Planet Golob

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.147
1.429
113
Sploh ne vem kaj naj odgovorim na tak kretenizem. Samo da nekaj palamudiš in žališ na osebnem nivoju.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.465
2.780
113
v lokalni ostariji
Ne sprenevedam se. Par let nazaj so mojega prijatelja gonili po radiju da muci živino. Prišla je tudi inšpekcija (Parkrat nenajavljeni) ki je ugotovila da je za živino poskrbljeno več kot dovolj dobro. Da skrbi bolje kot marsikateri drugi rejec... Kar je za enega občutljivcka že mučenje ni nujno da dejansko je mučenje.
 
  • Žalosti me
Reactions: cvetka2

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Sploh ne vem kaj naj odgovorim na tak kretenizem. Samo da nekaj palamudiš in žališ na osebnem nivoju.
A jaz palamudim?
Men se pa zdi, da palamudiš ti. Govoriš da te buzerirajo a ne poveš kako to buzeriranje konkretno izgleda. A so te s cepinom in traktorsko vitlo vlekli ven iz porodnišnice al kaj?
Če je zate pobožna molitev namenjena življenju buzeriranje, pol si pač buzerant. Naj te.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Ne sprenevedam se. Par let nazaj so mojega prijatelja gonili po radiju da muci živino. Prišla je tudi inšpekcija (Parkrat nenajavljeni) ki je ugotovila da je za živino poskrbljeno več kot dovolj dobro. Da skrbi bolje kot marsikateri drugi rejec... Kar je za enega občutljivcka že mučenje ni nujno da dejansko je mučenje.
Mučenje psa se danes tretira, če pes slučajno ne gre s tabo na morje. Al pa če pes ne gre s tabo v gostilno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.465
2.780
113
v lokalni ostariji
Ja kakopak. Pobožna molitev za življenje je zate verbalno napadanje.
Splav, oziroma umor nerojenega otroka je pa pravica in napredek družbe. To pa ni napad na otroka. Bimbo jedan...
Na žalost gredo tja splavitvi tudi ženske ki si iskreno želijo otroka in vedo da to ni prav a vseeno je to najboljša pot, kljub vsemu ali bi ti raje videl da oba umreta v kolikor ne opravi splava...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe