Planet Golob

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.137
9.219
113
Sedaj si napisal laž. Glej ko boš tam skoraj da na parah, da ne prosiš,da k tebi pride gospod.
Jest grem po vaših zakonih direkt v pekel že od rojstva tko da ni za bat. Tud kakega gospoda ne bom želel, samo čisto vest bom rabil, tega ti pa noben gospod ne da.
In jaz ne lažem, kvečjemu lažeš ti sam sebi, da te bo gospod odrešil od vsega sovraštva, ki ga mečeš okoli sebe.
 
  • Haha
Reactions: B81

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.338
-1.383
63
Kera drama. Pa samo na morsko hrano sta šla. Kaj bi šele blo, če bi si nutrijo izpod peke privoščla.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.338
-1.383
63
Hno, ja... Po tisti tvoji slikici nobena izmed oblik vegeterjanstva ne je ribic...
Tole je wiki:
V sodobni družbi obstajajo številne oblike delnega vegetarijanstva, ki poleg sonaravno pridelane hrane rastlinskega izvora uživajo tudi mlečne izdelke, jajca, ribe, perutnino in občasno tudi drugo meso.[5] Nekatere oblike dovoljujejo uživanje mesa v manjših količinah (dieta, ki dovoljuje tudi uživanje morskih živali, in sadežev ter dieta, ki dovoljuje meso le ob posebnih priložnostih). Vendar je vegetarijanska zveza zavzela stališče, da v takšnih oblikah prehranjevanja ne gre za vegetarijanstvo, saj so ribe in ptiči živali in ne rastline.

Omega3 pa te malenkosti.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.186
5.999
113
Se dela to? Pasteto vem, da se dela. Probala. Ni po mojem okusu sicer...

A tudi delne vegeterjance imamo? To sem pa jaz danes. Ko so mi ves meso pojedli in so mi pustili kruh, sir pa lešnike... Pa jutri dopoldne bom tud :jok:
 
  • Haha
Reactions: aljoman

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.245
3.544
113
36,9% od 107% vprašanih pravi, da vlada in rtv delata dobro.

GVXNZHJWwAAV5en
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.844
2.149
113
A to da sta jedla škampe se ti zdi njuna največja neumnost, ki je zasenčila vse druge...uau...si pa prizanesljiv.
okol te prehrane sta oba zelo jasno izrazila svoja stališča in ta so izjemno jasno preferirala vegansko/vegetarijansko
tole je njena izjava citiram:
“Ali dajemo prednost interesom lastne vrste proti tistim pripadnikom drugih vrst? Ravno to je namreč tisto, kar smo belopolti nekoč počeli temnopoltim, nacisti judom, moški ženskam in kar danes ljudje počnemo živalim, kljub temu da je zahvaljujoč prehranski industriji in drugim industrijam popolnoma preprosto živeti brez živalskih produktov,”

in potem se baše s škampi... s ti to ne zdi vsaj malo problematično, celo posvetovalno telo strateški svet sta oblikovala tako, da je lajal v pravo smer in potem žreta škampe...