Planet Golob

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.667
-400
113
seveda.

kar pa ne pomeni, da se jih pusti pri miru, da nadaljujejo s svojimi motnjami. in videonadzor bi to precej olajsal.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.416
3.848
113
Ljubljana
hmpg.net
Ti si res naiven. Vrhovi držav lažejo. Tega je toliko da je joj. Ampak zaradi agende folku ne povejo. Poglej naše,lažejo da ni migrantov ni ja šele ta teden zaradi neznosnih razmer so začeli pisati o tem. Kaj misliš da mladi fantje delajo? Slej ko prej čakajo na plen.
Na tem forumu in tudi drugod je določena skupina ljudi opozarjala, da dnevno v Slovenijo prihaja po 1.000 migrantov, oblast pa ne stori ničesar.
Pred dnevi je bil objavljen podatek o skoraj 9x povečanju števila migrantov napram lanskemu letu.
Ta ista skupina je rekla - Evo opozarjali smo.
Letos je prišlo 27.000 migrantov. To pomeni kao 27 dni po tisoč. Problem pri tej matematiki je, da je minilo že 270 dni leta.
Torej je ta skupina ljudi precej pretiravala in vzbujala strah pred migranti z lažnimi navedbami.

Tej skupini ljudi jaz pravim rasisti.
 

B81

22. jul 2007
36.408
10.226
113
Vsi ljudje so rasisti, ko se pride do njih. Nekateri so rasisti naprej, drugi pa otrpnejo od strahu in naredijo "bend over", da bodo lazje prenesli tranzicijo nacina zivljenja, ki nas caka. Vsaj tako mislijo.

Lahko das tudi roke v zrak, ker "si itak kriv", kot se to gleda zaenkrat po ZDA :bonk:

Me zanima, kako se boste tezki kapitalisti soocili s to tezavo, ko bo treb dat od sebe to, kar je bilo skozi leta nagarano.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.542
5.725
113
Na tem forumu in tudi drugod je določena skupina ljudi opozarjala, da dnevno v Slovenijo prihaja po 1.000 migrantov, oblast pa ne stori ničesar.
Pred dnevi je bil objavljen podatek o skoraj 9x povečanju števila migrantov napram lanskemu letu.
Ta ista skupina je rekla - Evo opozarjali smo.
Letos je prišlo 27.000 migrantov. To pomeni kao 27 dni po tisoč. Problem pri tej matematiki je, da je minilo že 270 dni leta.
Torej je ta skupina ljudi precej pretiravala in vzbujala strah pred migranti z lažnimi navedbami.

Tej skupini ljudi jaz pravim rasisti.
A 27.000 ni dosti? En je preveč, ne pa 27k.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.416
3.848
113
Ljubljana
hmpg.net
O absolutni številki nisem razpravljal, o laži ki jo sirite desničarji, pač.

In magično, oba sta to "spregledala".

Glede "tezki kapitalisti", pa poišči nazaj, kako je moje mnenje in stanje.
nisem lastnik kapitala, imam zgolj znanje, ki sem si ga pridelal sam. Samo to lahko prodajam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in jest5
O absolutni številki nisem razpravljal, o laži ki jo sirite desničarji, pač.

In magično, oba sta to "spregledala".

Glede "tezki kapitalisti", pa poišči nazaj, kako je moje mnenje in stanje.
nisem lastnik kapitala, imam zgolj znanje, ki sem si ga pridelal sam. Samo to lahko prodajam.

te pa preidi na številke pa boš videl dato ni ravno laž.Mimogrede tud levi radi malo drugače poveste kot je...sploh okrog števila nelegalnih prehodov, pa o nasilju ki pride z njimi in bojda to ni ravno nasilje pa šeo... /poljubno vstavi.../
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.040
4.956
113
Nuku`Alofa
Na tem forumu in tudi drugod je določena skupina ljudi opozarjala, da dnevno v Slovenijo prihaja po 1.000 migrantov, oblast pa ne stori ničesar.
Pred dnevi je bil objavljen podatek o skoraj 9x povečanju števila migrantov napram lanskemu letu.
Ta ista skupina je rekla - Evo opozarjali smo.
Letos je prišlo 27.000 migrantov. To pomeni kao 27 dni po tisoč. Problem pri tej matematiki je, da je minilo že 270 dni leta.
Torej je ta skupina ljudi precej pretiravala in vzbujala strah pred migranti z lažnimi navedbami.

Tej skupini ljudi jaz pravim rasisti.

1. Če bi dobro prebral bi ugotovil da tam ne piše "vsak dan od novega leta" ampak "zadnje dni" kar je bistvena, očitno tebi nedoumljiva razlika

2. Jaz pravim rasist (tudi) tistim ki ploskajo z ritjo ko se obeta problem lastni rasi.

3. Je treba ločiti uradno statistiko od realnosti - še zdaleč niso vsi krimigranti popisani in vpisani v statistiko
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kako pa potem veš, da zganjajo kriminal, če to ni nikjer zabeleženo? Ali pa so to samo od strahu velike oči? Prav na področjiu, kjer jih vsak dan pride v državo nekaj sto, domačini izjavljajo, da migranti še nikomur niso ničesar storili.
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in Hanzi

B81

22. jul 2007
36.408
10.226
113
Ok da je en migrant z mačeto potamanil policaja, da ga je pred nekaj dnevi poškodoval, ko je padel na tire, tudi do posilst-ev (va) je že prišlo, to ne šteje? Zdaj si pa zamisli število migrantov x100. In to pri nas, trepetlih. Na srečo gredo samo "mimo", kaj če se usidrajo tu? Misliš je francozom danes kaj žal da so se upognili?

In to, kar vidiš po netu in teveju v franciji, uk ali nemčiji, nizozemski, tega z vstopom v Slovenijo več ne bo, misliš?
S čim lahko demantiraš napisano? Najbolje kakšen "we'll cross that bridge when we come to it"??
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.416
3.848
113
Ljubljana
hmpg.net
Zamislite si število migrantov krat 1000, 100.000, kako bo šele takrat hudo.

Zamisli si realne številke, številke, ki jih lahko pokažeš, pa mi povej katere ti ustrezajo, ustrezajo ne resnici, ampak agendo, ki jo nekateri neprestano trosite po tem, pa verjetno se katerem, forumu ali mediju.

Ko jebe dejstva, ki ne ustrezajo agendi, z(a)mislimo si.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ok da je en migrant z mačeto potamanil policaja, da ga je pred nekaj dnevi poškodoval, ko je padel na tire, tudi do posilst-ev (va) je že prišlo, to ne šteje? Zdaj si pa zamisli število migrantov x100. In to pri nas, trepetlih. Na srečo gredo samo "mimo", kaj če se usidrajo tu? Misliš je francozom danes kaj žal da so se upognili?

In to, kar vidiš po netu in teveju v franciji, uk ali nemčiji, nizozemski, tega z vstopom v Slovenijo več ne bo, misliš?
S čim lahko demantiraš napisano? Najbolje kakšen "we'll cross that bridge when we come to it"??
V zadnjih desetih letih je en duševni zmedenec zabodel policaja, drugi je policaja porinil, da je ta po nesreči padel na tir, eden je pa baje posiljeval. In to pri nekaj sto tisoc migrantov, ki so šli v tem času skozi Slovenijo. Koliko sto tisočink procenta je to?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.487
2.959
113
Dokler jih ne bo v masah tukaj (ker pač imamo trenutno zanje še prenizek življenjski standard) nekih večjih težav ne bo. Potem pa tudi pri nas sledita Švedska, Francija itd... Lahko si sicer mažeš oči, da to pa vsekakor ne ampak dejstva iz drugih držav te pač demantirajo.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.487
2.959
113
V prvi vrsti s soočanjem z realnostjo, kar nekaterim že sedaj dela precejšnje probleme. Potem pa namesto, da se gre v smeri, da se mi prilagajamo njim, naj se oni prilagodijo nam. Če se ne strinjajo so tam vrata, ki vodijo v njihov domači raj. Saj do določene stopnje lahko izobraziš vsakega človeka. Težava je, da se večina namensko noče. Mislim zakaj se bi, če dobi stanovanje in denar brez, da bi mrdnil prstom obenem pa se mu nekateri še klanjajo.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.645
1.358
113
Bolj bi nas moralo skrbeti to, da se s 1.1.2024 Kosovarjem ukinjajo vizumi za vstop v SLO.
To bo še veselo...že sedaj se množijo kot gobe po dežju....in te dejansko ostajajo pri nas v SLO.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

B81

22. jul 2007
36.408
10.226
113
Zamislite si število migrantov krat 1000, 100.000, kako bo šele takrat hudo.

Zamisli si realne številke, številke, ki jih lahko pokažeš, pa mi povej katere ti ustrezajo, ustrezajo ne resnici, ampak agendo, ki jo nekateri neprestano trosite po tem, pa verjetno se katerem, forumu ali mediju.

Ko jebe dejstva, ki ne ustrezajo agendi, z(a)mislimo si.
Torej ti je za stanje v evropskih drzavah, kjer je hudo, vseeno?
 
Kako pa potem veš, da zganjajo kriminal, če to ni nikjer zabeleženo? Ali pa so to samo od strahu velike oči? Prav na področjiu, kjer jih vsak dan pride v državo nekaj sto, domačini izjavljajo, da migranti še nikomur niso ničesar storili.
Malmo je recimo en tak lep primer, kjer beleženje (uradno) ni najbolj natančno, neuradno (prispevki pri poročilih, kjer lahko gledaš goreča vozila) pa pač pove svoje.