Planet Golob

netko

Guru
25. jul 2007
6.831
2.132
113
kdo drug na desni pa lahko resno vodi vlado? Tonin?
Meni je cisto vseeno kdo vodi vlado, levi desni pedr lezbika, samo da pelje ekonomijo v smer, da imajo drzavljani kaj od tega in da ne posiljuje z lgbtqdogcathorsecow ideologijo, spola sta samo dva in lahko se postavite na trepalnice pa ne bo drugac, lahko si ga odrezete, lahko si ga prisijete ampak to ne spremeni dejstva da sta dec in baba tista, ki peljeta civilzacijo naprej vse ostalo je slepo crevo. Pa sport mi tut pustite pri miru ker to ni prostor za eksperimente, lahko sprejemem da sah, pikado ipd mesano tekmujejo ne mi pa atletike in podobnih sportov gnojit, ker je moski fizicno mocnejsi, a je to tezko razumet

In kaj mi dobimo iz leve? Vedno znova in znova ljudi za katere je ekonomija dvigovanje davkov s katerimi filajo ideoloske privrzence... to je maksimum kar leva stran premore in tudi razlog zakaj celo solani fdvjec brez osnov moderne ekonomije princ teme se vedno dobiva priloznost
 
A ti resno misliš da je lahko na desni kdo drug premije kot janša? Mogoče čez 30let.
tehnična vlada? kjer se mandatar izbere na podlagi tega in onega? tud če janez dobi največ glasov, sestavi vlado, se da dogovort da je premier nekdo drug, oz tud če je on premier ima pod sabo ljudi ki za njega delajo in če maš tu dober kader je lahk premier kdorkoli, ker bo zgolj zagovarjal in uveljavljal njihovo delo

tako da tu je manevrskega placa več kot dovolj
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.111
62
113
tehnična vlada? kjer se mandatar izbere na podlagi tega in onega? tud če janez dobi največ glasov, sestavi vlado, se da dogovort da je premier nekdo drug, oz tud če je on premier ima pod sabo ljudi ki za njega delajo in če maš tu dober kader je lahk premier kdorkoli, ker bo zgolj zagovarjal in uveljavljal njihovo delo

tako da tu je manevrskega placa več kot dovolj

ma dej... pa sej ne spremljam tok janeza, sam to pa vem, da ne bi prepustil prestola nekomu drugemu. Ni on taprav karakter za to. Men deluje precej diktatorski - ima svoj prav, od katerega težko odstopi.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in tomi

B81

22. jul 2007
35.530
9.629
113
zdele je to edini lahko Logar.

Upam, da se mu uspe izviti iz SDS in gre na svoje.
Pa kaj res ne vidiš vseh nasmejanih obrazov 2-letnih "politkov", kako so srečni, veseli in ponosni?

10-minutne seje vlade pod Šarcom, seje zdaj tukaj pod tem tanovim...nisi videl Simiča, ko je razlagal, kako je delat pod janševim režimom?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.111
62
113
nope, nisem videl.

lej, sej mogoče je jj dober politik (jest verjamem da je), sam je pač zoprn, zamerljiv, maščevalen, ciničen in antipatičen. in zato ne bo nikoli v trdni vladi - folk tega ne mara. Politik ni samo biti strog in sposoben. je treba še kaj več.