Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
Kar počakaj še kako desetletje pa bova potem kako rekla.

ja ja, kr spomni me.

kak vse je ze bilo obljubljeno, da bo cez 10 let... se spomnim kaj vse je bilo obljubljeno med migrantsko krizo, pa kaj se je govoril, ko je bil na tapeti zakon o posvojitvah istospolnih, itn... sama paranoja.

pa tudi meso bo vedno na jedilniku. edino mogoce je, da ga bo manj, in da bo vec tistega iz laboratorijev.

pa tudi, teoreticno, da res zazivi sistem 100% vegi - a ni za vas se bolje? zihr je manj dela z gojenjem zelenjave.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.487
2.958
113
Kolikor spremljam zadnje raziskave ima laboratorijsko meso večje izpuste kot pravo. Pa tudi mino dejstva, da rabijo zanj kri iz srca še nerojenega telička pri čemer ob posegu pogineta zako krava kot tele ni ravno najboljše (prebral).

Za zelenjavo rabiš precej delovne sile, ki pa je na trgu za take cene ni.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
pa dobr, dej mal razvoj glej. sej cez 10 let bojo tudi ze mimo tega telicka prisli. ampak, se vedno ga ne bo cez domaci zrezek in domacih klobas.

na tovarnah zelenjave bojo pa roboti delali... mal poglej Lušt, kam se usmerja.....
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.650
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
ja ja, kr spomni me.

kak vse je ze bilo obljubljeno, da bo cez 10 let... se spomnim kaj vse je bilo obljubljeno med migrantsko krizo, pa kaj se je govoril, ko je bil na tapeti zakon o posvojitvah istospolnih, itn... sama paranoja.

pa tudi meso bo vedno na jedilniku. edino mogoce je, da ga bo manj, in da bo vec tistega iz laboratorijev.

pa tudi, teoreticno, da res zazivi sistem 100% vegi - a ni za vas se bolje? zihr je manj dela z gojenjem zelenjave.
Vse kar si napisal še že dogaja. Sedaj ne vem ali ne vidiš ali nočeš videti. Hočeš da ti v vrtcu razlagajo da ni moškega ne ženskega spola? Ne vidiš da večina migrantov ni prilagojena?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
Vse kar si napisal še že dogaja. Sedaj ne vem ali ne vidiš ali nočeš videti. Hočeš da ti v vrtcu razlagajo da ni moškega ne ženskega spola? Ne vidiš da večina migrantov ni prilagojena?

hahaha, pa ko sem to pisal sem si mislil, kdo se bo prej vzgal, ti al daco! bravo, si zmagovalec!

ostalega ne bom komentiral, smo ze (pre)veckrat predebatirali.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.650
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
Kar zatiskaj si oči. Bog ne daj da se to zgodi samo ob posilili otroka ali ženo boš verjetno tudi takrat krivil vse druge , samo to ničvredno multikulti politiko.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.487
2.958
113
pa dobr, dej mal razvoj glej. sej cez 10 let bojo tudi ze mimo tega telicka prisli. ampak, se vedno ga ne bo cez domaci zrezek in domacih klobas.

na tovarnah zelenjave bojo pa roboti delali... mal poglej Lušt, kam se usmerja.....
Super, torej še več ljudi na državnem proračunu. Megatovarne nam bojo proizvajale umetne šnicle, roboti zelenjavo, mi bomo pa lepo sedeli na terasi in gledali v zrak ob pitju piva, ki nam ga bo plačala država.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.999
2.519
113
Vodeb sicer pravi, da kdor gre za mesarja, ni normalen (ali je rekel ranjen) :D
Še več jih pravi, da tele vegeterjanci niso glih diht!
100% vegi! Pa na roke žel njive pšenice! :valjamse::valjamse:
Krava je 100% vegeterjanka. Poglej, kakšen vamp ima. To bo šele debelih!
Okoljevarstveniki tako in tako hočejo imet štrom iz lufra. Ne iz atomske ali vetrne ali rečne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Gavran

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.040
4.956
113
Nuku`Alofa
a to je spet se ena klobasa al razpolagas s kaksnimi dodatnimi informacijami?

Zaj..., tri leta je. Pa če bi ti bral linke ki jih lepim ti ne bi bilo treba klobasati

 
  • Haha
Reactions: msenjur

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.484
2.823
113
v lokalni ostariji
Tudi če začneš normalen, je verjetno zelo težko, da pri takšnem delu ostaneš normalen


Confessions of a slaughterhouse worker

It's unclear whether slaughterhouse work causes these (mental health) problems, or whether the job attracts people with pre-existing conditions. But either way, it's an incredibly isolating job, and it's hard to seek help. When I'd tell people what I did for work, I'd either be met with absolute revulsion, or a curious, jokey fascination. Either way, I could never open up to people about the effect it was having on me. Instead I sometimes joked along with them, telling gory tales about skinning a cow or handling its innards. But mostly I just kept quiet.



Jih poznam kar nekaj pa so vsi normalni. Posledice na zdravju pa pušča delovno okolje (stalna vlaga, mraz...)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
Zaj..., tri leta je. Pa če bi ti bral linke ki jih lepim ti ne bi bilo treba klobasati


sem pričakoval tak odgovor ja.

Torej so društva, kjer sicer prostovoljci niso zaposleni, za zaščito živali del NVO? Društva, ki obstajajo že veliko pred "NVO"....

sej pravim, paranoja.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri