Planet Golob

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.975
894
113
Uh, resnično upam, da je ta stavek malo bolj smiselen v kakšnem širšem kontekstu.
Upam, da ve, kaj pomeni beseda "sponatno".

PS: sem še enkrat poslušal, besedo "spontani" 2x posebej poudari, tako da domnevam, da besedno zvezo pozna. Tako da domnevam, da govori o duševnih stiskah, v katerih se znajdejo ženske tako po spontanem kot "običajnem" splavu.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.795
5.716
113
Zanimiva je bila trditev Grošlja, da ga je Svoboda degradirala na seznamu po posredovanju Vučića in Zokija.

 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.561
10.154
113
kod Džej-Zija
Meni se to ne zdi nič presenetljivo. Vučić in Zoki sta velika prijatelja, tega ne skrivata. Enako velja za Zokija in Goloba. Vemo, kako delujeta tako Zoki kot Golob. Zaključek je očiten.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mistique

Guru
16. jun 2009
13.325
1.074
113
Emona / Carnium
Hmm spontan splav=splav z medicinsko pomočjo? Ajoooj
Sorry, sem moški in spontano samo na gobec usekam, ampak kje je gospa omenila, da zagovarjajo zakon o spontanem splavu?
Ona sicer (po mojem mnenju povsem neumestno) omenja, da se je njej spontani splav zgodil 2x. Kar se verjetno zgodi velikemu številu žensk in zaradi tega niso ravno strokovnjakinje za splav z medicinsko pomočjo in s tem povezane predloge zakonov...
 

B81

22. jul 2007
35.056
9.321
113
Ce bi zivela na Malti, bi jo sprejeli in ta njen spontani splav uredili.
Ker nalozit je hotela, da bi tam najmanj umrla, dvakrat.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.325
1.074
113
Emona / Carnium
v takih, da so pikniki po 16:00 v petek.
Najboljše so firme, kjer zaposlene prisilijo, da pridejo na sobotni "teambuilding" ali petkov piknik. :valjamse: V javni upravi bi še razumel, da jih nekako morajo prisiliti, da vsaj nekaj naredijo :evil:
Še boljše so firme, ki v zaposlitvenem oglasu ponujajo redne teambuildinge, druženja izven šihta, piknike, kavomat, možnost osebnega razvoja in pazi to: REDNO PLAČILO. :valjamse: