Perverzno !?

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.076
3.565
113
Marlbor
Če nisi opazil, elita je zdaj na Tenerifih, tak da ostali navadni lahko zdaj sanjarimo po alterju.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
ja pa saj se tudi iz Tenerifov, pa Karibov javljajo v živo sem... :fredi:
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Samo bi lahko smetana alter.si povedala, kaj bi nabavila, če bi imela recimo 60.000€ za avto brezpogojno.. da vidimo omejenost oz. razširjen spekter :) Lahko pa kdo naredi kako anketo oz bolj omejene pogoje. (edit: seveda je govora o 60.000€ minimalno, kdor da komot več in je pripravljen omenit, kar...)

Men trenutno sede - sem v starosti 32-38 let - karavani in kak V60, A6 "naloudan", benciner, 260KM min. kak superb mogoče (leta omenjam, ker še nisem v SUV eri)

hmm.. da bi točno eno vozilo izbral..ajt RS6. jbg vse ima ZAME, izgled, power, praktičnost, zvok:)

Dajte še kak predlog no, pomagajte mi sanjati in mogoče še komu.

Peli se z njim pa mi javi kako je praktičen :fredi:

Zame trenutno samo eden - 760Li.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.233
1.864
113
A pol ste vsi tahudi na karibih itd.... Al ste glih prišli iz šihta v petek, pa vas baba še ni spustila iz gospodinjskih opravil.

Ma res me zanima, ker v vsaki temi sami milijonarji, hudi avti, s superduper pičkami pa 30+ kurci.
Tle se pa nekaj menite kaj bi kdo imel, če bi lahko.

Jaz sem vedno mislil, da so te mokre sanje že vsaj dvakrat uresničene na dvorišču
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Vojnik

igi

Guru
13. okt 2007
5.285
950
113
Celje
Obišči stran
A pol ste vsi tahudi na karibih itd.... Al ste glih prišli iz šihta v petek, pa vas baba še ni spustila iz gospodinjskih opravil.

Ma res me zanima, ker v vsaki temi sami milijonarji, hudi avti, s superduper pičkami pa 30+ kurci.
Tle se pa nekaj menite kaj bi kdo imel, če bi lahko.

Jaz sem vedno mislil, da so te mokre sanje že vsaj dvakrat uresničene na dvorišču

Ko prideš enkrat do 40 začneš razmišljati... “pa sej sem kar nekaj delal, pa mogoče si pa zaslužim nekaj boljšega na dvorišču...” in začneš listati avto.net :)

No meni je xc90 prevelik. Če mi pa za xc60 kdo zrihta kaksnih 10% popusta ( ne morem iz svoje kože :) ) pa bi verjetno hitro podlegel. A je to kriza srednjih let?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.446
9.136
113
Ne, to je jajcanje na avto.net.
Če bi hotel imet Volva in si ga lahko privoščil, bi bil že v garaži.
Tistih 6 jurjev je le izgovor, da si “racionalen”.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Za 1x mam druge (prednostne) podvige... RoMeX bo boljši naslov :)

Bo pa tud kaj tacga kdaj v planu...


Obstajata dve vrsti dviganja vozila.. Ena je bodylift (dvigneš školjko višje od šasije), druga je lifkit (daljši amortizerji in daljše vzmeti).. bodylift je cenejši, lifkit je boljša stvar, ker z višjimi vzmetmi ima avto več hoda.

Dvig LC ali hilux tam do 3 inče niti ni tako drag, 1-1,5k, odvisno od proizvajalca, če greš pa v kakšne ekstreme je pa potem potrebno popravit kote prem, zamenjat roke, skratka večji avto kot hočeš dražje bo :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Tole je liftkit z daljšmi vzmetmi in blažilci v kombinaciji z long arm vpetjem sprednjih rok.



Tole spodaj je pa bodylift (se vidijo podlozke med šasijo in karoserijo)

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.233
1.864
113
Ko prideš enkrat do 40 začneš razmišljati... “pa sej sem kar nekaj delal, pa mogoče si pa zaslužim nekaj boljšega na dvorišču...” in začneš listati avto.net :)

No meni je xc90 prevelik. Če mi pa za xc60 kdo zrihta kaksnih 10% popusta ( ne morem iz svoje kože :) ) pa bi verjetno hitro podlegel. A je to kriza srednjih let?

Ma ni to kriza srednjih let. Kupi če imaš viška.
Jaz sem si že kupil na dveh in štirih kolesih.
Paše
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX in Matey

jello

Guru
22. sep 2008
9.539
3.436
113
Ko prideš enkrat do 40 začneš razmišljati... “pa sej sem kar nekaj delal, pa mogoče si pa zaslužim nekaj boljšega na dvorišču...” in začneš listati avto.net :)

No meni je xc90 prevelik. Če mi pa za xc60 kdo zrihta kaksnih 10% popusta ( ne morem iz svoje kože :) ) pa bi verjetno hitro podlegel. A je to kriza srednjih let?

Razen če ne. Pri 35 ob kopici otrok ugotoviš da je enoprostorec največja gajba kar si jo v življenju rabil in potem greš postopoma spet nazaj, najprej na neprevelikega karavana in potem ko si spet nazaj v avtu za dva na nekaj velikosti golfa.

Na vseh valda alter 4season premijum kišta na strehi.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.539
3.436
113
V eni zadnjih tem o fovšiji smo ugotovili da imajo nekateri poleg velikosti plehovja fetiš tudi na thule strešne gajbe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Daniel

Guru
21. dec 2007
4.980
2.222
113
Nekateri imamo pri 35+ komaj 1+ otrok in še za to smo srečni, ker vsem pač ne gre prej. Gledamo čim večje :D
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Lift kit, torej nastavke, katere das v obstojece amortizerje in ti dvignejo avto tja do 5 cm, pa kostajo na Ebayu cca 150€