Planet Golob

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.473
2.941
113
Vem da delaš, mislil sem zakaj se ne javiš ko omenjeni odprejo usta.

Vrtec je že dolgo, stari sposobni politiki so večinoma pomrli, zdaj so še samo instant politiki,, ki skrbijo za svojo rit.
Ker ne gledam teh bedarij iz parlamenta, saj mi dvigujejo tlak, raje poiščem relavantne informacije na internetu. Tole sem sedaj slučajno zasledil tule na alterju.

Sicer recimo Mahniča videti ne morem, ker mi zgleda kot jajček, ostalih pa niti ne poznam kaj dobro oz. ne spremljam. S politiki se obremenjujem samo ko mi vztrajno postavljajo nove in nove predpise in ovire v življenju, kar je trenutno kar precej aktualno. Enako bi bilo, če bi to počela katera druga vlada.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.759
6.205
113
Strokovnjakinja za infrastruktura... nima infrastrukture :evil:

 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Kje si ko pride Grims, Breznik, Mahnič in otalo butasta kompanija do govornega odra?

Ta je v isti ligi samo je malo Hi od jutranjega seksa
Hja, mogoče Grims, Breznik, Mahnič... v faco res slabše izgledajo kot Klakočarca, majo pa zato veliko bolj pošlihtano V glavi in za razliko od nje, marsikaj pametnega povedo.
Drgač pa ti je Vodeb skozi psihoanalizo lepo povedal okol Klakočarjinega füka. Dejstvo pa je, da Klakočarca sploh ne seksa. Je pa res füka potrebna kot star pes šusa in se zato skozi svoje debilne prformanse povsod ponuja. Tile njeni izpadi dokazujejo, da jo noben resen dec NOČE pofükat. Ker je preveč samovšečna in potrebna. Hotela je nastavit Golobu, ampak on je noče, ker je pač peder.
Če Klakočarca sploh kaj fuka, potem Füka zgolj s kakšnimi plačanimi prostituti zafiksanci, al pa s kakšnimi šlapcami pezdeti, ki se ji v postelji pustijo komandirat in jih v bistvu füka ona namesto oni njo. Al pa, kar je najbolj verjetno, füka s psi in plastiko/dildi. Psihoanalitik Roman Vodeb jo je prečital v nulo, zato pa ga je tožila. Ker, če v Vodebovi psihoanalizi ne bi bllo resnice, bi se ona na njegovo psihoanalizo enostavno požvižgala. Ona je Vodeba tožila, ker je povedal resnico, ne ker naj bi se zlagal.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.508
113
Črna gradnja.
Nesposobnost šivilje. Objekt je črna gradnja in še ljudi je najela, da jo legalizirajo.
Nesposobnica!
Ampak jezik pa zna stegnit.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Strokovnjakinja za infrastruktura... nima infrastrukture :evil:

Oooo Gašper spet ti. Ta članek je spet neko skropucalo brez glave in repa. Nadaljevenje verjetno sledi. Menda, mogoče po neuradnih informacijah itd.:valjamse:
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Oooo Gašper spet ti. Ta članek je spet neko skropucalo brez glave in repa. Nadaljevenje verjetno sledi. Menda, mogoče po neuradnih informacijah itd.:valjamse:
A da je ta članek brez repa in glave? Kaj pa tukaj ne zastopiš?
Saj informacije ploh ne rabijo bit uradne. Vsak na internetu lahko izbrska kdaj je bil nek objekt legaliziran. Kaj teb tukaj ni jasno, da se ti ta članek ne dopade?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113

Ključni akter iz Golobove balkanske afere naj bi denar iz bank odnašal kar v vrečah​



martinberishaj.png

Kosovski veleposlanik v Zagrebu Martin Berishaj. Vir: Zajem zaslona, RTV
Balkansko afero iz Gen-I ter zloglasnega kosovskega veleposlanika Martina Berishaja, v katero naj bi bil vpleten Robert Golob, so slovenski mediji uspeli začasno nevtralizirati. A na Balkanu se tako o njej kot drugih nepravilnostih, v katere je vpleten Berishaj, še vedno pogosto poroča. Albanski mediji imajo Berishaja znova na tapeti.