Planet Golob

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.775
4.076
113
Evo Komiči v vsem svojem sijaju:

Še to ZZZS ju so naredili rekordni primanjkljaj.....
VRHUNSKI MENEDŽER!
 

B81

22. jul 2007
35.542
9.632
113
tudi pri cerarju so se...pa jankoviću, bratušku, šarcu, pa jih to ne ustavi. na voliščih jih nekaj zadene, neka avtosugestija iz televizije, ki si jo ponavljajo cel čas in tam gre kulica gor dol in se ustavi pri novem obrazu in hopla krogec pade in to je to :evil:
 
Tudi pri vseh prejšnjih antiJJ-jih so se in pri vseh naslednjih se bodo. Ker imajo vsi eno samo referenco. Da niso JJ.
okej zakaj pa potem moramo prenašat njihov jok in stok ala obljubljene hiše ki jih ni, pa višji davki in podobno kar je prišlo v paketu s tem ko so taubija obkrožli?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.129
5.984
113
Dnevnikovi novinarji se skrivajo za pismom bralke. Namesto, da bi sami raziskali stvar.


Pri celotni zadevi me zanima samo to, ali bo iz lastnega (ali iz Golobovega) žepa vrnila 500 evrov našega denarja. V nasprotnem primeru naj nas vsaj s tehtnimi razlogi prepriča, zakaj ni šla v Pariz.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in napetost

jello

Guru
22. sep 2008
9.856
3.733
113
okej zakaj pa potem moramo prenašat njihov jok in stok ala obljubljene hiše ki jih ni, pa višji davki in podobno kar je prišlo v paketu s tem ko so taubija obkrožli?
Zakaj to sprašuješ mene namesto sebe? In zakaj to sprašuješ že 15 let?

Zakaj bi trumpa premagalo tudi truplo in zakaj ga na zadnjih volitvah je premagalo truplo? A ker bi si nekdo želel truplo za predsednika?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.413
5.778
113
Ne se pačit. Na prejšnjih volitvah je kot novinec premagal političarko. Na naslednjih je za mišjega izgubil. Sedaj je zelo velika možnost da ponovno zmaga.

Pustimo se enako presenetiti pri nas. Predčasni volitev ne bo, 2 leti sta pa se dolgo obdobje za nove nebuloze kuhat.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.856
3.733
113
Ne se pačit. Na prejšnjih volitvah je kot novinec premagal političarko. Na naslednjih je za mišjega izgubil. Sedaj je zelo velika možnost da ponovno zmaga.

Pustimo se enako presenetiti pri nas. Predčasni volitev ne bo, 2 leti sta pa se dolgo obdobje za nove nebuloze kuhat.
Premagalo ga je truplo. V normalnih razmerah bi truplo dobilo 0 glasov.

Jasno, spremenit dajmo nič in pričakujmo drugačen izid. Presenečen je lahko samo tisti ki ima hard reset vsaki dve sekundi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.075
2.351
113
Pomurje
tudi pri cerarju so se...pa jankoviću, bratušku, šarcu, pa jih to ne ustavi. na voliščih jih nekaj zadene, neka avtosugestija iz televizije, ki si jo ponavljajo cel čas in tam gre kulica gor dol in se ustavi pri novem obrazu in hopla krogec pade in to je to :evil:
Do volišča te zadene precej fac JJ in evoga pride streznitev.
Menjajte fürerja in vam bo lažje.
 
Do volišča te zadene precej fac JJ in evoga pride streznitev.
Menjajte fürerja in vam bo lažje.
mi zaenkrat nimamo težav z njim, vidim pa da ma cel kup Slovencev težave z golobom.....Začevši s tistimi, ki so jih lanske poplave prizadele. No pa letošnje tudi.... Mogoče bi blo tud taubija treba menjat?