Planet Golob

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.587
10.196
113
kod Džej-Zija
V boju za slovenščino tipkarska napaka tu in tam uleti (ne vleti - mimogrede, oboje izhaja iz prekmurščine), striktna uporaba vdariti pa je ena od pogostih napak, ki jo delajo Slovenci. Moj profesor slovenščine je zaradi tega pogosto udaril po mizi, da bi poudaril pravilno rabo.

Ker konec koncev je slovenščina tisto, kar nas ločuje od ostalih južnoslovanskih narodov, ki imajo svoje posebnosti, katere pa nekatere tule zelo motijo. Torej, če vas motijo ć-ji, L-jim, naj vas moti tudi neustrezna raba slovenskega jezika.

A propo coca coli - Cocta je tisto kar je Zelinka izumil za Slovin.

Balkanske narodne pa pri meni pašejo v isto kategorji kot naše. Narodna muzika mi ne paše. Kubanska morda, balkanske definitivno ne.
Še malo dlakocepimo: CocKta.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.986
75
113
Zlatko ni del kulture niti ne slovenske. Zgrešil si point. SLOVENSKE!!!!Get it?

seveda je. komade izvaja v slovenscini, govori o lj in zivljenskih zadevah. seveda je tudi to del nase kulture.

kot je zlatko, ali chale sale, ali murko ali avsenik ali sidharta ali vili resnik, itn v nedogled.

vsi na nasi sceni so del nase kulture. lahko se *******.s zaradi nacionalnosti kolikor ti pase, ampak tko pac je.

kdo si ti, da bos dolocal kdo je del kulture in kdo ne?
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.860
535
113
No potem je tudi to neka nova kultura.

"Popoldne brcamo Žigo – žogo" in "Pošlji gole fotke – fotke golov". To sta dva izmed sloganov kampanje 'Premisli, nato stisni'

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.986
75
113
No potem je tudi to neka nova kultura.

"Popoldne brcamo Žigo – žogo" in "Pošlji gole fotke – fotke golov". To sta dva izmed sloganov kampanje 'Premisli, nato stisni'


reklamni slogani pa pac ne spadajo v isti predal, kljub temu da bi le rad bil duhovit.
 
Zlatko ni del kulture niti ne slovenske. Zgrešil si point. SLOVENSKE!!!!Get it?
nisi razumel pointa..ferdo je napisal da ni samo harmonika kultura, predvsem pa da nekak ni naša, zato sem navedel zlatka ki je pač uvozen in žal ali pa tud ne del kulturne scene, tako kot tist jošk, pa zastava pa recimo čevapi za prvi november na žalah

to kar je tebi kultura njemu ni, in obratno ali pa naprej, enemu je zlatko top, enemu pač....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.073
9.734
113
Od takrat ko so ukinili oddaje, ki povdarjajo narodnozabavno slovensko kulturo, so pri meni opleli. In ravno to se je začelo z prihodom golobnjaka. Mogoče še kake Ambiente pogledamo ali Na lepše, tukaj pa se konča. Mogoče še kdaj Ugriznimo znanost, ampak tisto iz mogoče drugega razloga.
O val 202 pa sploh nebi. To je hujše kot bi poslušal program Kim Una. Čisti kokunajzarji za vsako besedo.
ja, so kiksi, sploh ko pride ono zag golob, ki je skregan s celim svetom.
ni ideale, dalec od tega. neke alternative pa tudi ne.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.188
5.327
113
seveda je. komade izvaja v slovenscini, govori o lj in zivljenskih zadevah. seveda je tudi to del nase kulture.

kot je zlatko, ali chale sale, ali murko ali avsenik ali sidharta ali vili resnik, itn v nedogled.

vsi na nasi sceni so del nase kulture. lahko se *******.s zaradi nacionalnosti kolikor ti pase, ampak tko pac je.

kdo si ti, da bos dolocal kdo je del kulture in kdo ne?
Kdo si pa ti? Nastaviš rit vsakmu ki pride mimo. Jaz nisem tak, in trdno stojim za tem. Zlatko je kreten in s kulturo nima ene same male veze!!!!. Če pa ti ne ločiš kulture od kvazi reperske provokatorsko čefurakw umetnosti pa tvoj problem, in problem še nekaterih tukaj.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.188
5.327
113
Poglej priponko 88462
Poglej priponko 88463
Poglej priponko 88464
Poglej priponko 88465
Poglej priponko 88466
Pa ti je Vdarilo v glavo, da prav se piše Vdariti ne Udariti (ni se mi ljubilo iskati/citirati vseh, ker da, še so :).

Bistvo - je ležanje na plaži z možgani na off in čiwawo na straži, pojejo eni, brez harmonike. (pa w imajo v imenu, to grdo neslovensko črko)
Daj še naprej išči "vejice". Bistva tako nikoli ne boš razumel. V redu?
Veš kaj mi je danes?VVVVVVVDARILO ME JE SONCE NA PLAŽI!
 
  • Haha
Reactions: jest5

B81

22. jul 2007
35.189
9.427
113
Jaz še vedno ne plačujem RTV prispevka. Tako je že dvajset let. Kako mi uspe, da me ne najdejo, nimam pojma. TV sprejemnika nimam in ga nikoli nisem imel.

1720147559484.png
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.258
5.579
113

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.986
75
113
Kdo si pa ti? Nastaviš rit vsakmu ki pride mimo. Jaz nisem tak, in trdno stojim za tem. Zlatko je kreten in s kulturo nima ene same male veze!!!!. Če pa ti ne ločiš kulture od kvazi reperske provokatorsko čefurakw umetnosti pa tvoj problem, in problem še nekaterih tukaj.

ok, ti si itak car, in vzor vsem ostalim slovencem, ker edina prava je tvoja.

kaj je tebi zlatko, je cisto vseeno. to je le tvoje mnenje, ki na sreco, ne vpliva na nic.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
909
-187
43
ok, ti si itak car, in vzor vsem ostalim slovencem, ker edina prava je tvoja.

kaj je tebi zlatko, je cisto vseeno. to je le tvoje mnenje, ki na sreco, ne vpliva na nic.
Tvoj Zlatko je ćefur in ni del slovenske kulture. Je del vaše ćefurske kulture. In ja, ne drži se naših zakonov in predpisov in sisa naš denar. Tipićno ćefursko. M'senkur, ne bit kot ćefur.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.986
75
113
Tvoj Zlatko je ćefur in ni del slovenske kulture. Je del vaše ćefurske kulture. In ja, ne drži se naših zakonov in predpisov in sisa naš denar. Tipićno ćefursko. M'senkur, ne bit kot ćefur.

boli me q za zlatkota.

gre za vas glup nacin razmisljanja in namisljena pravica do nekega dolocanja kaj je prav in kaj ne.

pa rime ti glih ne grejo... dej se raje cesa drugega loti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.985
9.182
113
seveda je. komade izvaja v slovenscini, govori o lj in zivljenskih zadevah. seveda je tudi to del nase kulture.

kot je zlatko, ali chale sale, ali murko ali avsenik ali sidharta ali vili resnik, itn v nedogled.

vsi na nasi sceni so del nase kulture. lahko se *******.s zaradi nacionalnosti kolikor ti pase, ampak tko pac je.

kdo si ti, da bos dolocal kdo je del kulture in kdo ne?
On je D daco z Maribora, piše na gsm in slovnica mu ne gre, ampak govori pa od kulture.