Planet Golob

netko

Guru
25. jul 2007
6.831
2.132
113
nope, nisem videl.

lej, sej mogoče je jj dober politik (jest verjamem da je), sam je pač zoprn, zamerljiv, maščevalen, ciničen in antipatičen. in zato ne bo nikoli v trdni vladi - folk tega ne mara. Politik ni samo biti strog in sposoben. je treba še kaj več.
Kako to mislis ne bo nikoli v trdni vladi, ce je pa njegova vlada edina, ki je mandat dokoncala, vse ostalo so bile svoh saj so razpadle
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.109
62
113
Meni je cisto vseeno kdo vodi vlado, levi desni pedr lezbika, samo da pelje ekonomijo v smer, da imajo drzavljani kaj od tega in da ne posiljuje z lgbtqdogcathorsecow ideologijo, spola sta samo dva in lahko se postavite na trepalnice pa ne bo drugac, lahko si ga odrezete, lahko si ga prisijete ampak to ne spremeni dejstva da sta dec in baba tista, ki peljeta civilzacijo naprej vse ostalo je slepo crevo. Pa sport mi tut pustite pri miru ker to ni prostor za eksperimente, lahko sprejemem da sah, pikado ipd mesano tekmujejo ne mi pa atletike in podobnih sportov gnojit, ker je moski fizicno mocnejsi, a je to tezko razumet

In kaj mi dobimo iz leve? Vedno znova in znova ljudi za katere je ekonomija dvigovanje davkov s katerimi filajo ideoloske privrzence... to je maksimum kar leva stran premore in tudi razlog zakaj celo solani fdvjec brez osnov moderne ekonomije princ teme se vedno dobiva priloznost

ja, LGTB je res navečja težava v naši državici, jao....
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.109
62
113
Kakorkoli... JJ je profesor v politiki za vecino levicarskih. Ima pa tudi hibe, ki meni absolutno niso vsec. Predvsem twitter objave in zaljenje. Ce bi to mal zmanjsal, bi imel se kaksni 10 do 20% vec volilcev.

ja, se strinjam. o tem govorim. Ampak on pač ne more iz svoje kože. Trmari na čelu SDS, čeprav vsi vejo - tudi on, da bi stranka hitreje in lažje napredovala, če bi bil kdo drug na čelu. Pač avtokrat.

pa sicer... sej res ni neumen. pregural se bo do penzije, z lepo plačo, verjetno tudi kakšnimi drugimi prilivi... brez odgovornosti, malo sika po tweeterju, pred kamero in gre spet nazaj v ozadje... sej ni tok neumna taktika.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.413
5.777
113
Trmari na čelu SDS, čeprav vsi vejo - tudi on, da bi stranka hitreje in lažje napredovala, če bi bil kdo drug na čelu. Pač avtokrat.

Logar je nekaj glavo dvigoval, pa je takoj bil označen za Janševo lutko. Ta naziv je še Tonin dobil, ker so podpisali koalicijsko pogodbo.

Tudi če se JJ jutri upokoji in izvolijo Mahniča, bo ta takoj označen za lutko novega strica iz ozadja. Najbolje, da JJ stori harakiri, potem bo SDS magično prerojen...



Ampak ankete ne lažejo, ljudje vidijo celi blef golobnjaka.

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.109
62
113
Ja saj on je ze samo za tebe to ni dovolj... on mora spet, da bi se ti opravicil...
Sicer sem pa naredil napako se mi zdi, da je tudi druga drnovskova sla do konca

ma ne bluzi.

Logar je nekaj glavo dvigoval, pa je takoj bil označen za Janševo lutko. Ta naziv je še Tonin dobil, ker so podpisali koalicijsko pogodbo.

Tudi če se JJ jutri upokoji in izvolijo Mahniča, bo ta takoj označen za lutko novega strica iz ozadja. Najbolje, da JJ stori harakiri, potem bo SDS magično prerojen...



Ampak ankete ne lažejo, ljudje vidijo celi blef golobnjaka.


ja... ne rečem. nekaj truda bo moral še vložiti, da bo pokazal ali je lutka ali ne...

o mahniču pa res ne bom izgubljal besed.


Ja, pa kaj ti pomaga, če vidijo blef? pač se ga zamenja. kot štumfe, ko začnejo preveč smrdet. Ne zdej mislit, da bojo pa zdej vsi ti v anketah volili nekaj desnega.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Kamele0N in tomi

netko

Guru
25. jul 2007
6.831
2.132
113
Ne ti meni o bluzenju... evo spet tebi se mora desni vedno dokazovat, vloziti bo moral trud, da bo dokazal pravis

medtem, ko imajo levi ocitno wild card
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.109
62
113
Ne ti meni o bluzenju... evo spet tebi se mora desni vedno dokazovat, vloziti bo moral trud, da bo dokazal pravis

medtem, ko imajo levi ocitno wild card

mah, men se ne rabi. jest mu verjamem, da je drugačen in da zna mislit s svojo glavo. Ampak moj glas je qurac vreden. Zato pravim, da bo moral prepričati še koga, ker folk je nezaupljiv...
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.747
1.443
113
Notranjska
Kakorkoli... JJ je profesor v politiki za vecino levicarskih. Ima pa tudi hibe, ki meni absolutno niso vsec. Predvsem twitter objave in zaljenje. Ce bi to mal zmanjsal, bi imel se kaksni 10 do 20% vec volilcev.
Meni še danes ni jasno zakaj je zapel z RTV jem tisto ga je neslo na volitvah.
Ironija pa še da se pod to vlado izkaže kako nesposobni na RTV dejansko so, brez nekih desnih posegov bi kolapsirali sami vase.
JJ je predvsem fokusiran na pridobivanje glasov zagrenjenih volilcev stare garde, vendar to ne bo dolgo pilo vode, ta populacija se manjša, ker pač umira.