Planet Golob

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.049
6.863
113
Ko ti en golopizdič soli pamet in se zrežava, se marsikomu spela jermen.
Cisto normalno je govoril, sploh ni nic govoril njemu ali o njem ampak se je stari narcis odlocil da bo omejeval zaslisanje ker pac misli da lahko. In potem sta sla v dialog in mu je mahnic rekel da bo se zanj pogledal….za starega ki je navajen bit nekaj vec je bil pa to visek za zasluznega
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.246
2.418
113
Pomurje
Cisto normalno je govoril, sploh ni nic govoril njemu ali o njem ampak se je stari narcis odlocil da bo omejeval zaslisanje ker pac misli da lahko. In potem sta sla v dialog in mu je mahnic rekel da bo se zanj pogledal….za starega ki je navajen bit nekaj vec je bil pa to visek za zasluznega
V vsakem primeru je stari nekaj več od mahniča.
Stari nam je vsaj udbo dal, mahnič pa prazne besede. Gamad politična
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Holobist in tomi

netko

Guru
25. jul 2007
6.875
2.173
113
Ko ti en golopizdič soli pamet in se zrežava, se marsikomu spela jermen.
Se pravi ko mi kdo soli pamet se mi povsem upraviceno spela jermen in zadeve lastnirocno resim... Babo doma po stengah, unga misicnjaka varnostnika k mi jamra za oosebno pri vstopu in mislim da ga fizicno ne morem se lotim z orozjem saj do tega imam pravico pravijo l.e.f.t.a.r.d.i tukaj gor
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek in Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.899
2.505
113
Naš čovjek!

Marta Kos: “Preden sem postala veleposlanica v Nemčiji in Švici, so me varnostne službe v obeh državah preverile. (…) Če bi kadarkoli škodovala interesom Slovenije, ne bi mogla delati v slovenski vladi ali biti veleposlanica,” je zapisala.

V času vlade Alenke Bratušek je bila leta 2013 imenovana na funkcijo slovenske veleposlanice v Nemčiji. Leta 2016 jo je nemška revija Diplomatisches Magazin izbrala za veleposlanico leta.[2]

p.s. Kurt Waldheim je bil trudi je bil leta 1972-1981 generalni sekretar OZN. Od leta '41 do leta 45 pa nemški oficir na Balkanu zadolžen za poboje civilov. Znal je Srbsko!

President Josip Broz Tito, who had led the Yugoslav Partisans during the war, awarded Waldheim one of the highest Yugoslav orders, not knowing the details of his prior military service.[17]


 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: nacek in aljoman

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.405
2.155
113

Pa dobro kaj je tu sploh za razpravljat.
Če so prišleki, so pač prišleki in mi se naj njim prilagajamo.

Bo pač tisti dan mamica v burki doma kaj skuhala in ne bo samo socialne vlekla.
Pa kam mi to rinemo.
Rinemo točno tja, kamor gredo vsi ostali, ki so si navlekli muslimane v državo.
Zaenkrat opozarjajo, predlagajo..., ko jih bo dovolj bodo zahtevali.... in dobili. Potem pa začnejo vedno bolj ekstremno verzijo islama vsiljevati in na koncu imaš Afganistan
Saj je po celem svetu isti vzorec. Zakaj se čudite?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.049
6.863
113
Se oglašajo tisti, ki ko so v poziciji dalajo iste stvari, kot jih počne trenutna pozicija.

Kdor je mislil da bodo trenutni oblastniki drugačni, se je krepko motil.
Pozicija vladanja tudi iz dobrih ljudi naredi ...
Pa sej ne govoriva o tem. Govoriva o tem da ko gres enkrat v politiko sprejmes da bos poslusal kontra stran tudi ce se ne strinjas z njo. Mahnic ni bil zaljiv, bil je provokativen in delal je to kar njegovi volilci od njega pricakujejo. Stari pa misli da je v nekih drugih casih in da bo ljudi lahko kar utisal
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.728
3.459
113
Se pravi ko mi kdo soli pamet se mi povsem upraviceno spela jermen in zadeve lastnirocno resim... Babo doma po stengah, unga misicnjaka varnostnika k mi jamra za oosebno pri vstopu in mislim da ga fizicno ne morem se lotim z orozjem saj do tega imam pravico pravijo l.e.f.t.a.r.d.i tukaj gor
Ne tko, reakcija, ki bi se je moral Miro sramovati, saj bi kot se spodobi moral unutrašnjeg neprijatelja poslati na prevzgojo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.238
6.457
113
pri taščici
Rinemo točno tja, kamor gredo vsi ostali, ki so si navlekli muslimane v državo.
Zaenkrat opozarjajo, predlagajo..., ko jih bo dovolj bodo zahtevali.... in dobili. Potem pa začnejo vedno bolj ekstremno verzijo islama vsiljevati in na koncu imaš Afganistan
Saj je po celem svetu isti vzorec. Zakaj se čudite?
Sem ze enkrat mislim da pisal.
Evropi se bo se kolcalo po kristjanih. Bodo se klecal in molil. Tudi tisti ki jih danes preklinjajo.
Kristjani imamo "štab" v Evropi. Muslimani ga imajo drugje. In bodo od tam diktirali dejanja v EU
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.246
2.418
113
Pomurje
Pa sej ne govoriva o tem. Govoriva o tem da ko gres enkrat v politiko sprejmes da bos poslusal kontra stran tudi ce se ne strinjas z njo. Mahnic ni bil zaljiv, bil je provokativen in delal je to kar njegovi volilci od njega pricakujejo. Stari pa misli da je v nekih drugih casih in da bo ljudi lahko kar utisal
"Neresnice" javno ni dolžan poslušat nihče.

Drugace pa ja, v politiko gredo večinoma tisti, ki za drugo niso sposobni