Planet Golob

jello

Guru
22. sep 2008
9.822
3.685
113
Se mora še odločit a lidl/hofer/baubau poganjajo gospodarstvo gor ali kmetijstvo dol po bregu ali obratno.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.246
2.629
113
Z vsem se strinjam. Tudi covid dodatku za gozdarja, ker je štemplal dreve v gozdu.
Zakaj Janezek, ker je doktor zadolževanja. Od njega se vsi učijo.

To da tvoja logika ne drži, si dokazal že v marsikaterem prispevku, tako da meni ne polagat v usta, podporo brezobzirnemu zapravljanju.

Za stabilno gospodarstvo je pa vsem prav malo mar.
Visoke plače v JS vs. realni sektor? Se ne strinjam.
Kelnar pri nas na avstrijski meji ščije učitelja v OŠ. Mogoče je pri tebi na CRO meji kaj drugače.
Ne vem, ali so bili ti dodatki zasluženi ali ne, so pa vsekakor nekje na istem nivoju, kot so razpisi za opolnomočenje NVOjev v modernih časih. Miljoni EUR letijo skozi vrata, vidne dodane vrednosti ravno tako ni nikjer, tako, da me ne rabiš ravno učliti o zdržljivi logiki. Smo videli zadosti primerov metanja denarja v luft v zadnjih dveh letih in upam, da jih ne rabim naštevati. Res neverjetno, da ima na avstrijski meji večjo plačo, kdo bi si mislil. A poleti tudi dobi dva meseca fraj, da se pripravlja na delo v septembru? Mislim, kakšne primerjave.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.246
2.629
113
Čakaj malo, ne more lunatik, v tej vročini hitro procesirat
Tebi se žal niti sanja ne, kaj je vročina. Lepo z ritko na hladnem ostale, ki morajo delati v vročini označuješ za lunatike.

Jaz bi sicer ta zakon naredil bolj enakopraven. Kolikor mi je znano, je bil nek zakon, da lahko prenehaš delati, če je na delovnem mestu več kot 28 stopinj. Dajmo to enakopravno na vse delavce in od junija do septembra enostavno zaprimo vsa gradbišča na prostem. Kot tudi prepovemo delo smetarjem in ostalim.
 
  • Haha
Reactions: jest5

jello

Guru
22. sep 2008
9.822
3.685
113
Super, potem pa še naprej Hofer v vsako vas, da bojo ljudje imeli službe in si lahko več privoščili. #logika
Ne vem, ti se boš moral odločit. Še dva posta nazaj si jamral o birokratskih ovirah, ki ubogemu tujemu kapitalu preprečujejo da se samouresniči in ga preko slovenskih turbo vic odnese v sama kapitalistična nebesa.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.982
2.356
113
Pomurje
Tebi se žal niti sanja ne, kaj je vročina. Lepo z ritko na hladnem ostale, ki morajo delati v vročini označuješ za lunatike.

Jaz bi sicer ta zakon naredil bolj enakopraven. Kolikor mi je znano, je bil nek zakon, da lahko prenehaš delati, če je na delovnem mestu več kot 28 stopinj. Dajmo to enakopravno na vse delavce in od junija do septembra enostavno zaprimo vsa gradbišča na prostem. Kot tudi prepovemo delo smetarjem in ostalim.
Kaj se vžigaš? Lunatik je Mesec, če sem prav razumel soforumaše.

Ti imaš tudi linijo vedeževanja, kot Blaž? Veš kaj mislim in kaj delam. Vsa čast.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.246
2.629
113
Ne vem, ti se boš moral odločit. Še dva posta nazaj si jamral o birokratskih ovirah, ki ubogemu tujemu kapitalu preprečujejo da se samouresniči in ga preko slovenskih turbo vic odnese v sama kapitalistična nebesa.
Kaj bi se jaz odločal? A sem jaz na vladi in sprejemam ukrepe, ki odganjajo investitorje in grenijo življenje državljanom ali je kdo drug?
 
  • Haha
Reactions: jest5 in jonny77

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.982
2.356
113
Pomurje
Tebi se žal niti sanja ne, kaj je vročina. Lepo z ritko na hladnem ostale, ki morajo delati v vročini označuješ za lunatike.

Jaz bi sicer ta zakon naredil bolj enakopraven. Kolikor mi je znano, je bil nek zakon, da lahko prenehaš delati, če je na delovnem mestu več kot 28 stopinj. Dajmo to enakopravno na vse delavce in od junija do septembra enostavno zaprimo vsa gradbišča na prostem. Kot tudi prepovemo delo smetarjem in ostalim.
Pa kelnarcam strežbo na odprti terasi. Vsi domov pod klimo, dokler še elektriko lahko plačaš
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.246
2.629
113
Kaj se vžigaš? Lunatik je Mesec, če sem prav razumel soforumaše.

Ti imaš tudi linijo vedeževanja, kot Blaž? Veš kaj mislim in kaj delam. Vsa čast.
Pol pa napiši mesec. Imam, v prostem času šlogam iz kavnih skodelic, potem, ko jih parkrat prevržem po mizi. Prihodnost izgleda zmešana, sploh, ko jo kreira nekdo, ki nima 1 ure delovne dobe v realnem sektorju, kaj šele na kakšnem gradbišču. To bo še koga infarkt, ko bo iz 50 na soncu stopil v klimatiziran prostor na 25 in se napil mrzle vode.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

jello

Guru
22. sep 2008
9.822
3.685
113
Kaj bi se jaz odločal? A sem jaz na vladi in sprejemam ukrepe, ki odganjajo investitorje in grenijo življenje državljanom ali je kdo drug?
Jaz pa te sprašujem kakšno odganjanje investitorjev je to če je (kot se strinjaš tudi sam) lažje na krompirjevi njivi postavit še osmi hofer kot na travniku dvignit kozolec za dve lati.