Planet Golob

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.018
3.910
113
no, ta je bila res faljena, ker sem pač spregledal tisti X, ki je bil objavljen že včeraj.

vemo pa, kaj je mahnič mislil med vrsticami, ko je to rekel, in je očitno imel prav.
Saj so včeraj zvečer že na planetu pokazali njegovo cifro.
Pač operativec Knovsa ki se je zamaskiral v svobodo.
Aka šef Kosovi ko sta bila še mlada.

Upam da jih v Bruslju naterajo..
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.394
15.353
113

Pa dobro kaj je tu sploh za razpravljat.
Če so prišleki, so pač prišleki in mi se naj njim prilagajamo.

Bo pač tisti dan mamica v burki doma kaj skuhala in ne bo samo socialne vlekla.
Pa kam mi to rinemo.
O kakšnih ustavnih pravicah in sistemski rešitvi to sanjajo v državi, kjer je vera ločena od (delovanja) države?
Naj ne sprejmejo/jedo svinjine, ki jim jo ponudijo tisti dan pa je to to.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.395
9.360
113
O kakšnih ustavnih pravicah in sistemski rešitvi to sanjajo v državi, kjer je vera ločena od (delovanja) države?
Naj ne sprejmejo/jedo svinjine, ki jim jo ponudijo tisti dan pa je to to.
Jap, pač jim ni jasno, da tukaj vera nima prostora v delovanju države. Serjejo ga pa tisti, ki jim jedilnike prilagajajo. Sam noben od politikov nima jajc to razložit islamski skupnosti.
Čeprav so brezmesni jedilniki na strogi krščanski post nekaj vsakdanjega, to mene tudi moti, čeprav lažje razumem kot tistole zgoraj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.394
15.353
113
Potolčt v trenutku, če ne dokaže, da je stari pravi udbaš!
Baje je to zdaj ta dokaz?

UDBA_GregorčičMiroslav.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.394
15.353
113
Sam noben od politikov nima jajc to razložit islamski skupnosti.
Povsem razumljivo - nočejo biti označeni za naciste/rasiste/ksenofobe/younameit ter na podlagi logičnega razmišljanja in delovanja odrezani od dela volilcev, če ne še od česa večjega. Spet ena izmed mnogih negativnih posledic woke mentalitete in zraven spadajoče "cancel" kulture, ko se že eni sprašujejo kako le woke mentaliteta negativno vpliva na življenje posameznika, ane turbobitch .

Čeprav so brezmesni jedilniki na strogi krščanski post nekaj vsakdanjega, to mene tudi moti, čeprav lažje razumem kot tistole zgoraj.
+1
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.395
9.360
113
Če se islamski ali pa katerikoli skupnosti razloži, da pri nas v šoli vera nima kaj iskat, vključno pri sestavi jedilnika, za normalnega človeka to nima nikakršne povezave s ksenofobijo, rasizmom in podobno. Naj zadevo lepo sprejmejo, kot jaz sprejmem, da za razred, ki ima 90 procentov tistih, ki se držijo posta, pač tisti dan ne dajo na mizo mesa.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.394
15.353
113
Če se islamski ali pa katerikoli skupnosti razloži, da pri nas v šoli vera nima kaj iskat, vključno pri sestavi jedilnika, za normalnega človeka to nima nikakršne povezave s ksenofobijo, rasizmom in podobno.
Se popolnoma strinjam. Ampak v praksi pa zadeve z muslimani zadnja leta potekajo vse prej kot normalno oz. logično in razumljivo/razumevajoče kar potem postavi pod vprašaj (oz. ti lepo pove) s kakšnimi ljudmi imaš pravzaprav opravka.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.899
2.505
113

Nikjer ne vidim kršitve ustave!
Naj jejo burek, če nočejo malice. Ali pa malico od doma :) Mnogi slovenski sončki jo bodo imeli!

Koncu koncev pa lahko grejo v Waldorfska šolo ali v šola Alojzija Šuštarja. Mogoče privat!
Tam so bolj strpni!
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.333
2.313
113
SV SLO
Ko golobradi pubec, ki v življenju zna samo sedeti za mizo kot šerif in odpirat goflo, pametuje staremu "udbašu" o udbi, v letu 2024!

Potolčt v trenutku, če ne dokaže, da je stari pravi udbaš!
To verjetno na sebe slikaš! Stari nikoli nebi bil raketni znanstvenik, če ga nebi podpirala udba v zameno je dobila pomembne podatke.... . Če bi bila udba še danes bi po moje ti bil prvi v njenih vrstah tak v pisarni, ker okoli tako ali tako ne upaš....
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.333
2.313
113
SV SLO
Ko golobradi pubec, ki v življenju zna samo sedeti za mizo kot šerif in odpirat goflo, pametuje staremu "udbašu" o udbi, v letu 2024!

Potolčt v trenutku, če ne dokaže, da je stari pravi udbaš!
Ko pa tam na seji golobradi pubci na RTVSLO v živi mozeg zajebavajo svetovnega rekorderja v najdaljši pogovorni oddaji na svetu pa je vse lepo in prav.