Planet Golob

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
Delovni dan rezervnega policista ima koliko ur? Kakšna spakedravščina od twita.

Pomožni policist naloge Policije praviloma opravlja na območju matične enote, lahko pa tudi na območju celotne države. Policija namreč lahko pomožnega policista med trajanjem pogodbe o prostovoljni službi v pomožni policiji napoti na opravljanje nalog Policije na območju celotne Republike Slovenije.

Delo je razporejeno z razporedom dela, praviloma v osem ali večurnem delavniku, vse dni v tednu, lahko tudi ponoči, ob vikendih in praznikih.

Vir: Policija.si
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-216
113
Ma jaz sem prefarban "komunist" od jam dalje, kaj bi zdaj?

Hotel sem rect, da ce filma ne smes/noces niti pogledat, ne mores bit kredibilen sogovornik v tej nasi rdecobeli veselici, ker ne vidis nic od alenke naprej...ko turbobič.

Sam spremljam vse, tudi marcela. Kako pa si naj ustvaris pluralno mnenje, ce gledas samo svoje?
No, to.

Btw, Igor Omerza pravi, da je kosovka bla dejansko informatorka, tomasic ji govori laznivka, da bi sla na sodisce :evil:

debata je slo o jj v partiji in sprenevadnje desnicarjev, da jansa pa ni bil komunist, da je bil tam le zaradi "ritoliznistva". to je vso bistvo mojih zapisov teh 2 dneh. za ta dejstva ne rabis rtv, dela, demokracije, nore24, siola ali planeta ali pa gledat filma o depali vasi.

ce pa ti mislis, da je afera depala vas povezana z njegovo spreobrnitvijo,
(ceprav se je dogajala po osamosvojitvi) sem pa vedno odprt za nova spoznanja dejstev.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.818
10.499
113
kod Džej-Zija
Tole je spet nakuhal v svoji glavi, ideje mu letijo, pravi Jules Verne je. Kar se realizacije tiče, pa … Verjetno tudi podmornice že razvijamo, pa tretji blok NEKa planiramo. Nekje med reševanjem sudokuja na sekretu zjutraj pred sejo vlade.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in BuDi

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.818
10.499
113
kod Džej-Zija
Trdi precej več. Da razvijamo napreden “ekosistem”, kjer bomo s pomočjo ogromne računske moči in AI napovedovali naslednje poplave in iskali vodo povsod po svetu. Bo kar držalo, da ne samo blefira, ampak laže kot pes teče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
debata je slo o jj v partiji in sprenevadnje desnicarjev, da jansa pa ni bil komunist, da je bil tam le zaradi "ritoliznistva". to je vso bistvo mojih zapisov teh 2 dneh. za ta dejstva ne rabis rtv, dela, demokracije, nore24, siola ali planeta ali pa gledat filma o depali vasi.

ce pa ti mislis, da je afera depala vas povezana z njegovo spreobrnitvijo,
(ceprav se je dogajala po osamosvojitvi) sem pa vedno odprt za nova spoznanja dejstev.
kdo tu pa je rekel, da janša ni bil komunist?

lahko daš tisto dol in pogledaš na svet malce širše?
 
  • Haha
Reactions: jonny77

koliko

Guru
21. avg 2007
4.333
2.313
113
SV SLO
debata je slo o jj v partiji in sprenevadnje desnicarjev, da jansa pa ni bil komunist, da je bil tam le zaradi "ritoliznistva". to je vso bistvo mojih zapisov teh 2 dneh. za ta dejstva ne rabis rtv, dela, demokracije, nore24, siola ali planeta ali pa gledat filma o depali vasi.

ce pa ti mislis, da je afera depala vas povezana z njegovo spreobrnitvijo,
(ceprav se je dogajala po osamosvojitvi) sem pa vedno odprt za nova spoznanja dejstev.
DAJ pridi enkrat na realna tla za zmeraj. BIL je je bistvo. Bolje BIL je kot pa JE. V sedemdesetih in osemdesetih in prej še v petdesetih in šestdesetih letih prejšnjega stoletja so bili večinoma vsi komunisti. Tisti, ki nismo bili smo trpeli ali pa so bežali v tujino.... Veliko stvari je bilo za običajneže prepovedano zato, da so lahko tisti pri vrhu imeli privilegije. To se prenaša v današnji čas. In ti si en tak briljanten primer tega. Vajen si lagodnega življenja s podporo levakov in ko kdo kaj reče proti temu gnusnemu sistemu skočiš in je takoj kriv JJ.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.589
-216
113
Toliko drugih stvari imamo a vi se ukvarjate a je Janša bil ali ni bil komunist :)

hahaha, je res, sam vpliva imamo pa toliko kot na to, kaj je bil jj. pac debata.

me res pogreje, ko nekdo napise, da je bil v partiji le zato, ker si pac tam moral biti. to ni res.

dvig dohodnine? soglasje z sindikati JS dosezeno? neki se dogaja ocitno.