Planet Golob

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.432
2.877
113
Čaki mal mojster, še tri sekunde nazaj si trdil da promoviram enoumje, zdaj pa me kar sam pozivaš naj to počnem? Kaj zdaj?
Boš našel link, mojega ali kateregakoli, ki širi resnico drugačno od enoumja z bizarnih in obskurnih strankarskih trobil in gnojišč s katerim dnevno gnojite alter?
Se mi je zdelo da ne. Vosu.
A ko bereš recimo Cirmana ali pa pogledaš zgolj naslovnico mladine si tudi s klorom izpiraš oči, da vidiš večjo širino? Je pa sicer precej očitno, da te motijo novice, ki niso iz "pravih" medijev, glede na to, da je alter "gnojen" z njimi.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.432
2.877
113
Sam brez težav preberem skoraj vse medije, še Cirmana včasih, čeprav je precej očitno, da je marsikateri članek spisan precej po meri (saj veš, trobila pa to). Edino pri mladini se niti ne trudim več, ker se že pri naslovnici vidi, da so tam zgolj za to, da širijo "enoumje". Na podlagi tega pa si potem skušam ustvariti širšo sliko. Ne vem pa, kako to počnete nekateri, ki pač berete samo novice iz "nestrankarskih" trobil in kateri medij v Sloveniji to sploh še je, glede na to, da so vodilni v praktično vseh tako ali drugače povezani s politiko.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.511
5.974
113
blizu močvirne prestolnice
Ma take kot so rumenko al pa Kalbo ne zanima tudi druga plat. So lepo tiho ali pa druge ponižujejo ter jih zmerjajo. Ampak itak je znano da tile levaki trpijo, ker vidijo, kakšen nesposoben kader imajo. Še pri tej kosovi so tiho. Al pa pri vrečkovi.
Ampak vsakemu svoje. Res pa, da nasproti levice ne vidim kaj boljšega. V glavnem vse je izrojeno sranje in to izključno zato, ker nismo imeli lustracije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

B81

22. jul 2007
36.094
9.990
113
Gradimo "montažne" mostove...

Tole Dr. Robert Golob si pa v meglo brcnu. Polovico mostov kar jih je postavljenih je izposojenih MONTAŽNIH in ne zgrajenih. To je pa velikanska razliga. Za nekoga,ki je Dr. bi moral to razlociti.
Nevem v čem vam je fora plačevati najemnino za montažni most,ne delajo se pa niti predpriprave za betonskega. Pa je več kot leto naokoli (Domžale,Dol pri Lj,Stranje.....pa še bi lahko našteval). Dejansko če potegnemo črto,niste 1% dela opravili. Pasje ute kaj šele hiše niti 1 niste postavili. Nevem če bi se na vašem mestu hvalil.
Seveda slikat k hiši,h kateri ni bilo prispevanega ni 0.00001€ državnega denarje se pa greste hitr slikat. Še dobr da nisem volil GS,ker bi vas nekam steru,zaradi zavajanja in obljub.
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
899
389
63
Sam brez težav preberem skoraj vse medije, še Cirmana včasih, čeprav je precej očitno, da je marsikateri članek spisan precej po meri (saj veš, trobila pa to). Edino pri mladini se niti ne trudim več, ker se že pri naslovnici vidi, da so tam zgolj za to, da širijo "enoumje". Na podlagi tega pa si potem skušam ustvariti širšo sliko.

škoda časa, vsakemu ki ima pet pik v glavi je jasno, da je ta vlada največji fiasko v zgodovini SLO in pv največji blefer do sedaj.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.432
2.877
113
Je pa vseeno dobro vprašanje, kako so nasi predhodniki lahko toliko zgradili, sedaj pa v enem letu verjetno niti papirjev za nov.most ne moreš dobiti, kaj šele, da bi kaj naredil. Zbirokratiziranost ali pomanjkanje gradbincev?
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.002
3.773
113
A ko bereš recimo Cirmana ali pa pogledaš zgolj naslovnico mladine si tudi s klorom izpiraš oči, da vidiš večjo širino? Je pa sicer precej očitno, da te motijo novice, ki niso iz "pravih" medijev, glede na to, da je alter "gnojen" z njimi.
Še tretjič, najdi en sam link. Enega. Ja, alter je posran izključno z linki na eno greznico, v luft pa skačeš ker sam prispevaš k temu.
O širini boš kaj več povedal v temi o ozempicu.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.440
-120
113
Je pa vseeno dobro vprašanje, kako so nasi predhodniki lahko toliko zgradili, sedaj pa v enem letu verjetno niti papirjev za nov.most ne moreš dobiti, kaj šele, da bi kaj naredil. Zbirokratiziranost ali pomanjkanje gradbincev?

