjamse:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.439
-116
113
Debata ja. Gnojenje alterja z linki tebi ljubih obskurnih portalov ni nobena debata. Ker vedno ostane pri gnojenju, ker nihče ni toliko nor da bi polemiziral s tem kar npr. dnevno iztrebi požar. Iztrebek na iztrebek je kup dreka, ne pa debata. Ko rečem da nehajte gnojit sem pa komunajzar alkajže.

in pol ko hoces debatirat in jim vrzes par novinarjevih kiksov pod nos, je pa tisina. oz. pride nov clanek z novim drekom, da se preusmeri debata...

sej ne recem, marsikaj je res... sam vse pa tud ne.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.432
2.871
113
Debata ja. Gnojenje alterja z linki tebi ljubih obskurnih portalov ni nobena debata. Ker vedno ostane pri gnojenju, ker nihče ni toliko nor da bi polemiziral s tem kar npr. dnevno iztrebi požar. Iztrebek na iztrebek je kup dreka, ne pa debata. Ko rečem da nehajte gnojit sem pa komunajzar alkajže.
Kot sem dejal, brez težav lepiš sem linke iz portalov ki so od oblasti "potrjeni" in, ki hvalijo vlado. Morda je pa težava v tem, da težko najdeš kak "ustrezen" članek, kdo bi vedel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
995
-217
43
Levi in desni, kdo lahko tu napiše ene dobro stvar, ki jo je v korist Slovenije je ta vlada naredila.
Negativnih je nešteto, iščem pozitivno.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.002
3.777
113
Kot sem dejal, brez težav lepiš sem linke iz portalov ki so od oblasti "potrjeni" in, ki hvalijo vlado. Morda je pa težava v tem, da težko najdeš kak "ustrezen" članek, kdo bi vedel.
Še stotič, na "nehaj gnojit" je tvoj odgovor naj gnojim še sam in da me moti samo gnoj z desne. Jaz pa pravim da najdi enega samega norca, fena druge strani, ki bi vsakodnevno sral alter z linkanjem gnoja z druge strani. In ker ga ne najdeš, me pozivaš naj to počnem jaz. Kdo je tukaj norec, odgovor najdeš v kopalnici nad umivalnikom. Bi ti rekel vosu, pa se baje ne spodobi trikrat.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.432
2.871
113
jello
Torej, če bi ti pohvalil vlado s kakšnim člankom se to po tvoje tudi smatra kot gnojenje? Saj vem, da ti diši mehka cenzura, ki si je vajen iz svojih medijev ampak tukaj tako pač ne bo šlo. Svobodnjak je pa na dopustu.

In ti bi debatiral a prvo kar si napisal je, da si je treba oči izprati s klorom, dober pristop k debati.

Na eno fotko iz trgatve, pa lahko debatiraš o njej, jaz pa pičim za Radgono z grozdjem.
1000033114.jpg
 

B81

22. jul 2007
36.094
9.987
113
To je njegov trik. Zapakiraš šop laži v papir iz resnice in rata vse res.
Me ne zanima. Vecina njegovih informacij se izkaze za resnico.

Ti si zdaj torej tudi proti novinarjem?
Ti si proti levim, si proti desnim, si proti tistim, ki lepimo linke sem, si proti 8888 tipa kristjanom, si proti vladi, tini, golobu, ostalim, sam proti vsem. Ko Rambo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.278
9.334
113
Požar je novinar? O tem bi se dal debatirat, ker novinar naj bi poročal 100% resnico, on ni niti blizu temu? Vse ostalo kar si nadrekal je pač tvoj poizkus, nisem ziher česa, ker si nesposoben za normalno komunikacijo.
Tebi je lahko, si za Janšo in to je to, no brainer.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba

B81

22. jul 2007
36.094
9.987
113
Požar je novinar? O tem bi se dal debatirat, ker novinar naj bi poročal 100% resnico, on ni niti blizu temu? Vse ostalo kar si nadrekal je pač tvoj poizkus, nisem ziher česa, ker si nesposoben za normalno komunikacijo.
Tebi je lahko, si za Janšo in to je to, no brainer.
Hmm...prav toliko je novinar, kot "nasi" novinarji. Ce dobi novinar napacen info, je to pac zajeb, napaka, ki se itak hitro odkrije ali popravi...ce pa skozi zelo berljive clanke zavestno siri neko propagando, pa niti ni vec pravi novinar (mladina, Nova).

Za janso pa bom menda prvic 2026, ker ga do zdaj se nisem obkrozil.

Ostalo pa vzami kak hoces...pac 24/7 si hud in slabe volje in nic ti ne pase.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba