Planet Golob

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.325
5.908
113
blizu močvirne prestolnice
  • Wow
Reactions: brane_new
kako nimate tezav, ce ne more zmagat na volitvah ze 30 let?
v zadnjih 30? mislim da je bil ene parkrat premier pa me popravi če se motim. Sicer pa ma to tud čar.....gledat folk kako se zaje*e in potem joka in stoka češ kolk so bogi, kok jim je hudo , ker jih država, ki so jo zvolili, ne je*e 5 posto........

počak še ene 2 meseca da pride jesen, potem pa zima, tist bo šele zabavno....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.114
62
113
v zadnjih 30? mislim da je bil ene parkrat premier pa me popravi če se motim. Sicer pa ma to tud čar.....gledat folk kako se zaje*e in potem joka in stoka češ kolk so bogi, kok jim je hudo , ker jih država, ki so jo zvolili, ne je*e 5 posto........

počak še ene 2 meseca da pride jesen, potem pa zima, tist bo šele zabavno....

ja, k bo kolaps, tko kot ze ene 25x do sedaj...

je bil ja... ampak tud odletel ob prvi priliki.

pa kaj pol vi jambrate, ce vam je car gledat volilce, kako jambrajo? vsedi se v stol, odpri kokice in uzivaj v predstavi. spremenit itak ne mores nicesar.
 
ja, k bo kolaps, tko kot ze ene 25x do sedaj...

je bil ja... ampak tud odletel ob prvi priliki.

pa kaj pol vi jambrate, ce vam je car gledat volilce, kako jambrajo? vsedi se v stol, odpri kokice in uzivaj v predstavi. spremenit itak ne mores nicesar.
saj ne jamramo, samo rezulati nas zanimajo oz kaj se bo zgodilo, to nas martra..kt številke pri lotu, če si zadel đekpoint...vidim pa da tebe tud janez muči do onemoglosti....ni to dobro zate in za tvoje zdravje
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.114
62
113
saj ne jamramo, samo rezulati nas zanimajo oz kaj se bo zgodilo, to nas martra..kt številke pri lotu, če si zadel đekpoint...vidim pa da tebe tud janez muči do onemoglosti....ni to dobro zate in za tvoje zdravje

nic me ne moti. moti pa me, ker ga opisujete kot edinega odresenika. samo jeba je, ker ga tako vidi premalo ljudi, kar pa pomeni, da bi bilo fajn, da najdete drugega odresenika, ker s tem ne bomo nikoli odreseni.

kako ne jambrate? a ne beres tega topica?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.114
62
113
Škoda, da dobimo novega odrešenika na 2-4 leta, pa ni nikoli nič iz njega. V vmesnem času nas pa že Romunija dohiteva.

ja... očitno ta sistem pri nas ne laufa. Ko pride odrešenik najprej 2 leti porabi, da pozamenja vse podložnike, da mu ne mečejo polen pod noge, naslednje 2 leti se pa prereka s sindikati... in valda ni rezultatov, in tako pride spet nov odrešenik... in tako naprej se vrtimo v krogu. Opozicija pa vmes uživa, ob vseh neuspehih.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.246
5.356
113
ja... očitno ta sistem pri nas ne laufa. Ko pride odrešenik najprej 2 leti porabi, da pozamenja vse podložnike, da mu ne mečejo polen pod noge, naslednje 2 leti se pa prereka s sindikati... in valda ni rezultatov, in tako pride spet nov odrešenik... in tako naprej se vrtimo v krogu.

Torej priznaš, da pri zamenjavi vlade sledijo kadrovske čistke. Ker pri enih drugih vladah smo nonstop brali o politično nastavljenih kadrih, fašizmi in nevemkajševse. Pri tej vladi pa je bolj ali manj vse tiho....
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.114
62
113
Torej priznaš, da pri zamenjavi vlade sledijo kadrovske čistke. Ker pri enih drugih vladah smo nonstop brali o politično nastavljenih kadrih, fašizmi in nevemkajševse. Pri tej vladi pa je bolj ali manj vse tiho....

seveda priznam. Pa sej to je čisto logično. Valda rabiš svoj kader na pomembnih funkcijah. A se boš za vsak drek politično prerekal z nekim direktorjem nekega urada? pol pa sploh nebi nikamor prišli.

Kako je tiho? stalno se je sposlušalo... za tiste na višjih položajih... policija, tožilstvo...

"fašizmi" nimajo veze s kadrovskimi menjavami...
 
nic me ne moti. moti pa me, ker ga opisujete kot edinega odresenika. samo jeba je, ker ga tako vidi premalo ljudi, kar pa pomeni, da bi bilo fajn, da najdete drugega odresenika, ker s tem ne bomo nikoli odreseni.

kako ne jambrate? a ne beres tega topica?
kdo točno ga opisuje kt odrešenika? vi levičarji? Mi ki smo bolj na desnem ne, smo pa povedali, da je bilo opd njegovo vlado bolje. Tega ne trdimo samo mi, to pravijo tudi številke. od recimo državnega dolga, do cen hrane in energentov..pa me mi zdaj z vojno v UA ker sem not glih ne sodi.... No, edini ki ga ima za odrešenika je suzica, ki ga pa že neki časa ni na spregled...?

SUZIIICAAA ĐE SI BRAĆE? ALTER TE TREBA....

kar se jamranja tiče, jamrajo tudi tisti ki ga niso volili, jamrajo celo tisti ki so ga volili, jamrajo tisti ki so ostal brez hiš, golob je pa nekako pozabil nanje...skratka jamra 3/4 Slovenije in ti najdeš prav janezove volilce (po tvojem) čeprav jih je v tej grupi morda za vzor...?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.413
5.778
113
kdo točno ga opisuje kt odrešenika? vi levičarji?

Pa antikrista, princa teme, jezdeca na belem konju...

Potem pa dobiš absurd, kjer hoče narediti davčno reformo, kjer bi delavec dobil nekaj % denarja vec. Se uprejo sindikati, da je po covidu državna blagajna prazna. Golob na TV lapa, da kaj bi njemu nižji davki... sedaj pa ko je osvoboditev pa sindikati jokajo kako bi več denarja.

Je treba tudi zgodbo o nakupih orožja, obnoviti. Kako 780 milijonov ni bilo ok, 3,5 milijarde pa je ok?