... in pomanjkanje denarja.

ce premicni most funkcionira, naj stoji, je kaj drugega bolj pomembno, pa se tam se nic dost ne premakne.

ceprav sem slisal, da so ze podelili precej lepe vsote, sicer ne ravno enakovredno glede na skodo, ampak folk je sprejel.
 
  • Haha
Reactions: koliko

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.432
2.877
113
jello

Mislim, da se nisva razumela. Tebe precej očitno moti, da se na alterju pojavljajo linki na vsebine, o katerih "odobreni" mediji ne poročajo, zato pizdiš tukaj, ker sem ti napisal, da pač tudi sam prispevaj linke, zaradi mene lahko tudi o vrhunskem delu vlade, da si ne boš rabil izpirati oči s klorom. Več kot očitno je, da je kritično novinarstvo mrtvo. Recimo zgolj kot primer: je kdo od "odobrenih" medijev že povprašal Marto zakaj je naredila obrat za 180 stopinj in še salto zraven, ko se je ponudila službica v bruslju?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.440
-120
113
jello

Mislim, da se nisva razumela. Tebe precej očitno moti, da se na alterju pojavljajo linki na vsebine, o katerih "odobreni" mediji ne poročajo, zato pizdiš tukaj, ker sem ti napisal, da pač tudi sam prispevaj linke, zaradi mene lahko tudi o vrhunskem delu vlade, da si ne boš rabil izpirati oči s klorom. Več kot očitno je, da je kritično novinarstvo mrtvo. Recimo zgolj kot primer: je kdo od "odobrenih" medijev že povprašal Marto zakaj je naredila obrat za 180 stopinj in še salto zraven, ko se je ponudila službica v bruslju?

zakaj rabis novinarja za tako enostavno vprasanje, odgovor pa vsi poznamo?
 

B81

22. jul 2007
36.094
9.990
113
zakaj rabis novinarja za tako enostavno vprasanje, odgovor pa vsi poznamo?
Zato, da doticni clovek uvidi, da novinarji in ljudje vemo, da je navadni blefer in da je na lovu za denarjem.
Sicer pa je cela stala glede komisije farsa.
Niti se ne ve vnaprej, kak resor dobi clovek, osnovnih potrebnih kompetenc ni nikjer dolocenih, v bistvu pride nekdo in ga tja postavijo, ker je bil prej mogoce minister, katerega delo je dolocil PM, opravili pa so ga sekretarji.
Sestra od strica je potem teta?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.440
-120
113
Zato, da doticni clovek uvidi, da novinarji in ljudje vemo, da je navadni blefer in da je na lovu za denarjem.
Sicer pa je cela stala glede komisije farsa.
Niti se ne ve vnaprej, kak resor dobi clovek, osnovnih potrebnih kompetenc ni nikjer dolocenih, v bistvu pride nekdo in ga tja postavijo, ker je bil prej mogoce minister, katerega delo je dolocil PM, opravili pa so ga sekretarji.
Sestra od strica je potem teta?

tudi ona seveda tudi ve, zakaj gre tja - pa tudi če jo kdo vpraša, a misliš, da bo odgovorila "Ja, valda grem v Bruselj - kdo ne bi šel! Za teh par leti svalkanja si bom lahko kupila novo stanovanje. Sicer mi ne gre slabo, ampak malo viška itak ne škodi."

Za resor se nič ne ve, ker se ne rabi vedeti. Kjerkoli bo, se ve, da bo lutka in dvigovala roko v skladu z navodili.


A sekretarji delajo namesto ministrov?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.432
2.877
113
... in pomanjkanje denarja.

ce premicni most funkcionira, naj stoji, je kaj drugega bolj pomembno, pa se tam se nic dost ne premakne.

ceprav sem slisal, da so ze podelili precej lepe vsote, sicer ne ravno enakovredno glede na skodo, ampak folk je sprejel.
Denar že je, če je sila ampak žal so opolnomočenja nekaterih institucij in neracionalni nakupi ter dodatki za povečan obseg dela na prednostnih listah. Je pa svojevrsten kriminal, da si 20 let nazaj hišo spravil pod streho za enak denar, kot te danes stanejo samo papirji, pa sploh še lopate nisi kupil. Za kar pa je spet kriva država, ki je napisala take zakone, ker kljub vsem takim in drugačnim papirjem tudi nove hiše očitno lahko odnese voda, torej so papirji, ko ti hišo odnese voda ali plaz vredni ravno toliko, da lahko z njimi nekaj časa kuriš, da te ne zebe, ker jih je pač precej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

jello

Guru
22. sep 2008
10.002
3.773
113
jello

Mislim, da se nisva razumela. Tebe precej očitno moti, da se na alterju pojavljajo linki na vsebine, o katerih "odobreni" mediji ne poročajo, zato pizdiš tukaj, ker sem ti napisal, da pač tudi sam prispevaj linke, zaradi mene lahko tudi o vrhunskem delu vlade, da si ne boš rabil izpirati oči s klorom. Več kot očitno je, da je kritično novinarstvo mrtvo. Recimo zgolj kot primer: je kdo od "odobrenih" medijev že povprašal Marto zakaj je naredila obrat za 180 stopinj in še salto zraven, ko se je ponudila službica v bruslju?
Tvoja reakcija na kritiko, da vsak dan poserjete alter je bila da širim enoumje in naj ga poserjem še sam. Za okrasek na kravjeku pa drugi sralec doda litanije o golobu in da ni drugega za limat, ker je resnica samo ena. Kot dokaz da ne gre za enoumje. Razumi kdor more.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.654
6.037
113
AMD odpira poslovalnico v ljubljani:

 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.279
9.325
113
Ma take kot so rumenko al pa Kalbo ne zanima tudi druga plat. So lepo tiho ali pa druge ponižujejo ter jih zmerjajo. Ampak itak je znano da tile levaki trpijo, ker vidijo, kakšen nesposoben kader imajo. Še pri tej kosovi so tiho. Al pa pri vrečkovi.
Ampak vsakemu svoje. Res pa, da nasproti levice ne vidim kaj boljšega. V glavnem vse je izrojeno sranje in to izključno zato, ker nismo imeli lustracije.
Posluš ti farški podrepnk. Ko boš nehal sejat sovraštvo vsenaokrog bo mogoče s tabo možna debata, do takrat pa od mene ne dobiš drugega kot to, da si pač farški podrepnik. Pa da se razumeva, to s tvojo vero nima nič, težko razumet, vem. Če bi dal dol sovražne plašnice bi mogoče ugotovil, da imava kar se družine tiče zlo podobne vrednote, poizkusi, mogoče ima podobne vrednote tud sosed, ki je bosanc.

Zadnji stavek je pa seveda glavni problem tega kar imamo. Sicer bi ti teli naši "iberdesni" ploskal, sam žal ne vedo, da bi tudi po tvoje mogu poleg vseh, ki jih oni vidijo v tem, v lustrtaciji prvi letet ravno Janez s pol njegovih podrepnikov.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.432
2.877
113
Tvoja reakcija na kritiko, da vsak dan poserjete alter je bila da širim enoumje in naj ga poserjem še sam. Za okrasek na kravjeku pa drugi sralec doda litanije o golobu in da ni drugega za limat, ker je resnica samo ena. Kot dokaz da ne gre za enoumje. Razumi kdor more.
A ne bo, če boš sam kaj dodal to smatrano kot dvoumje?

Oprosti, ker debatiramo o stvareh, ki tebi niso všeč, vsem nam je izjemno žal za to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Kamele0N