Planet Golob

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
891
-185
43
ce je pa tako, potem pa slovenija sploh ni v takem dreku, kot se stalno jambra. me veseli.

laptope potem lahko donirajo solam, pa naj jih tam razdelijo mulcem. bojo ze sami tist os in av dal gor, tok so pa ze racunalnisko pismeni.
Se pravi, delamo z denarjem kot svinja z mehom. Tipično za tiste, ki ga ne rabijo zaslužit ampak si ga vzamejo.
 

B81

22. jul 2007
34.961
9.253
113
Se pravi, delamo z denarjem kot svinja z mehom. Tipično za tiste, ki ga ne rabijo zaslužit ampak si ga vzamejo.
Ne razumes, ta glavni ne vedo, kako je vstat ob 5 ali 6 in it na vlak ali avtobus ali pac nekak v skuzbo do 2 ali 3 in imas 30 dni dopusta in to je to..placa regres in bozicnica, ce je sreca...tile ne vedo, kako je to, ker je njihova sluzba vsakodnevni sportni dan z mogoce 2 urama razmisljanja, ostalo pa po zelji.

Potem je jasno, da ne cutijo nobene odgovornosti do drzavnega dnarja.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.902
37
113
Se pravi, delamo z denarjem kot svinja z mehom. Tipično za tiste, ki ga ne rabijo zaslužit ampak si ga vzamejo.

bla bla bla...

mene bolj bolijo milijoni, ki izginejo, pa nič ne pustijo za sabo... Tuki so vsaj ostal laptopi, ki jih komot potalajo in bojo vsi zadovoljni (kar je itak njihov namen). Pri pokradenih milijonih pa le ti končajo v žepih, in noben nima nič od tega.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.902
37
113
Se pravi, delamo z denarjem kot svinja z mehom. Tipično za tiste, ki ga ne rabijo zaslužit ampak si ga vzamejo.

še dobro, da imamo desničarje v državi, da vejo, kako se dela in kako se zasluži denar. Vsi so ultra pametni za vse, nadsposobni, naduspešni in strokovnjaki na vseh področjih. Vsi ostali so itak delomrzneži, lenuhi in nesposobneži, ki jih dejansko živijo desničarji.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.304
1.959
113
bla bla bla...

mene bolj bolijo milijoni, ki izginejo, pa nič ne pustijo za sabo... Tuki so vsaj ostal laptopi, ki jih komot potalajo in bojo vsi zadovoljni (kar je itak njihov namen). Pri pokradenih milijonih pa le ti končajo v žepih, in noben nima nič od tega.
Saj tukaj je bil točno tak namen, fiktiven posel. Samo so jih spet dobili in sedaj so očitno od nekje sproducirali te računalnike. Močno dvomim da je dejansko vseh 13000 nekje na kupu.
Prazne škatle?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Holobist

B81

22. jul 2007
34.961
9.253
113
še dobro, da imamo desničarje v državi, da vejo, kako se dela in kako se zasluži denar. Vsi so ultra pametni za vse, nadsposobni, naduspešni in strokovnjaki na vseh področjih. Vsi ostali so itak delomrzneži, lenuhi in nesposobneži, ki jih dejansko živijo desničarji.
Ja, tak nekak si v zadnji povedi lepo oznacil trenutne vladajoce.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.304
1.959
113
še dobro, da imamo desničarje v državi, da vejo, kako se dela in kako se zasluži denar. Vsi so ultra pametni za vse, nadsposobni, naduspešni in strokovnjaki na vseh področjih. Vsi ostali so itak delomrzneži, lenuhi in nesposobneži, ki jih dejansko živijo desničarji.
No še je upanje zate, mogoče boš enkrat dojel v trdo bučo.

Pa ne posplošuj in ne piši desničarjev - napiši normalno razmišljujoče delovne ljudi
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.384
2.468
113
še v SLO - ampak komaj
Saj tukaj je bil točno tak namen, fiktiven posel. Samo so jih spet dobili in sedaj so očitno od nekje sproducirali te računalnike. Močno dvomim da je dejansko vseh 13000 nekje na kupu.
Prazne škatle?
Upajmo, da je res tako - a vete koliko stane skladiščenje toliko in tako vrednega blaga!!

Vprašanje če Duhova ve, ozr. kako bo zagovarjala te stroške.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
34.961
9.253
113
mehanjizem deljuje

1716570825259.png