Planet Golob

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.046
2.631
113
Lublana
Obišči stran
Zoki ima srečo, da je bila Vika pred njim. Tista je dobesedno nič naredila.

Kaj je pa naredil, pa vidimo. Center urejen, naokoli pa praznina. Pozimi niti ene lučke ne vidiš kjerkoli drugje viseti.

Pred njim je bila Danica, še prej pa Vika in Dimitrij... in res je, vsi nesposobni. Še prej pa itak drugi časi...
Marsikdo pravi, da je Janković samo Center zrihtal. Kar je v veliki meri res ampak je pa vsaj to zrihtal. Ne bom se zdaj spuščal v detajle ampak poskrbel je tudi za še kaj drugega... Bistvo kar sem želel povedati je, da nekaj pač je naredil, je pa seveda še veliko za narediti in izboljšati v Ljubljani... Nekateri pa sploh nič ne naredijo. V tem je razlika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.056
101
113
Pred njim je bila Danica, še prej pa Vika in Dimitrij... in res je, vsi nesposobni. Še prej pa itak drugi časi...
Marsikdo pravi, da je Janković samo Center zrihtal. Kar je v veliki meri res ampak je pa vsaj to zrihtal. Ne bom se zdaj spuščal v detajle ampak poskrbel je tudi za še kaj drugega... Bistvo kar sem želel povedati je, da nekaj pač je naredil, je pa seveda še veliko za narediti in izboljšati v Ljubljani... Nekateri pa sploh nič ne naredijo. V tem je razlika.

ja. ampak obcina ni drzava. on res vlada serifovsko. ne dvomim, da je bilo v mercatorju isto. v drzavi pa tko ne gre ocitno, ker je prevec soodlocevalcev in orodij, da se bremza cisto vse, za kar ni taprave volje. in se je opekel zoki in se golob ocitno.